عبدالحسین مقتدایی استاندار سابق خوزستان بازداشت شد

العربیه :منابع مطلعی به العربیه فارسی گفتند که عبدالحسین مقتدایی استاندار پیشین خوزستان به دلیل تخلفات مالی و دریافت رشوه درخصوص پروژه های مرتبط با «سازمان عمران ساحل کارون» و «فروش لوله های فرسوده نفت» بازداشت شده است.

مقتدایی که از سال 92 تا 95 استاندار خوزستان بود از پرسنل شرکت ملی حفاری ایران بوده که با حفظ سمت در آن شرکت، مامور به خدمت در وزارت کشور و استاندار خوزستان شد.

پس از بازداشت حیدر بهمنی مدیر عامل شرکت ملی حفاری ایران به دلیل تخلفات گسترده مالی، نام مقتدایی نیز در این پرونده مطرح شد.
طبق خبرهای غیر رسمی، مقتدایی به همراه بهمنی در فروش لوله های فرسوده نفتی با ترک تشریفات و با دریافت رشوه های کلان نقش داشته است.

مقتدایی همچنین در دوران استانداری خود در استان هرمزگان در رابطه با برخی پروژه‌های «شرکت حفاری کیش» به دریافت رشوه متهم شده است.
+92
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران

  بازداشت اینا مهم نیست باید دید حکم اینا چیه. قوه فسادیه عامل اصلی و هدایت کننده این فسادهاست. این افراد بدون رابطه با سپاه نمیتونند منسب و مقامی بگیرند و شک نکنید عمده این رشوه ها توسط عوامل سپاه گرفته و داده میشه ولی بخاطر نفوذ و فساد سیستماتیک سپاه در قوه فسادیه یکی دو نفر رو میگیرند میگن همینا بودن. مگر میشه طبری بدون داشته چتر حمایتی اطلاعات سپاه اون حجم رشوه و بده بستون داشته باشه؟ این دو تا هم همینطور .تمام مسئولین خوزستان و سایر استانها هم از عوامل سپاه هستند مگر میشه اینا نفهمند چه خبره و سهیم نبوده باشند؟
  8
  49
  ‌پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۴
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  همه مسئولان ج.ا خلافکار هستند.انهاییکه دستگیر میشوند دون پایه بوده و برای سرپوش گذاشتن به اختلاس های بزرگتر میباشد.
  5
  29
  ‌پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۵
  ۴۲
  قورپه - بروکسل، بلژیک
  نمیدانم چرا هرکس اختلاس گر ماهری میشه پست بالاتری میگیره البته الان دستگیرش کردن تا وزیر یا پست بالاتری بهش پیشنهاد بدن تا بتونه در آرامش تصمیم بگیره
  0
  1
  جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.