فوت یک زن در اثر فشار روحی وارده به او توسط ماموران دولت هنگام تخریب خانه‌اش

در شهرستان لوداب بویراحمد هنگامیکه خواستند خانه یک زن ایرانی را خراب کنند او برای جلوگیری از تخریب جلو لودر را گرفت اما بر اثر فشار روحی بسیار بالا سکته کرد و فوت شد.

ماموری که در آنجا حضور دارد نه تنها از اقدم خود شرمسار نیست بلکه با وقاحت تمام مانع از کمک رسانی به زن شده و از بودن در جلوی دوربین نیز ابایی ندارد.
+93
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۵
  gholdor - ناتینگهام، انگلستان

  ﺟﻨﺎﻳﺘﻜﺎﺭﻫﺎﻱ ﺭﻭاﻧﻲ
  0
  80
  دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۸
  ۵۵
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  در ایران امروزی غیرت در بین مردم و انسانیت در بین مسئولین مرده است!
  1
  70
  دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۸
  ۶۱
  Ardelan - سارپسبورگ، نروژ

  انسانیت درایران لگد مال شده .
  0
  45
  دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۶
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  هرکسی چه ادم عادی چه مامور چه لات چه قهرمان بوکس جلوری من همچین آزاری به زن ها یا بچه ها برسونه قطعا باهاش و هرچند نفر باشن درگیر میشم. بارها هم اینکارو کردم. خدارو شکر کم هم نیاوردم. پس من یکی که از وجود خودم شرمنده نیستم و لعنت به ذات هرکسی که چشمشو به روی این سطح ظلم و آزار میبنده. سیب زمینی های کرم خورده.
  5
  34
  دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۴
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران
  اینو باید برای مهدی خزعلی فرستاد. مرتیکه میگفت کول بری کار غیر قانونی و خطرناکیه. سوختبری حرامه و سوختبرها دنبال سود سی میلیونی هستند که دارن به کشور خیانت میکنند. خوب حتما این خانوم هم خائن هستش که میخواد زندگی عابرومندانه داشته باشه توان اجاره خانه نداره یه آلونک ساخته یه جا داشته باشه زندگی کنه. اون سوختبر یا کولبر هم اگر حداقل زندگیشون تامین باشه بتونند یه درآمد متوسط داشته باشند راه نمی افتند تو کوه و بیابون . یادمه خود حکومت مناطق آزاد رو راه انداخته بود تبلیغ مسافر میکرد به کیش و قشم به اسم چتربازی که بروند و با بار همراه مسافر وسایل بیارند خوب چطور اون موقع چتربازی بد نبود و پخش کردن سود واردات بین مردم بود الان میشن خائن؟ بنزین در ایران مجانی هستش و درمان اینکار رو باید اون احمقی نژاد کصافت وقتی نفت 120 دلار بود انجامش میداد یا وقتی نفت رسید به بشکه ای 20 دلار باید قیمت بنزین رو با قیمت میانگین قیمت منطقه ای تعیین میکردند که قیمتی نزدیک به قیمت بازار ایران بود ولی منفعت طلبی حکومت دزد ولایت فقیه نمیگذاره
  0
  16
  دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۹
  ۶۰
  vg2000 - اسلو، نروژ
  [::فضول میرزا - استکهلم، سوئد::]. حرفت کاملا درسته
  0
  1
  ‌سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.