نازنین زاغری راتکلیف آزاد شد

بی بی سی: حجت کرمانی، وکیل نازنین زاغری راتکلیف، تایید کرده است که موکلش پس از گذراندن حکم پنج سال زندان، آزاد شده است. حکم پنج سال زندان خانم زاغری امروز رسما به پایان رسیده بود.
 
به گفته آقای کرمانی همزمان با اعلام خبر آزادی خانم زاغری، برای رسیدگی به پرونده دوم وی وقت تعیین شده است. وکیل خانم زاغری گفته است که دادگاه انقلاب تهران "۲۴ اسفند" را برای بررسی این پرونده اعلام کرده است.
 
دادگاه انقلاب اسلامی تهران، ۱۸ شهریور امسال با احضار نازنین زاغری، اتهام جدیدی علیه او مطرح کرد.
 
در واکنش، وزارت امور خارجه بریتانیا اتهام تازه علیه خانم زاغری را "غیرقابل قبول" خواند. بریتانیا تشکیل پرونده جدید علیه او را اقدامی "وحشتناک" توصیف کرد و خواستار آزادی کامل او شد.
 
خانم زاغری با شیوع ویروس کرونا در زندان‌های ایران به مرخصی فرستاده شده و با پابند الکترونیکی تحت نظارت ماموران قضایی و امنیتی خارج از زندان اوین تهران و در خانه والدینش به سر می‌برد.
 
به نقل از آقای کرمانی گزارش شده است که با اعلام خبر آزادی خانم زاغری، پابند الکترونیکی او نیز باز شده است.
 
نازنین زاغری، شهروند ایرانی-بریتانیایی زندانی در تهران، در نوروز سال ۹۵ همراه دختر خردسالش برای دیدار با پدر و مادرش به ایران رفت اما در هنگام بازگشت به بریتانیا بازداشت و در محاکمه‌ای که جزئیات آن مشخص نیست، به اتهام جاسوسی به پنج سال زندان محکوم شد. او اتهاماتش را به طور کامل رد کرده است.
 
ریچارد راتکلیف همسر این زندانی می‌گوید نازنین استرس و اضطراب دارد و منتظر است ببیند آیا اجازه پرواز به خانه خواهد داشت یا نه.
+205
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۶
  حق گو لندن - لندن، انگلستان

  الان یک پرواز اختصاصی برایش می گذراند که بیاید اینجا و کتاب بنویسد و میلیارد ها پوند در آمد کسب کند. خانم محترم ورود سنا را به باشگاه میلیادرها پیشا پیش تبریک می گویم.
  111
  36
  یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۱
  ۲۱
  varied - ریزه، ترکیه

  آنچه در طویله رهبری زیاده پرونده سازی است لابد اینبار هم برای خانم زاغری اتهام هسته ای میزنند و ده سالی زندان میبرند درست آخر هم 40 میلیون پوند از انگلیس میگیرند آزادش میکنند
  16
  77
  یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷
  ۳۷
  kakolzari - لندن، انگلستان

  بابا برو از کردستان قاچاقی فرار کن این آخوندا ول کن نیستن باز میفتی زندون. حالا از ما گفتن.
  9
  64
  یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۲
  ۳۱
  Shahin.Orel - تهران، ایران

  [::حق گو لندن - لندن، انگلستان::]. نمیدونم چرا هر چه که اسامی آی دی هاتون فرهیخته تره , با فهم و درکتون نسبت معکوس داره !
  25
  71
  یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۶
  ۳۹
  titi88 - امستردام، هلند

  لندن باید اون 400 میلیون پوند با بهره بدهد به ملاها تا این خانم برگردد سر زندگیش این موفتخوران پول لازم هستن
  3
  26
  یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۵
  ۴۶
  حق گو لندن - لندن، انگلستان

  [::Shahin.Orel - تهران، ایران::] خب من راست می گویم دیگر . این بابا جاسوس نبوده که! یک آدمی بوده مثل ما ها در اینجا . گرفتنش از روی بد شانسی مانند جیسون رضاییان بعد ولش می کنند ، و می اید اینجا کتاب می نویسد مانند همه آنها که امده اند و‌از وضعیت هولناک زندانهای ایران نوشته اند. می دانی جیسون رضاییان بابت هر مصاحبه چقدر پول می گیرد ؟ .
  46
  21
  یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۸
  ۱۰۴
  Nakamichi - لندن، انگلستان

