ظهور امام زمان، معطل انتخابات ایران؟! / ۷ نکته درباره افاضات جدید جناب پناهیان


عکس آرشیوی است
عصر ایران ؛ جعفر محمدی: جناب حجه الاسلام علیرضا پناهیان فرمایش کرده اند: رأی‌گیری و انتخابات بیش‌تر از این که بخواهد جامعه ما را آباد کند، می‌تواند جهان را آزاد کند. چون ملت ایران، اگر از حضور در رأی گیری‌ها و در امتحان انتخابات، سربلند بیرون بیاید، کافی است برای اینکه حضرت (ولی عصر"عج") ظهور کنند.

بدون هیچ مقدمه ای، چند نکته در این باره می نویسم:
 
1 - آقای پناهیان! درست است که علاوه بر کمک های دوستان تان به شما، روزی تان از سخن گفتن می رسد، اما این دلیل نمی شود که هر حرف مفتی را بر زبان بیاورید؛ آن هم وقتی لباس تبلیغ دین خدا را پوشیده اید. سکوت، فضیلت بزرگی است؛ آن را به دایره فضائل بی کران تان بیفزایید!
 
2 - طبق آنچه شما روحانیون به ما یاد داده اید، امام زمان(عج) ، امام تمام جهان است و نه امام یک درصد از کره زمین که ایران نام دارد. بنابراین و باز طبق آموزه های خودتان، قاعدتاً برنامه ظهور، بر مبنای اتفاقات یک کشور تنظیم نمی شود و یک پروژه بزرگ جهانی و آخرالزمانی است. 
لطفا از توهم مرکزیت ایران در جهان ماده و معنا خارج شوید!
 
3 - جناب پناهیان! شما و امثال شما با حرف های بی بنیاد خود، به اندازه کافی چوب حراج بر باورهای دینی مردم زده اید؛ نمی خواهید بس کنید؟!
شما حوزه رفته اید و با وجوهات شرعیه مردم درس خوانده اید که دین خدا را تبلیغ کنید یا سخنان "صد من یه غاز" تحویل مردم دهید؟ یعنی چه که اگر انتخابات خوب برگزار شود، برای ظهور امام زمان(عج) کفایت می کند؟! شرم کنید از این همه خام گویی در لباس دین!
 
4 - اگر قرار بود امام زمان(عج)  بر مبنای انتخابات ایران ظهور کنند، وقتی که کاندیدای محبوب جریان پناهیان (احمدی نژاد) رأی آورد باید ظهور می کرندد چرا که هم هاله نور داشت، هم خودش مدعی ارتباط با رابط امام زمان(عج) بود و حتی زمان ظهور را هم تعیین کرده بود و هم اطاعت از او، اطاعت از خدا بود! تازه کلی هم خواب درباره اش دیده می شد و بعضاً در نماز جمعه تعریف می کردند. حتی نامه او به رئیس جمهور آمریکا را از الهامات خداوند می دانستند!
 
5 - حالا بد نیست جناب پناهیان بفرمایند سربلندی در همین انتخابات ریاست جمهوری پیش رو به چه معناست؟ دقیقاً چند نفر شرکت کنند حضرت ظهور می کنند و دقیقاً اگر کدام یک از آقایان رأی بیاورند ظهور محقق می شود؟ قالیباف رئیس جمهور شود، امام زمان(عج) می آیند؟ یا سعید محمد یا سعید جلیلی یا حسین دهقان یا مثلاً رستم قاسمی و محسن رضایی؟!
 
6 - حالا اگر انتخابات خوبی هم برگزار و یکی از این خوبان هم رئیس جمهور شد و امام زمان ظهور نکرد چه؟ در چنان فرضی جناب پناهیان چه سخن گهربار جدیدی تحویل خلق الله خواهند داد؟!
 
7 - و اگر انتخابات پرشور نشد و نتیجه مطلوب جناب پناهیان حاصل نشد، مشخص است که ظهور نکردن امام زمان(عج)، تقصیر آنهایی است که رأی نداده اند یا نام گزینه اصلح و مطلوب آقایان را ننوشته اند و لذا تا 4 سال می توان مردم بی نوا را نکوهش کرد که "اف بر شما که ظهور را به تأخیر انداختید!"
+66
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  امام زمان بخورد توی سر تو و تمام ادم های نادان مثل خودت. ببینم ته چاه کودک 6 ساله چه می کند؟ چگونه بعد 1400 سال زنده است؟ مگر ماهی یا قورباغه هست؟ اگر ماهی هم بود تاکنون مرده بود؟ یا نادان هستید و یا شیاد. مگر نمی گوئید کسی ته چاه است؟ ببینم شما غواص ندارید؟ چرا کمک نمی کنید بیرون بیاید؟ ببینم دکان دروغ های شما تخته میشود!؟ حداقل یک دوربین و بلندگو بفرستید ته چاه تا حرضت! برایتان بلبل زبانی کند!
  4
  57
  ‌پنجشنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Rosha50 - لانسینگ، انگلستان

