دختر و پسر اوکراینی که به نشانه عشق زیاد، دست هایشان را به هم زنجیر کرده اند

دست زنی که برای نشان دادن نهایت عشق خود به نامزدش، خود را با زنجیر به او بسته بود به دلیل جراحات شدید نیاز به درمان در بیمارستان پیدا کرد. ویکتوریا پوستویوتووآ ۲۸ ساله و الکساندر کادلی ۳۳ سال در روز ولنتاین خود را جدایی ناپذیر ساخته و مدعی هستند که توانسته اند اکثر مشکلات ناشی از نزدیک بودن بیش از حد به یکدیگر را حل کنند. این زوج دیوانه عهد بسته بودند که به مدت ۳ ماه با زنجیر به هم وصل باشند اما ویکتوریا دچار سوختگی های بسیار دردناکی روی مچ دست شده که ناشی از بسته شدن با زنجیر به دست نامزدش بوده است.
الکساندر می گوید: «ما روی زخم مرهم مالیدیم اما هیچ افاقه ای نکرد. شبیه یک کابوس است». این زوج اهل خارکف، اوکراین، در نتیجه به بیمارستان مراجعه کرده و بعد از آن بود که از ویکتوریا خواسته شد یک بانداژ بسیار محکم بپوشد. تاتیانا اگورووآ، متخصص پوست هشدار داد که این دو به دلیل جراحتی که به دست زن وارد شده باید برای سه ماه آزمایش خود را لغو کنند. او در این باره گفته است: «این ها تاول هایی است که در اثر تماس دراز مدت با فلز، فشار مداوم روی بافت ایجاد شده و به بیماری در گردش خون منتهی شده است». آن ها می گویند که با دست های بسته به راحتی به دستشویی می روند، ظرف بشورند، غذا بپزند و رانندگی کنند.
مشکل اصلی آن ها استفاده از توالت در رستوران ها یا مکان های عمومی است. ویکتوریا بر استفاده از دستشویی زنانه تاکید دارد اما همراه داشتن شوهرش در دستشویی زنانه باعث شکایت زنان دیگر شده است. این دو حتی به همین شکل به کار کردن ادامه می دهند- الکساندر به شکل آنلاین قطعات خودرو می فروشد در حالی که ویکتوریا در طول دوران قرنطینه آموزش آرایش می بیند. این دو در مورد روابط زناشویی شان چیزی نگفته اند و تنها به ذکر این جمله بسنده کردند: «در مورد این مسئله حرف نمی زنیم». الکساندر می گوید که بستن دست ها با زنجیر ایده او بوده زیرا مدعی است نامزدش با کوچکترین بحثی او را ترک می کند.
الکساندر می گوید: «به شوخی به او گفتم که تو را می بندم. در آخر این کار را کردیم. ویکتوریا در ابتدا کاملاً موافق نبود اما او را ترغیب به این کار کردم». زنجیر این دو از طریق جوشکاری به هم وصل شده و برای باز کردن آن نیاز به ورود نیروهای اورژانس است. این زوج همچنین لباس های خاصی می پوشند که از بالا تا پایین زیپ دار بوده و امکان پوشیدن و از تن در آوردن بدون باز کردن زنجیر وجود دارد.
+8
رأی دهید
-100

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۶
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  به قول معروف : ری. شون نگرفته که عشق را فراموش کنند
  5
  57
  جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸
  ۵۵
  انا بیطرف - فسا، ایران

  فکر کردید فقط تو ایران ادمهای غیر معمولی داریم. عشق اگر واقعی باشه احتیاجی به بستن دستها برای نرفتن نداره. کار بچه گانه ای کردن چون برا نشان دادن عشق راههای زیاد و زیباتری هم هست
  5
  52
  جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۵
  ۴۱
  mahdi moud - تهران، ایران

  اینها چطوری لباسهاشون رو عوض کردن اگه زنجیر رو باز نکردن
  6
  31
  جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰
  ۳۶
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  [::kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد::]. دررباره عشقشون اینطور نگو. هممون یه زمانی این سن بودیم از این کارا میکردیم. نکنه یادت نیست؟.
  12
  18
  جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۳
  ۳۵
  freedom of the press - تهران، ایران
  خریت را حد و مرزی نیست. به قول کاربر عزیز هنوز تنگشون نگرفته که این بچه بازی‌ها یادشون بره. عشق خوبه و پاکه و برای نشان دادن عشق به معشوق راههای عقلانی وجود داره مه احمقانه
  4
  22
  جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۶
  ۴۶
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::redsky95 - تورنتو، کانادا::]. بیشتر هدف طنز بود ، اتفاقا چه خوب که این زوج می‌توانند عشق و محبتشان را به اطرافیان نشان دهند ، تو کشور ما داستان معمولا فرق میکنه ، چرا مه جامعه مملو از تعصب ، ناموس پرستی ، تابو ، سنت گرایی است ،و اکثر نوجوانان با درد و حسرت و ناکامی ، زیباترین احساس هایشان سرکوب میشه ،
  0
  10
  جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۱
  ۱۰۰
  یویوماما - خاش، ایران
  چه صدا ها و بوهایی رو باید تحمل کنند مخصوصا بعد از خوردن کنسرو لوبیا.پدر عشق بسوزه.
  5
  13
  جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۳
  ۱۰۰
  یویوماما - خاش، ایران
  وقت عادت ماهانه باید از دست راست پسره کمک بگیره .بیچاره پسره عاشق
  7
  9
  شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۹
  ۱۰۰
  یویوماما - خاش، ایران
  برای یک کم مشهوریت مردم رو خر گیر اوردن.
  8
  8
  شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۲
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  دیوانه های زنجیری!
  1
  11
  شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۹
  ۳۶
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  [::kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد::]. بله. این دو جوون هم فعلا اول جوونیه اول کارن. چندسال دیگه میخندن به این کاراشون
  1
  5
  شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.