با دختر معاون وزیر راه و شهرسازی جمهوری اسلامی ایران اشناشوید

منبع : صفحه بچه پولدارهای تهران
با دختر لاکژری «خیرالله خادمی» معاون وزیر راه و شهرسازی جمهوری اسلامی ایران اشناشویم:
پدر و دختری که در خارج و کشورهایی مانند پاریس‌ و دبی در حال عشق ‌و حال هستند. «خیرالله خادمی» با اشاره به موافقت علی خامنه ای و تصویب هیات وزیران با اختصاص «۳۰۰ میلیون یورو» اعتبار برای اتمام راه‌اهن چابهار- زاهدان، گفت: سازمان برنامه و بودجه کشور با پرداخت ۳۰ میلیون یورو از محل صندوق توسعه ملی به صورت علی‌الحساب به این ابر پروژه ریلی کشور موافقت کرد.
یکی از مسیولین ارشد ج.ا که مسیول ساخت خطرناک ترین جاده های ایران به حساب می اید، جاده هایی که دلیل تصادفات و کشته شدن هزاران ایرانی است و شهرهایی‌که هنوز اب و برق ندارند.
+106
رأی دهید
-39

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  فیل دانا - سیدنی ، استرالیا

  این انگل زادها چون‌ خوب خوردن و خوابیدن خوب مالی شدن. انشالله بزودی شاهد فعالیت های این گوشت های پرواری در خانه های عفاف داخلی و کازینوهای خارجی باشیم. البته الان هم که شدیدا مشغول هستن.
  8
  188
  دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۵
  ۶۲
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان

  یادش بخیر،پدرم راننده تریلی بود و من هم ۱۳ سال سن داشتم به پدرم گفتم آقاجون برام کی شلوار لی آمریکایی میخری گفت هر دنده ای که عوض میکنم حساب و کتاب دارد و خرج تو و برادر و خواهرت و مادرت میشود باشه سرماه اگر چیزی باقی ماند برات میخرم سه سال گذشت تا پدرم شلوار لی برایم از بندرعباس آورد دنیایی بود برام شب موقع خواب هم میپوشیدم و سریال چپارل که وسترن بود را نگاه میکردم و به پدرم افتخار میکردم آخه حیونی خیلی خسته بود از انهمه دنده عوض کردن ها
  6
  215
  دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۶
  ۵۱
  پاینده ایران و ایرانی - مالمو، سوئد

  [::بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان::]. درود به پدر عزیز شما و لعنت به پدر هر چه انگل زاده و مفتخور
  0
  165
  دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۵
  ۳۷
  kakolzari - لندن، انگلستان

  جالبه دختراشون هم شباهت به بدکاره های شهرنو دارند تا دختر یک خانواده آبرومند.
  7
  135
  دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۲
  ۴۱
  پرمیرا - هامبورگ، آلمان

  ما مردم ایران هم درد رو میشناسیم و هم درمان، ولی تنها هنر اعتراضی که داریم، با دیدن این اخبارهابه چهارتا دریوری گفتن اکتفا می کنیم وبس،بعدش هم از یاد می‌بریم، که چه مردم‌ بدبختی هستیم.کیا دارن حق و حقوق مارو پایمال می‌کنن.
  0
  56
  دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۳
  ۴۷
  Tony Arzenta - کی یف، اوکراین

  بیست ساله هرکاری میکنم یه خونه ۲۵ متری بخرم اصلا انگار قفل شده نمیشه ، بعد اینونگاه ، حتم دارم پول بلیط این خانم دقیقا به اندازه همون خونه اس بخدا، خوش بحالشون.
  1
  41
  دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۵
  ۵۲
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی

  [::پرمیرا - هامبورگ، آلمان::]. آفرین هموطن . بارها گفتم ما ایرانیها بخاطر حافظه کوتاه تاریخیمون همیشه جای دوست و دشمنو اشتباه گرفتیم! همین صدپدر اگه بیاد تو همین سایت به اسم خودش شاید خیلی ازین مگس دور...ن چاپلوسیشو میکنن که شاید از طریق همین صدپدریک تکه استخونی هم ازاون قربونی(مردم نگونبخت ایران)به اینها رسید. خاوری و ببین و حدس بزن .میگن تو کانادا بعد فرارش کلی از همین ایرانیهامون که سنگ ایران و به سینه میزنن دورش جمع شدن چه تحویلی و استقبالی ازش کردن که شاید یک شراکتی و بخوربخوری باهاش راه بندازن ولی خوب همیشه دزد از طمعکار یک قدم جلوتر هستش دقیقا مثل دزد و پلیس.
  0
  42
  دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۳
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران

  کی میتونه تایید کنه این خانوم کی هستش؟ سپاه هر موقع خواسته ای داره و نمیتونه بهش برسه از این اقدامات میکنه یعنی مثلا پرونده فلان برج یا فلان مال که غیرقانونی ساخته یا پروژه ای که میخواسته و بهش ندادند شروع میکنه به پخش این چیزا برای فشار آوردن به طرفهای دولتی حالا یا طرف برکنار میشه و مهره سپاه میاد سرکار و بی سروصدا پروژه یا گره کار باز میشه یا طرف کوتاه میاد. برادر روحانی و معاون اول رئیس جمهور یک نمونه بارز از همین موضوع بودند وقتی دولت اعلام کرد پروژه ها رو به مراکز نظامی نخواهند داد ولی اطلاعات سپاه با گرفتن این افراد و تهدید بچه های اینا داستان رو عوض کرد هم پروژه های بخصوص نفتی رو گرفت هم دولت بی خیال ابطال کردن انتقال نصف سهام مخابرات شد و هم اون افراد رو در حالت نه زندان نه محاکمه قرار دادند تا به همه مقاصدشون برسند.
  22
  2
  دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.