  آنهاییکه دنبال حکومت الاغ زمانی هستند بروند و رای بدهند تا الاغ دیگری برای ادامه اهداف حکومت الاغ زمانی ظهور نماید .
  8
  56
  ‌پنجشنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  در حدیث داریم که امام جعفر باقر جد همین مهدی فراری می فرمایند: یا ایهل الذین آمنو (یعنی ای شما که چرندیات آخوندها را باور دارید). نواده ما مهدی هر بار که در ایران زمان انتخابات میشه بلیط فرست کلاس برای ایران میگیره, ولی وقتی نتیجه انتخابات مشخص میشه پشیمان میشه و ترجیح میده در همان چاه جمکران بمونه واز همان ته چاه نظاره گر شما مردم تا ابد نئشه وهمیشه در صحنه باشه. من الاه توفیق.
  6
  34
  ‌پنجشنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  hassan5 - تهران، ایران

  نکنه خود پناهان امام زمان باشه
  8
  36
  ‌پنجشنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  freedom of the press - تهران، ایران

  این حرفها مرغ پخته در دیگ را هم به خنده می اندازد. ببینید این ناکسان چقدر ملت را احمق و بی‌شعور فرض کردند که با چه مهملاتی دارند با مردم صحبت می کنند. و یا رژیم نابکار روز واکسیناسیون کرونا را روز انتخابات در پای صندوقهای رای اعلام کرده. حالا شاید خیلی‌ها بگند خب می‌رویم واکسن می زنیم و رای نه به جمهوری اسلامی یا رای سفید می اندازیم ولی عامل از اینکه رژیم منفور خمینی نابکار رای ها براش اهمیت نداره فقط صف طولانی مردم را می خواهد به تصویر بکشد که تبلیغاتی باشد براشون که جهانیان هر کاری با این مردم کرده ایم ولی همیشه برای ما به میدان می آیند و دنیا هم انگشت به دهان که چه جانواران تو سری خوری هستند این ایرانیها وگرنه ایت نمایش انتخابات در ایران انتصابی است نه انتخابات.
  8
  48
  ‌پنجشنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد
  پناهیان مفتخور، خر خودتی و تمام مفتخورهای کلم به سر! امام زمان که سهله اگه امام زالزالک هم بیاد، مردم رأی نخواهند داد! هر کی رأی بده خره!
  3
  17
  ‌پنجشنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  فکر کنم خود امام زمان هم یه سنگی انداخته که نشه درش اورد! سر کاری هستین بابا
  2
  15
  ‌پنجشنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  رای دادن، حق رای دادن و انتخابات ازاد همان هدف بزرگی است که از انقلاب مشروطیت تا اکنون ملت ایران دنبال آن بوده است، شعار رای بی رای یک اشکال دارد و آن اینکه نمی گوید، در چه محدوده ی زمانی رای نباشد. از طرفی ارزوی تفاله های استبداد این است که مردم هرگز به هیچ چیز رای ندهند، بویژه یک جناح در حاکمیت هست که از سال 57 در صدد است دولت و نظام را در هم یکی کند، یعنی برگزاری انتخابات فرمایشی را هم با یک جنبش ساختگی و بدست خود مردم از میان بردارد، بروید رای بدهید ولی آن چه که ته دل دارید روی برگه بنویسید، یک جنبش دموکراتیک ارزان، بی خطر و بدون خونریزی، بعد از سازمان ملل بخواهید رای ها را بشمارد، چرا راه دور می روید!
  8
  2
  ‌پنجشنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان
  این مسلمین جوکی هستند هااااا
  3
  15
  جمعه ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۱
  یویوماما - خاش، ایران
  همه این مذخرفات را برای اماده کردن افکار برای نتیجه از الان معلوم مشارکت 90% ساختگی انتخابات پیش رو است.کاندیدای محبوب خامنه ای و مجتبی سردار سعید محمد با سی و چند میلیون رای از پیش اماده شده توسط سپاه با نظارت بر حوزه های انتخاباتی توسط سپاه از حالا مهندسی شده است.امام زمان هم اعلام رضایت کرده است.
  4
  16
  جمعه ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۰:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  ادوینو - گوالف، کانادا
  دین اسلام از ریشه ناقص است اصلا کتابی جامع که مسلمین ادعا دارند که قرآن کتابی تکمیل ودست نخورده است امروزه مردود است اگر شما مناظره که چه عرض کنم شرمندگی دکتر Dr. Shabir Ally باjay smith این محقق اسلام را ببینید متوجه میشوید که قرآن امروزی ما تحریف وبارها مزمونشان تغییر کرده حتما روایات دخیل در این تغییرات بوده که قرآن امروزی را فاقد سندیت و تحریف شده جلوه میدهد.
  1
  5
  جمعه ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۴:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  کله شیری - آمستردام، هلند
  حالا چند روز دیگه میاد میگه مردم بیایید رای بدید که امام زمان هم جزو کاندیدای ریاست جمهوریه
  1
  7
  جمعه ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.