هند؛ یک مُرده روی میز کالبدشکافی زنده شد

یورونیوز :یک شهروند هندی که گواهی فوت وی پس از تصادف شدید با موتور توسط پزشکان صادر شده بود روی میز کالبدشکافی و حین آزمایش‌های پس از مرگ ناگهان زنده شد و علائم حیات از خود بروز داد.

فرد یاد شده یک شهروند ۲۷ ساله هندی و از ساکنان شهر ماهالینگ‌پور در ایالت کارناتاکا است که هفته گذشته پس از تصادف شدید موتور با شرایط بحرانی به بیمارستانی خصوصی در این شهر منتقل شد و پزشکان پس از معاینات اولیه از مرگ وی خبر داده و برایش گواهی فوت صادر کرده بودند.

خانواده این فرد که هویت وی توسط خبرگزاری‌ها فاش نشده پس از مطلع شدن از ماجرا، او را به بیمارستانی دولتی در نزدیکی محل بیمارستان خصوصی منتقل کردند تا مراحل کالبدشکافی و آزمایش‌های پزشکی پس از مرگ روی او انجام شود.

این آزمایش روز دوشنبه انجام شد و آنطور که نزدیکان فرد یاد شده به خبرنگاران و رسانه‌های محلی گفته‌اند یکی از متخصصان آسیب‌شناسی جسد هنگام معاینه ناگهان متوجه می‌شود که بدن او در حال تکان خوردن است.

خبرگزاری فرانسه با تهیه گزارشی ضمن پوشش این خبر، صحت ماجرا را با استناد به سخنان یک مسئول خدمات بهداشتی بیمارستان مورد تایید قرار داد و به نقل از وی اعلام کرد که مرد جوان بلافاصله در بیمارستان دیگری بستری شد و حال او رو نیز به بهبود است.

به گفته این فرد مسئول پزشکان هنگام معاینه اولیه پس از تصادف دقت لازم به خرج نداده و در وظیفه خود سهل‌انگاری کرده بودند.

در گزارش فرانس پرس به نقل از این منبع آمده است که خانواده مرد جوان هنوز شکایتی رسمی در خصوص سهل‌انگاری پزشکان ارائه نکرده‌‌اند.
+32
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  Janhamin - تهران، ایران

  مهمترین کار شکایت از پزشکان سهل انگار و جدی گرفتن این شکایته . دولت و مراجع ذیربط نباید اجازه بدن که چنین پزشکانی اجازه خدمت و کار داشته باشند.
  2
  46
  ‌پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹
  ۴۱
  potatis - ایران، ایران

  [::Janhamin - تهران، ایران::]. ذهن فقیر اکثریت ایرانی عاشق حذف صورت مسئله! چقدر هم کامنتت لایک خورده!
  28
  0
  ‌پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۸
  ۳۳
  Janhamin - تهران، ایران
  دوستان سلام.‌میبینید که کامنت من در بالا فقط یک منفی و الباقی همگی مثبت خورده و شخصی به نام potatis - ایران، ایران من و اشخاصی که به من مثبت دادند رو دارای ذهن فقیر ایرانی می نامد . در حالیکه اگر دست ایشان بود مرده‌را که زنده شده بود روی تخت پزشک قانونی تیکه تیکه میکرد با این استدلال که ، تو مرده ای باور نداری ورق های پزشکان رو ببین همه گفتند و امضا کردند که تو مرده ای و اون شخص بدبخت در ان لحظه به خودش با تعجب نگاه میکنه و بعدش به جناب potatis - ایران، ایران و میگه که در دنیایی که امثال تو(انسان جاهل و خودخواه ) زندگی میکنه بهتر ه من نباشم و درخواست مراسم کفن و دفن هر چی سریعتر واسه خودش میکنه. 🤣🤣🤣🤣
  0
  18
  ‌پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.