  [::حق گو لندن - لندن، انگلستان::]. میلیاردها پوند؟ یکم سرعت رو بیار پایین!!! اصلا کل کتابهای تاریخ یک میلیارد پوند درآمد شاید نداشته بوده باشه،اصلا میدونی یک میلیارد پوند‌ چقدره، اگه میگفتی ۱-۲ میلیون پوند میشد با دید شک چیزی نگفت! (اونم‌تازه‌نمیشه) ولی چند میلیارد ؟؟ هاهاهاها
  12
  38
  یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۹
  ۳۱
  Shahin.Orel - تهران، ایران

  [::حق گو لندن - لندن، انگلستان::]. بعد قیمت و خسارت اینکه یک آدمی , سال های زندگیش تو زندان جمهوری اسلامی هدر بره , جوانی , سلامتی جسمش , سلامتی روانش , خانواده , موقعیت اجتمائی , و همه چیزش تحت تاثیر قرار بگیره چقدره ؟ چه پولی میتونه خسارت این آدم رو جبران کنه ؟ شما اگه برای ۱ ملیون پوند حاضرید این چیزها رو پرداخت کنید , شاید هیچ کدوم از این قابلیت ها تو زندگی شما نبوده , اگه تشریف ببرید ایران زندان , همسر شما هم مثل همسر محترم نازنین, سال ها با گردنی برافراشته مبارزه میکنه یا ۱ ملیون پوند بیشتر میارزه ؟
  13
  47
  یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۲
  ۴۰
  aarian - تهران، ایران
  [::kakolzari - لندن، انگلستان::]. آفرین به شما دوست عزیز که حقیقت رو گفتید. ایشون باید هرچه زودتر فرار کنه که دادگاه رفتن راه چاره نیست. دوباره سالها میندازنش تو هلفدونی تا پول زور نگیرند ول کن نیستند.
  13
  21
  یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۹
  ۴۶
  حق گو لندن - لندن، انگلستان

  [::Nakamichi - لندن، انگلستان::]کم پولی است یک یا دو‌میلیپن پوند ؟ البته‌برلی کسی که از زندانهای ایران‌جان سالم بدر برده باشد کم پولی است اما بالاخره مبلغی است . آنها که در انتقام سخت مردند ارزششان را ۱۵۰۰۰۰ دلار رقم زدند .
  32
  12
  یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۰
  ۴۹
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا

  تا یکی ککی تو تومبونش نباشه نمیگیرنش برن هلفدونی آب خنک بخوره ازقدیم گفتن مرغی که انجیر میخوره مثل این نازنین نوک دماغش کجه هاهاهاهاها
  56
  7
  یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۱
  ۴۶
  حق گو لندن - لندن، انگلستان
  [::Shahin.Orel - تهران، ایران::]. بستگی دارد که چی‌گیرش قبلا آمده بوده که این ریسک را پذیرفته بوده است ! من مطمین نیستم‌که واقعا کاره ای نبوده‌! نه به رژیم ایران اعتقاد ندارم و دروغگو‌‌می دانم‌انها را‌اما‌به‌انگلیسی جماعت هم‌اعتماد ندارم ! چرا باید ابنهمه‌اینحت‌خودشان را برای این خانم در خطر بیندازند ! نگو حقوق بشر و انسانیت ! این انگلیسی‌ها از این چیزها ندارند ! من سالهایا اینها زندگی می کنم و خوب شناختمشان ! نه هیچ پولی جبران ضربه و شکنجه روحی در زندانهای ایران را نمیدهد و واقعا ارزش ندارد .
  30
  15
  یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۹
  ۴۶
  حق گو لندن - لندن، انگلستان

