قتل تکان‌دهنده دختری در ترکیه به دلیل عدم افشای راز خانوادگی

العربیه :در جنایتی تکان‌دهنده در غرب ترکیه، پدری دختر خود را به دلیل بازگو نکردن مکان مادر مطلقه‌اش با شلیک 20 گلوله به قتل رساند.

در 27 ژوئن 2019 گلنور یلماز 28 ساله که پزشک عمومی بود با اتومبیل شخصی به همراه دوست خود برای حضور در امتحانی از شهر بالیکسیر به آنتالیا سفر می‌کرد. در همان روز پدر گلنور - مصطفی یلماز- او را تعقیب کرده و در حین رانندگی با اتومبیل گلنور تصادف می کند.

به گفته رسانه‌های محلی، مصطفی یلماز 69 ساله پس از تصادف دخترش را از اتومبیل بیرون می‌کشد و از او‌ در رابطه با مکان سکونت مادرش سوال می‌کند. هنگامی که گلنور از دادن اطلاعات به پدر سر باز می‌زند، مصطفی اقدام به شلیک 20 گلوله کرده که 11 گلوله به سر گلنور اصابت می‌کند.

مصطفی پس از ارتکاب این جنایت از محل حادثه گریخت اما به سرعت از سوی پلیس بازداشت شد. در صورت اثبات اتهام قتل عمد، این پدر به حبس ابد محکوم خواهد شد.

در جریان محاکمه، مصطفی یلماز ادعا کرد اختلالات روانی دارد و قاضی پرونده برای ارزیابی و بررسی این ادعا از سوی متخصصان، صدور حکم را به تعویق انداخته است.
+16
رأی دهید
-45

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  گرگ وحشی
  2
  46
  جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۸
  ۴۲
  قورپه - بروکسل، بلژیک

  متاسفانه در کشور های جهان سوم همیشه زنان محکومند البته در تمام دنیا حقوق زنان رعایت نمیشه
  7
  45
  جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۳
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  اینها موردیه ولی در کل آتاتورک ارتباط رو با گذشته عثمانی رو قطع کنه، اول زبان رو الفبا رو عوض کرد الفبای عربی رو لاتین کرد، دانشگاه استانبول رو هم با اساتید آلمانی . نه مثل رضا شاه که دانشگاه تهران رو مثل دارلفنون ایرانی بزنه.
  21
  2
  شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.