کودک ۳ ساله که به دلیل کرونا در کمتر از ۳ ساعت جان سپرد

رکنا: کرونای انگلیسی از عراق به ایران آمد و به سرعت در خوزستان شیوع پیدا کرد.
کرونای انگلیسی اما فقط در خوزستان نماند و به دیگر شهر و استانها نیز سرایت کرد. اما مهم در شیوع کرونای انگلیسی این است که بسیار سریع منتقل می شود و کودکان، نوجوانان و جوانان را به سرعت به کام مرگ می فرستد.
دکتر هادی یزدانی، پزشک و نائب رئیس هیئت داوری حزب اتحاد ملت ایران اسلامی در توئیتر خود عکس ریه یک کودک 3 ساله را منتشر کرده و نوشت: این عکس را امشب یکی از دوستانم در اینستاگرام گذاشته بود. عکس ریه‌ی یک کودک ۳ ساله‌‌ اهل یکی از شهرهای خوزستان که دچار کووید_۱۹ شده و کمتر از ۳ ساعت پس از ورود به بیمارستان فوت می‌کند. ریه‌های درگیر کودک را ببینید و کمی بترسید؛ کرونا این روزها جوان و پیر نمی‌شناسد.
+23
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  این ویروس رو انداختن خوزستان تا عربهای ایران رو نسل کشی کنن. کاری که جمهوری اسلامی سالهاست انجام میده. چشم فاشیستهای فارسیسم روشن.
  28
  9
  جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۹
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران
  این احمقها اسم کرونا انگلیسی گذاشتند و نشون میده سیستم درمانی کشور دست سپاه هستش. این مدل جدید ابتدا در آفریقای جنوبی و برزیل و بعد در انگلیس دیده شد ولی جالبه اینا ویروس کرونایی که توسط چینی ها به قم و بعد به تمام کشور کشیده شد رو نگفتند کرونای چینی اسمش رو گذاشتند ایرانی و حالا میگن انگلیسی! خنده دار نیست. اون زمان شاید خیلی ها نمیدونستند و ما هم فقط شنیدیم که بچه طلبه های چینی که برای سال نو چینی رفته بودند چین و برگشتند عامل ویروس بودند ولی الان همه میدونند که اونا بچه طلبه نبودن اونا یک عده چینی زرنگ و عامل رژیم چین بودند که در حال ساخت بزرگترین مرزعه بیت کوین و ارز دیجیتال در قم بودند که با سپاه و یه عده از مراجع فاسد قم شریک هستند و اون زمان هواپیماهای سپاه دستگاه های ماینر چینی رو حمل میکردند و در اختیار همون طلبه های تقلبی چینی بودند برای ساخت این مراکز تا سپاه بتونه از تحریمها فرار کنه و درآمد ارز دیجیتال برای پرداخت هاش در عراق و سوریه و لبنان و غیره داشته باشه.
  0
  6
  جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۴
  ۶۲
  Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. چند درصد خوزستان عرب هست که این رو میگی؟ مثلا ویروس تشخیص میده کی اصل و نسبش عربه،کی بختیاری کدوم فارس و کدوم ترکیب اینها؟چرا اینجور مزخرفاتی میگی که خودتو مزحکه همه کنی؟
  3
  9
  جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۴
  ۶۲
  Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا
  شنیده ام خیلی از ایرانیان مقیم انگلیس اصالتا اهل خوزستان هستن،و خبر دارم متاسفانه با وجود محدودیتهای کرونا خیلیهاشان بی توجه به این مسایل در این مدت به ایران رفت و آمد داشتند حتی وقتی پروازهای مستقیم رو قطع کردند با روشهای زیرآبی و پرواز غیرمستقیم و بهانه سفر درمانی به ایران میرفتند میامدند برای رسیدن به مال و ملکشان (چند مورد مستقیم آنجا میشناسم) و طبیعیه این نوع جهش یافته ویروس که در انگلستان شیوع خیلی بالایی داشت به ایران منتقل شده.
  2
  2
  جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.