جسد آزاده نامداری مجری صدا و سیما در سعادت آباد پیدا شد

به گزارش خبرنگار ایلنا، لحظاتی پیش پیکر بی جان «آزاده نامداری» یکی از مجریان سابق صدا و سیما در منطقه سعادت آباد در غرب تهران کشف شده است.

براساس پیگیری های خبرنگار ایلنا حدود ۴۸ ساعت از مرگ وی میگذرد. نیروهای اورژانس پس از تماس اعضای خانواده نامداری در ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه بر بالین وی حاضر می‌شوند.

***
خبرگزاری مهر هم نوشت، یک منبع آگاه اعلام کرد ۲۴ ساعت از فوت پیکری که متعلق به آزاده نامداری است، می‌گذرد.

خانواده این مجری صداوسیما در چالوس بودند و چند روزی او تنها بوده است و پدر این خانم با اورژانس تماس می‌گیرد.

در بررسی‌های بیشتر از پیکر معلوم شد آزاده نامداری خودکشی کرده است و بیشتر از ۲۴ ساعت از فوت وی می‌گذرد.

***
رکنا در اینباره نوشت: جسد آزاده نامداری امروز زمانی پیدا شد که مادرش با نگرانی از بی خبری خود را به خانه او در سعادت آباد رساند و با چاقو در را باز کرد و با داخل شدن به خانه خودش را در برابر جسد آزاده نامداری دید. با توجه به مرموز بودن مرگ آزاده نامداری خیلی زود به بازپرس کشیک قتل تهران و ماموران اداره 10 پلیس آگاهی مخابره شد و آنان خود را همزمان با تیم تشخیص هویت و پزشکی قانونی در صحنه حاضر شدند و در بررسی های اولیه تصور رفت آزاده نامداری خودکشی کرده است اما این فرضیه قطعی نیست چرا که ابهاماتی وجود دارد.

شوهر و بچه آزاده نامداری کجا بودند؟
بررسی های پلیس نشان داده است که شوهر و بچه آزاده نامداری از 48 ساعت قبل به چالوس رفته اند و عجیب اینکه ماموران اورژانس هم زمان مرگ آزاده نامداری را 2 روز قبل عنوان کرده اند و گفته می شود آزاده نامداری بخاطر مشغله کاری نرفته است.

بی بی سی - آزاده نامداری با اجرا در برنامه "تازه‌ها" در سیمای خانواده به شهرت رسید و پس از آن برنامه‌های مختلفی را در تلویزیون دولتی ایران اجرا کرد.

خانم نامداری در سال ۹۵ پس از چند سال دوری، با برنامه "آبان" در شبکه اینترنتی آپارات به مجری‌گری بازگشت.

او در سال ۱۳۹۲ با فرزاد حسنی، مجری و بازیگر تلویزیون ایران ازدواج کرد؛ اما یک سال بعد از او جدا شد. این جدا شدن نیز با حاشیه‌هایی همراه بود.

انتشار تصاویر بدون حجاب آزاده نامداری، در اواسط سال ۱۳۹۶ واکنش‌های گسترده‌ای را در شبکه‌های مجازی به همراه داشته است.

از خانم نامداری که در برنامه‌های تلویزیونی با چادر ظاهر می‌شود، فیلم و عکس‌هایی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که او را بدون پوشش سر در یک مکان عمومی (پارک) در شهری در سوئیس نشان می‌دهد.

او در مصاحبه‌ای در سال ۱۳۹۴ گفته بود: "برخاسته از یک خانواده سنتی است و تا هفت نسل قبل از او همه در خانواده شان چادر بر سر می‌کرده‌اند."

وی سپس با سجاد عبادی ازدواج کرد.
آخرین فیلم منتشر شده از آزاده نامداری:
+340
رأی دهید
-63

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  دیارکو - جزیره واق واق ، جزیره کریسمس

  ناسزا گویی و فحاشی مردم و دخالت در زندگی خصوصی این خانم آخرش جان این مادر را گرفت امیدوارم خبر کذب باشد
  217
  80
  شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۸
  ۴۰
  aarian - تهران، ایران

  مرگ به خصوص مرگ بر اثر خودکشی‌ تاسف باره. هرچند که یک انگل ریاکار بود، اما دلم برای دخترش میسوزه که بی‌ مادر شد.
  96
  184
  شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۹
  ۵۰
  bachchetehroon - ونکوور، کانادا

  خدا از سر تقصیراتش بگذره معلومه خیلی هم در عالم بیشرافتی الیت نبوده که مثل خیلی بازجو خبرنگارای دیگه نون چادر سرکردن و دورویی بهش بسازه. اگه قبل خودکشی از این بابت از مردم عذرخواهی میکرد الان حداقل دعایی پشت سرش بود. شایدم اگه خودکشی واقعی باشه این ندای وجدانش بود که کشتتش.
  110
  72
  شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۹
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  ممکنه توسط همسر کشته شده باشه. یک مادر بعیده در هر شرایطی خودکشی کنه و بچشو تنها بزار.
  30
  87
  شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۱
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران

  قبلا مردم با حکومت می جنگیدن ، اما الان با خودشون می جنگن و خودشون رو می کشن. کار حکومت راحت شده، آنها رو درگیر خودشون و رقابتهای خودشون میکنه ،اینه که دیگر هرگز مثل سابق انقلاب نمیشه
  14
  88
  شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۳
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  احتمال خودکشی کم است، ممکن است پای ج.ا در میان باشد
  23
  132
  شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۵
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  هر وقت یک تکه از ایران را میفروشند خبر ی اینچنینی برای سرگرم کردن و منحرف کردن افکار عمومی داغ میشود .ایشون احتمال مهره سوخته بودند و احتمالا قصد افشاگری داشته و چیزهایی میدانسته که حذفش کردند و خودکشی دادنش ،به هر حال ایشون از خود این رژیم بود و سنگ آنها را به سینه میزد .ولی برای دختر کوچولو اش جای دلسوزی دارد
  22
  150
  شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۵
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  [::bachchetehroon - ونکوور، کانادا::]. خودکشی دادنش
  17
  81
  شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۶
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  انگار توی این ویدئو تبریک عید حامله هست یه کوچولو شکمش بزرگه و به حامله ها میخوره .شاید هم من اشتباه میبینم .
  14
  67
  شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۳
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  ایشون که از یک خانواده سنتی و معتقد آمده و مذهبی پس خودش نمیتوانسته خودکشی کند چون در مذهب اسلام ممنوع هست ،کمی شک بر انگیزه و قضیه بو داره
  15
  74
  شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۵
  ۴۵
  حمید اندیشه - لندن، انگلستان

  خب؛به سلامتی؛یک عدد انگل بی خاصیت اما خطرناک برا اخلاق شرش کم شد.
  85
  42
  شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۶
  ۷۷
  P.O.P - تهران، ایران

  اینا معمولا از طرف حکومت خودکشی میشن تا اینکه خودشون خودکشی کنن.
  20
  74
  شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۰
  ۴۳
  مسافران - آنکارا، ترکیه

  بدترین گناهی که انسان مرتکب می شود،خودکشی است.البته در کتابهای قدیمی(مانند جاماسب نامه و ویرازَگان) آمده است که در ایام آخر،مردان وزنانی که مرتکب خودکشی می شوند فراوان خواهدشد.گناهان روبه افزونی گیرندودرشهرهای کوچک و بزرگ جماعتی که ازیاد خدا دورگشته،کژی را بجای راستی پیشهُ خودکنند وبه بدی و زشتی گروند."شب با یکدگر نان و خورش خورند و روز به هم دروجی(دروغ)گویند"
  92
  18
  شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۰
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  هیچ پدیده‌ای بی دلیل نیست. مثل کشف جنازه آزاده نامداری همزمان با قرارداد۲۵ساله با چین. اما قرارداد۲۵ساله چیزی قوی تر از خبر مرگ مشکوک مجری حاشیه‌دار صدا و سیما نیاز دارد تا ذهن‌هارا به خود مشغول کند.
  131
  73
  شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۱
  ۷۱
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  متأسفم که حتی در واپسین لحظات زندگی مانند بسیاری دیگر از همکاران قدیم و منتقدین و سرخوردگان جدید حکومت بسمت ملت بازنگشت ! کمترین کاری که میتوانست انجام دهد با توجه به اینکه قلباً به حجاب یا ممنوعیت الکل اعتقادی نداشت پس از انتشار عکس و فیلمهای ایشان زمانی که آب از سرش گذشته بود باید حداقل شهامت بیان نظر واقعی خود را میداشت و مجدداً به دورویی و حمایت از مواضع مرتجعانه حکومت ادامه نمی داد . ایکاش مرگ ایشان درسی باشد برای بظاهر هواداران حکومت که مطمئنیم نود و نه درصد قلباً مخالف اعمال حکومتند اما صرفاً بخاطر منافعشان مانده اند اینان باید بدانند که زندگی کوتاه است و ارزش اینهمه خیانت به ملت و کشور را نداردو تا زمان باقیست بسمت مردم بازگردند .
  23
  66
  شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۲
  ۳۵
  freedom of the press - تهران، ایران