  [::Shahin.Orel - تهران، ایران::]. اینجا ما با نژاد‌پرستی و تحقیر و‌برده‌کشی طرف هستیم‌. حرفم بزنیم‌میکه‌ برو وکیل بگیر ۴۰۰۰۰ًپوند بده شاید بتوانم‌حقتو‌بگیرم . انگلیسی واسه خارجی تره هم‌خورد‌نمی کنه‌مخصوصا اکر مسلمان‌و‌از خاور میانه باشد . بدان‌که این خانم برایش ارزش دارد.نه‌از نظر حقوق بشری از نظر دیگر. اتفاقا می خواستم زمانی که شوهرش در سفارت ایران نشسته بود و تمام خبر کذاریها داشتند پوشش می دادند برم یک پلاکارد بردارم و تمام‌ظلمهایی که بمن اینجا شده را بنویسم و بگم پس من چی ؟ آیا آقای جانسون حاظر است بفکر من هم باشد ؟ نه من هیچ مشکلی با این خانم‌ندارم و از رژیم ایران‌حمایت نمیکنم اما می گویم ایشان می اید اینجا و انسالله از نظر مالی بالاخرهردیف‌میشود.
  32
  12
  یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۵
  ۵۱
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان
  [::حق گو لندن - لندن، انگلستان::]. چه حقی از شما ضایع کردن که میخواستی تو پلاکارد بنویسی؟ کرایه خونه شما رو از انگلیسی ها دیرتر واریز کردن ؟ یا از شما بابت دوا درمون پول گرفتن و از انگلیسی نگرفتن ؟ یا شاید هم حقوق هفتگی تون رو یه پوند کمتراز یه انگلیسی واریز کردن؟ بیشتر از نصف مهاجرین تو این مملکت دارن بنفیت میگیرن و در عین حال کار سیاه میکنن. با عرض معذرت از کارگران زحمت کش افغان تو ایران خودت رو بزار جایه یه افغان تو ایران بعد ازتبعیض و نژاد پرستی حرف بزن برادر.
  9
  27
  دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۴:۱۸
  ۴۶
  حق گو لندن - لندن، انگلستان

  [::Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان::]. خوب تو‌فهمت در این حد است که همه را مثل خودت مفتخور میدیدی . اگر اینجا با پول مالیاتی که من می دم کمتر از ۳ تا اینگلیسی و از جمله خودت بنفیت نمی گرفتی شاید حرفی نمی زدم. تو اگر خلاف کاری و جرات نداری حرف بزنی یا داری از سیستم سو استفاده می کنی این بمن مربوط نمی‌شود . اما من اینجا مالیات می دهم و دوست دارم مطابق یک انگلیسی سفید پوست با من رفتار بشود. کاری ندارم کجا در ایران چه رفتاری با محاجران دارند . من خودم و این نژادپرستها که مدعی بهترین هستن مشکل دارم.
  29
  9
  دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۳
  ۳۱
  Shahin.Orel - تهران، ایران

  [::حق گو لندن - لندن، انگلستان::]. با این ساختار فکری که شما دارید , انقدر در اون جامعه متمدن , نا هماهنگ هستید , که برخوردی هم اگه باهاتون شده نه از سر نژاد پرستی بلکه به خاطر تهدیدی بوده که امثال شما برای جامعه متمدن حساب میشید و دفاعی بوده که یک انگلیسی در مقابل ناتوانایی های فرهنگی به قول خودتون یک مسلمان خاور میانه ای کرده ! بعد هم دوقورتو نیمتون باقیه که چرا مفت که میدن ما بخوریم , نمیزارن شیوه بدوی زندگی خودمون رو بهشون یاد بدیم !
  8
  28
  دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۴
  ۴۶
  حق گو لندن - لندن، انگلستان

