پیش‌بینی سازمان جهانی بهداشت: کرونا در آغاز سال ۲۰۲۲ پایان خواهد یافت

العربیه :سازمان جهانی بهداشت روز جمعه 5 مارس در خبری خوشحال کننده، پیش بینی کرد که همه گیری کرونا در آغاز سال 2022 پایان خواهد یافت.

به گزارش تلویزیون دانمارکی «دی آر»، هانس کلوگه مدیر بخش اروپایی سازمان جهانی بهداشت گفت: درحال حاضر اطلاعات ما در مورد ویروس کرونا بیشتر از سال گذشته است.

او همچنین افزود: «بدترین سناریو را پشت سر گذاشتیم ... ما در مورد ویروس، اطلاعات بیشتری نسبت به سال 2020 داریم که کرونا، تازه شروع به انتشار کرده‌ بود».

کلوگه اظهار داشت که «کرونا به همین شکل در میان مردم باقی خواهد ماند و دیگر نیازی به اعمال محدودیت‌ها نخواهد‌بود».

او همچنین تأکید کرد که «این فقط یک پیش‌بینی است، زیرا هیچ کس نمی‌تواند دقیقاً از چگونگی تغییر اوضاع، آگاه باشد».

سازمان جهانی بهداشت چهارشنبه گذشته، با اعلام خبرهای خوشحال کننده در مورد ویروس کرونا، از کاهش 16 درصدی شمار مبتلایان در سراسر جهان خبر داد.

اما علیرغم این کاهش محسوس، سازمان جهانی بهداشت تأکید کرد که هنوز این بحران پایان نیافته، بنابراین کشورها همچنان به اعمال محدودیت‌ها و واکسیناسیون، ادامه می‌دهند.

گفتنی است که کرونا بیش از 115.06 میلیون نفر را در سراسر جهان مبتلا کرده و مجموع مرگ و میرهای ناشی از کووید 19، به دو میلیون و 657،493 نفر رسیده است.
+60
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  خدا را شکر، الحمدالله. هم یه خوبی داره و هم یه بدی. خوبیش اینه که دیگه از دست روغن بنفشه راحت میشم، بدیش اینه که بهش عادت کردم و از قدیم گفتند : ترک عادت موجب مرض است.
  12
  3
  شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۳
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  نه بابا! چشم بسته غیب گفتن؟
  2
  7
  شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۴
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  شاید نشه به این راحتی گفت تمام. چون ویروس خوب بدن انسان رو پیدا کرده برای جهش پیداکردن خودش. از اون روزی که اون چینی سوپ خفاش یا مار یا گربه یا هر چیز دیگه رو خورد به بدن انسان راه پیدا کرده و دیگه مثل سابق نمیشه. مثل آنفولانزا مگه آنفولانزا تمام شده هرسال میگیرین، ما نمی دونیم کی تمام میشه ، آنچه می دونیم ما تعداد کشته ها را می شنویم اما تعداد مبتلایان جهان رو نه
  1
  10
  شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.