  قرارداد نگین واگذاری ایران با چین امضا شد و مرگ این خانم برای منحرف کردن افکار عمومی . خودکشی مضخرف ترین دلیل برای مرگ این خانم. کشتنش
  19
  59
  شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۰
  ۵۶
  farokhzad - کنت، انگلستان
  فقط دل آدمی بدحال خانواده و فرزندش اندوهگین می‌شود ولی این که نام نیکی از خودش بجا نگذاشت و به خاطر فراموشی خواهد رفت
  8
  23
  شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۷
  ۴۱
  پرمیرا - هامبورگ، آلمان
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. منم با شما موافقم، ولی مردم گاگول ایران خبر مرگ این خانم براشون خیلی مهم تر از تکه پاره شدن مملکتش است.دنیا رو آب ببره ایرانی رو خواب می‌بره.
  38
  50
  شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۶
  ۳۵
  eternity - اوکلاهما، ایالات متحده امریکا

  دیدگاهش هر چند نادرست اما محصول جبر اجتماعی-سیاسی و نابرابری های جنسیتی ایران بود. من واقعا از مرگ ایشون -یه انسان- خیلی ناراحت شدم.
  10
  41
  شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۰
  ۳۴
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  [::حمید اندیشه - لندن، انگلستان::]. خیلی کامنت بدون از اخلاق گذاشتی، ایشان الان در میان ما نیست، از چه رو یک هموطن برای تو این اندازه خطرناک بود، طغرل، تیمور، چنگیز برای شما خطرناک نبود، ولی یک زن با این سرنوشت سیاه، برای تو خطرناک بود؟
  16
  38
  شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۷
  ۴۶
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. نظر شما درسته. در هر حال او هم برای خانواده اش عزیز بوده . اما فراموش نکنیم که تمام چهره ها و شخصیت های معروف فرهنگی ؛ ورزشی ؛علمی ؛ سینمایی که بر مبنای منافع شخصی ؛ پاچه خوری ؛ کاسه لیسی از مخوف ترین رژیم استبدادی قرن بیستم حمایت میکنند مورد نفرت عموم قرار میگیرند . این افراد آدم های نادان و گول خورده نیستند ؛ بلکه فرصت طلبانی هستند که نان را به نرخ روز میخورند . لذا در نهایت شایسته دلسوزی نیستند
  15
  24
  شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۸
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  برای رهبرش آرزوی مرگ می‌کنم.
  25
  52
  شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۷
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  بارها عرض کرده ام که گوینده فقط از روی متنی که روبرویش نویسندگان دیگری گذاشته اند با صدای قشنگش رو خوانی میکند. گوینده مرده شور است و خشم و علاقه ی شما به او کاملا بی دلیل است. به هر حال بوی این می آید که او را خودکشی کرده اند و به حتی یک مورد از اخبار این اهل تقیه و دورغ نمیتوان اطمینان کرد
  3
  19
  یکشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۲
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  عجیب نیست اگر خودکشی کرده باشد اگر هرکسی به این نتیجه رسی دنیا پوچ است و هرچند زحمت بکشی در این دنیا پوچ ارزشی نخواهد داشت چون خود انسان و هم موجودات دیگر روزی این پوچی به سراغ تک تک انسانها و دیگر موجودت خواهد امد
  13
  4
  یکشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۲
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. این پوچی نه اون پوچی است. چون دو نوع پوچی هست اولی توی بساز بفروش است که برشکست می شوی و خودکشی. اما دومی از مطالعه است که خودکشی میکنی مثل صادق هدایت. مردم ایران توی اولی غرق شدن ، نه دومی
  12
  1
  یکشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۴:۴۰
  ۴۵
  حمید اندیشه - لندن، انگلستان
  جناب azadi2011. چنگیز خان اخلاق رو به گند نکشید. با شمشیر اومد کشت آتیش زد برد؛نموند هم از توبره بخوره هم از آخور؛اینور بشه نمونه فاطمه زهرای داعشی های شیعی اونور با شلوارک بشه الکسیس تگزاس!!. خب من به اون مادری فکر میکنم که تمام عمرش شد اشک خون برا فرزندی که به دست رژیم جهل و واپسگرائی کشته شده!؛که میدونیم امثال آزاده ها اگر مقصر اصلی نباشن بی تقصیر هم نیستن!..
  16
  5
  یکشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۱
  ۳۴
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::حمید اندیشه - لندن، انگلستان::]. تلاش کردی جواب منطقی بدهی ولی افسوس! اول اینکه از چنگیز دفاع کردی، »با شمشیر کشت و اتش زد..!«، ولی کار غیر اخلاقی نکرد؟ از کجا می دانی؟ تاریخ را خوانده ای؟ وقتی در نیشابور سر نیزه را گذاشت روی لبان یک بچه ی شیرخوار، بچه شروع به مکیدن سر نیزه ی چنگیز کرد، مغول با اخلاق شما رحم نکرد و نیزه را از گلوی او رد کرد، به صدها زن و دختر خودش و سربازانش تجاوز کردند، و اعقاب چنگیز نه صد سال کشور مارا به خاک و خون کشیدند، ایا از کدام اخلاق اویغوری حرف می زنی؟
  1
  6
  یکشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.