  [::Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان::]. در ضمن بابت هزینه درمان که نشنال اینشورنس پرداخت می کنم و پرا ویت هیلس کی یر دارم که البته فکر کنم نمی دانی اینها چی است. خانه هم که از ایران پول آورده ایم در زمان شاه خدا بیامرز ارث پدر بزرگ بود ه و اینجا بدون هیچگونه کمکی از بانک در کنزینگتون خریده بودیم. بازهم خواستی بگو تا جوابت را بدم که بفهمی که‌همه را مثل خودت مفتخور و پناهنده فرض نکنی.
  29
  9
  دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۸
  ۳۱
  Shahin.Orel - تهران، ایران
  [::حق گو لندن - لندن، انگلستان::]. ۳ تا انگلیسی و چند تا ایرانی فرمودید از مالیات حضرت عالی دارن زندگی میکنن ؟ من با نظرات شما از قبل ندارم آشنایی , ولی همین چند نظری که در این تاپیک فرمودید و آی دی تون , شکی باقی نمیزاره , که این عقده کسی بودن دلیل برخورد های مردم انگلیس با شما میشه نه نژاد پرستی !
  10
  28
  دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۱
  ۴۶
  حق گو لندن - لندن، انگلستان
  [::Shahin.Orel - تهران، ایران::]. چرا مسی نیستیم ؟ هر کسی برای خودش کسی است ! شاید بخاطر آزار و اذیت‌های این انگلیسی‌های نژاد پرست یکمقدار ..... از آنها داشته باشم اما باعث این ....خودشان هستند و رفتارشان. شما اینجا تشریف ندارید و از مشکلات بی اطلاع هستید.
  22
  9
  دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۰
  ۴۶
  حق گو لندن - لندن، انگلستان
  [::Shahin.Orel - تهران، ایران::]. در جوابتان‌که‌گفتید مفت میدن بخورید باید عرض کنم که این فکر شماست که می خواهید تشریف بیاورید آنجا و فکر می کنید وقتی پناهنده شدید مفتخور ی شروع می شود. اینطور نیست. من به اندازه کافی به اینها خوراندم و اگر واقعا ایران ما مشکل آزادی و وجدان اجتماعی بود من بر می کشتم اما سالهاست اینجا هستم و بالاخره زندگی عوض کردن سخت است. شما تول باید یاد بگیری مه با توهین نمی توانی جواب مخالف را بدهی. شما شروع مردی درباره فهم و شعور من صحبت کردن که ای دی من اینجور و فهمم انجور. سعی کن فقط بگی من مخالف هستم نه اینکه فحاشی کنی . اث
  22
  11
  دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸
  ۳۱
  Shahin.Orel - تهران، ایران
  [::حق گو لندن - لندن، انگلستان::]. عزیزم برای اینکه بهتر بفهمی تکرار میکنم , شعور شما در تضاد با آی دی تون هست - عقده کسی بودن , در تمام جملاتتون هست -از یک طرف اموال و مستغلات خیالی تون , نون ۳ تا انگلیسی از مالیاتون رو باور کنیم یا اعتراض برای پول وکیل دادن که حقتون رو از این انگلیس بگیره ! خوب شما که انقدر پول دارید دیگه چرا ناراحت پول وکیل هستید , پول وکیل میدید بعد حقتون رو که گرفتید هم پول وکیل درمیاد هم سودش !!! با این ساختار فکریتون هم اصلا نگران آزادی در ایران نباشید چون با استاندارد های مغز شما ایران مدینه فاضله حساب میشه ! واقعا مردم انگلیس حق دارن که نگران وجود امثال شما ..... باشن !
  10
  23
  دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۸
  ۵۱
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان
  از طرز حرف زدنت معلومه چقدر میفهی و انتهایه بیزنس بیزنس کردنت هم اینه که تو یه مغازه ده متری دونر میفروشی و فکر میکنی چون دوتا کارگر زیردستت اقا اقا بهت میگن و سالی چندرغاز از سر ناچاری مالیات میدی همه انگلیسی ها باید جلوت دولا راست بشن. من تو همین مملکت دانشگاه رفتم و کارم تخصصی هستش واصلا هم واسم اهمیت نداره که کسی مثل توباور کنه یا نه.
  7
  15
  دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۳
  ۵۱
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان
  [::حق گو لندن - لندن، انگلستان::]. از طرز حرف زدنت معلومه چقدر میفهی و انتهایه بیزنس بیزنس کردنت هم اینه که تو یه مغازه ده متری دونر میفروشی و فکر میکنی چون دوتا کارگر زیردستت اقا اقا بهت میگن و سالی چندرغاز از سر ناچاری مالیات میدی همه انگلیسی ها باید جلوت دولا راست بشن. من تو همین مملکت دانشگاه رفتم و کارم تخصصی هستش واصلا هم واسم اهمیت نداره که کسی مثل توباور کنه یا نه.
  8
  15
  دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۳
  ۵۱
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان
