ویدیویی دیدنی با کیفیت بالا از تهران در دهه ۱۳۵۰

+120
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  دو کلمه حرف درست - کرج، ایران

  وقتیکه یک خر رو از طویله بیرون میآورید و پالان طلا و جواهر روش میزارید و عبادت اش میکنید ، حالا دلتون خوش میشه به تماشای یک ویدیو از اون زمان. لعنتت بر خودمان که چه کردیم.
  9
  127
  ‌سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۶
  ۵۳
  مهدی52 - روتردام، هلند

  من فکر میکنم در رابطه با این فیلم کسانی که در قبل از انقلاب زندگی کرده باشند فقط پشیمانی و چه کردیم وچه کردیم را تکرار خواهند کرد!!! چون بعد از دیدن دقیقا حال وهوای امنیت و آسایش و اطمینان خاطر اون روزها که همه چیز بقدری قشنگ بود که مانند یک خواب شیرین در یادشان خواهد ماند.
  4
  73
  ‌سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۵
  ۵۴
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  گرچه این انقلاب و کلا روند حوادث دو قرن اخیر عموما تحت تاثیر برنامه ریزی و دخالت های مستقیم و غیر میستقیم بیگانگان شکل گرفته، اما اولین و آخرین مقصر بیشتر مصائبی که دامن گیرمان میشود خودمان هستیم، به خاطر فرهنگ منحطمان، به خاطر فقدان شعور انفرادی و اجتماعی امان، یا به عبارت دیگر تهی شدن از ارزش های فردی و اجتماعی بشویم، که باعث میشود مقهور قدرت و قدرت طلبان باشیم و به سادگی آلت دست اجنبی ها قرار بگیریم!
  2
  40
  ‌سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲
  ۴۳
  مسافران - آنکارا، ترکیه

  انگارحکایت شما و امثالِ شما و من و امثالِ من تمامی ندارد.در«تطهیر و تقدیس خاندان پهلوی بروش زیرپوستی»چنان ماهرانه عمل میکنید که ناخودآگاه آفرین میگویم.اگر برای همین ها که از قدیم بعنوان «خواب شیرین»یادمیکنند،زشتی های قدیم را درشتنمائی«آگراندیسمان» کرده و جلویشان بزرگنمائی«زوم» کنی،ازآن می رمند.نکته ظریفی بیادم آمد(گوینده اش را خاطرم نیست):«جوان کسی است که به فکرآینده است و پیر کسیست که به فکر گذشته است»
  59
  5
  ‌سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۳
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. فلسفه به هم نبافید. آسایش و آرامش و در کنارش طمع و حماقت عده ای وجود داشت. اگر تعدادی گدا گشنه هم داشتیم که دستشان به دهانشان نمیرسید به خاطر تنبلی و زیاده خواهیشان بود، وگرنه از کارگر ساده گرفته تا پزشک و مهندس از فیلیپین گرفته تا اروپا و آمریکا به ایرانِ در حال پیشرفت هجوم نمی آوردند. اگر بخاطر بی لیاقتی والدین تان عقده در دلتان تلنبار شده، آنرا بر سر پهلوی خالی نکنید که نام پهلوی امروز مترادف با خدمتگزار و ناجی ملت شده است.
  6
  36
  ‌سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۰
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  بنابر این دلیل که در اینده نزدیک ایران از هم نپاشد و تجزیه نشود باید ایران را به پهلویهای بزرگوار سپرده شود! همین درگیری که در سروان سیستان و بلچوستان برپا شد ترس ان میرفت , نظام اخوندی این درگیری را در بین نیروهای نظامیش با مردم درست کرده تا مقدمات خارج شدن نیروهایش در سیستان و بلوچستان را اماده کند . وضع بودجه دولت خیلی تعریف ندارد که حقوق ماهانه را به کارمندان و نیروهای نظامی و بازنشسته هایش و دیگر حقوق بگیران دولتی بدهد و خرج بلوچستان بکند. دولت بودجه ای اگر نداشته باشد به کارمندان و نیروهای نظامیش بدهد مجبور است مشکلاتی در بعضی از استانهای مرزی کشور دربین نظامیان دولتی و مردم معترض درست کنند تا قدرت این استانها را به معترضین بسپارند . تا از زیر بار مسئولیت هزینه ای بیرون بیایند که به حقوق بگیران و نظامیهای دولتی میدهند و خرج دیگر پروژهای دولتی در این استانهای مرزی میکنن! البته همه استانها شامل این نمیشود که دولت زیرکانه از انها خارج شود تا هزیته ای به انها ندهد برای مثال استان خوزستان و استان مازنداران برای نظام اخوندی درامدزا هستند و حاضر به خارج شدن از این استانها نیستن !
  5
  17
  ‌سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰
  ۶۰
  vg2000 - اسلو، نروژ
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. حرفای خیلی پوچ و بی معنی
  4
  12
  ‌چهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۸
  ۱۰۴
  Aryanboy - آرنیس، آلمان
  گذشته‌ای که حالمان را گرفته است. آینده‌ای که حالی برای رسیدنش نداریم !. و حالی که حالمان را به هم می‌زند ؛. چه زندگی خوبی !.
  1
  5
  ‌چهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۵
  ۴۵
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه
  یاد ژیان به خیر . قدیما می گفتند هر وقت باجناق فامیل شد ژیان هم ماشین میشه کلا ماشینی بود که قدیما تو فیلمها مایه طنز بود یادش به خیر خیلی دوست دارم یکبار سوارش بشم یکی ژیان یکی فولکس قورباغه ای
  1
  6
  ‌چهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۰
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. بابا برو کله لنین ات رو واکس و لیس بزن تو. عین دمپایی وسط هر چیزی پرت میکنه خودش رو
  2
  4
  ‌چهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۰
  ۴۴
  golden remix - استکهلم، سوئد
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. رژیم فعلی رژیم قبلی را تطهیر و رو سفید و فرشته کرد. به همین سادگی !
  1
  3
  ‌پنجشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۶
  ۵۶
  farokhzad - کنت، انگلستان
  مردم بیسواد مفتخور با کمک غرب ایرانمان را نابود کردن !!! تک تک قدیمی های خارج نشین که الان توهین به شاه و حکومت اش میکنن شرم نمیکنن باعث ویرانی ایران شدن وگرنه همه مردم خمینی نمیشناختن وقتی دکتر و مهندس های روشعنفکر پشت اش نماز خواندن عوام رو فریب دادن
  0
  0
  ‌پنجشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.