آتش زدن ظالمانه آلونک یک خانواده بی سرپناه در کیان آباد شیراز توسط گشت پاسگاه

روز ۱۱ اسفند۹۹ ماموران گشت میانرود آلونک یک هموطن دردمند و محروم را در حالیکه بچه در آن بود را آتش زده و از ترس گرفتار شدن به دست مردم خشمگین به سرعت محل را ترک کردند.
همانگونه که در فیلم مشاهده می شود اعضای خانواده با لگن و سطل آب در حال دویدن هستند و تلاش می کنند که زندگی خود را از نابود شدن در آتش نجات بدهند. آنان تمام سعی خود را می کنند تا از سرایت آتش به اتاق دیگری که در کنار آلونک قرار دارد جلوگیری کنند و مانع از نابودی تمامی زندگی شان بشوند.
+17
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۶
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  صد رحمت به غیرت اون تونسی. ساندیسیها حالا بیایین بهم فحش بدین. افرین. فحش ندین ساندیس بهتون نمیدن. خودم اومدم زیرزمین مسجد دیدم فعالیتتونو. خداییش عجب کامپیوترایی داشتینا. مجانی سی چهل تا کامپیوتر بهتون دادن شماهام هی کامنت و وبلاگ. بعد دانشجوی مملکت تو امیرکبیر باید با یه لپ تاپ قراضه کار کنه. کامپیوترایی که توش گرافیک مخصوص بازی داشت. بعد اون ساندیسی با این کامپیوتر وبلاگ درست میکرد برا چاپلوسی . بعد دانشجوی مملکت برا matlab در به در یه لپ تاپ ارزون دست دوم باشه. تف بهتون. تف
  1
  20
  ‌چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴
  ۳۶
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  اها من چرا مسجد رفتم؟ شبکه. زمان دانشجوی بود کارای وصل شبکه میکردم. به صورت تخصصی نه ها. به صورت کاملا اماتور. مثلا کامپیوتراشونو به یه سوییج و هاب وصل میکردم. خدا شاهده خرجی که این ساندیسیها میکنن رو هیچکی نمیکنه. تو دانشگاهمون خفن ترین کامپیوتر مثلا کارت گرافیک داشت. تو کل دانشکده شاید ۵ تا چنین کامپیوتری بود که باید از قبل درخواست بدی. اما تو یه زیرزمین مسجد حدود ۴۰ تا کامپیوتر خفن داشتن اونم با کارت گرافیکی که برا بازیه یعنی خفن.
  1
  15
  ‌چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۶
  ۳۴
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  اونی که میاد درب خانه و خانه را با اهالی آن به آتش می‌کشد، گشت میاندرود نیست.
  12
  1
  ‌چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.