  [::حق گو لندن - لندن، انگلستان::]. با عرض معذرت از یه سری ایرانی هایه قدیمی و با فرهنگی که اینجا میشناسم ولی هستند یه سری ایرانی قدیمی بیسواد که بعد سالها زندگی تو این مملکت هنوز بلد نیستن درست انگلیسی حرف بزنن ومثل شما پوز خونه شون رو که طبق گفته خودت با ارث پدربزرگت خریدین رو میدین. ثروت وخونه رو که از پدر بزرگت داری خودت چکار کردی اون مهمه.تو این مملکت اگه بتونی با انگلیسی ها بجایه تته پته کردن مثل خودشون حرف بزنی کسی وجودش رو نداره که از بالا بهت نگاه کنه.
  8
  15
  دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۴
  ۴۶
  حق گو لندن - لندن، انگلستان
  [::Shahin.Orel - تهران، ایران::]. شما که فهم‌و شعورت بالاست و‌در ایران مهریه بگیر هستی تا حالا ۴۰۰۰۰ پوند در خواب دیدی که از روی شکم صحبت می کنی که بده به وکیل ! مگه‌مثل امثال شما من برای پول شکایت می کنم که‌بعد خسارت مهریه باکرگی که نداشتم را در خواست کنم. اگر بخواهم برای حقوقی که از ما اینجا بخاطر رنگ‌پوستمان‌ضایع شده بگیرم که باید میلیون ها پوند هزینه کنم و مطمین باش ۲ زار هم ارزش ریالی ندارد اما ارزش احساسی دارد. شما انسالله وقتی یک قاچاقی پیدا مردی که آوردت اینجا آنوقت خوشبخت باش و روزی ۱۰۰ بار دست این انگلیسی‌ها را ببوس .
  18
  9
  دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۶
  ۴۶
  حق گو لندن - لندن، انگلستان
  [::Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان::]. چی خواندی ؟ مدیریت ؟ کجا کار می‌کنی؟ هیچ وقت می گذارن رییس شوی یا همیشه باید زیرا دست یک رییس سفید پوست باشی ؟ اگر ایران بودی از گشنگی می مردی ؟ من مطمین باش که هم ایجا و هم جای دیگر درسم را خوانده ام. خوب بالاخره ثروت از جایی می اید یا مثل تو با ینفیت و خانه کنسیل جمع می کنیم یا مثل من طبابت و جراحی می کنی ! مهم نیست برایم که تو چه فکر می‌کنی اما بالاخره بعد از عمری اینجا بودن جامعه ایرانی که تازه آمده مشخص است چطوری هستین ! همه نا ایرانی ها می دانیم در باره همدیگر پس نیازی نیست من تکرار کنم. ا
  5
  9
  دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۶
  ۳۹
  rahjoo - مازندران، ایران
  حق گو لندن- . حق اگر منظورت الله هست که خودش خود شیطانه.چون با تفرقه و دسته بندی دستور مرگ میده. و البته یا باید به خفت جزیه بدی یا مسلمان بشی و نام عربی انتخاب کنی و در اعراب بغلطی تا پذیرفته بشی.این نازنین زاغری بی گنها افتاد در دام مسلماننان اصیل سپاه و بسیج و بمانند سرگردن ه گیری های غزوات رسول شما باج خواهی اش انجام شد.
  8
  5
  ‌سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۶
  ۴۶
  حق گو لندن - لندن، انگلستان
  [::rahjoo - مازندران، ایران::]....... 😬😬😬 من نمی‌دونم بی گناه بود یا نه اما اینو میدانم که من به الله اعتقادی ندارم . تو خب اسم خودتو بگذار الکس و اسم عربی نگذار.
  3
  8
  ‌سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹
  ۵۱
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان
  [::حق گو لندن - لندن، انگلستان::]. من واسه کسی کار نمیکنم و ده ساله که شرکت خودم رو دارم٬ جنابعالی دکتر هم که باشی سواد حرف زدنت در حد یه بیطاره ٬ من سالهاست که اینجا کارمیکنم وتکس میدم واحتیاجی به بنفیت گرفتن نداشتم تازه اگرهم کسی تو این مملکت بنفیت بگیره از ارث پدربزگت نیست که داری خودتو پاره میکنی٬ به Shahin.Orel گفتی مهریه بگیر انگار سوزش زیادی از پرداخت مهریه داری، اگه ادم منطقی بودی طرف ولت نمیکرد که با پول مهریه اش الان تو لندن بره صفا که جنابعالی ببینی و حرص بخوری و حرصت رو سر دیگران خالی کنی.
  5
  2
  ‌سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۳
  ۴۶
  حق گو لندن - لندن، انگلستان
  [::Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان::]. من عاقلتر از این حرفام که زن ایرانی داشته باشم و بخواهم مهریه بدهم. این شرکت دارم ‌ و این حرف‌ها بگذار وقتی رفتی ایران برای بغال سر کوچتون بگو نه برای من. تکس نمیدی و اگر هم حالا‌دادی از ت گرفتن وگرنه جماعت ایرانی فبها. گفتم بهت که سعی کن به نظر دیگران‌احترام‌بکذاری. اگر تحقیرت می‌کنند اینکلیسیها و سیبزمینی شدی از ترست فکر نکن‌ آدم‌های خوبی هستن! نه تو ..... نون بنفیت خوردی تازه با تکس من،
  2
  6
  ‌سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۱
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  تکلیف آزاد و این تعابیر در جمهوری باج بگیران شهرنوئی بی معنی هست. پرونده ای برای این زن بیگناه برای باجگیری ساخته اند و حالا پرونده ی دوم را میسازند. این ها وقیح تر از این حرف ها هستند
  0
  0
  ‌پنجشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.