پاسخ مهدی خزعلی به مجتبی واحدی و دیگر منتقدین

+16
رأی دهید
-31

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  shirzan - برلین، آلمان

  پاسخ ایشون رو نمیخواد گوش کرد پاسخ ایشون رو باید فهمید. ایشون در ایران شرکت داره و شرکت این جناب باید کار کنه حالا به هر قیمتی
  0
  37
  ‌سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹
  ۵۱
  احتراز - دورف، آلمان

  من نمیفهمم چرا با این تخم آخوند مصاحبه می‌کنید
  1
  44
  ‌سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۴
  ۶۱
  zavareh - رودسر، ایران

  این مردک مهدی خرعلی فرومایه و تمامی ایل و تبارش ۴۳ سال است که بخشی از شریانهای مهم رانت خواری مافیای این حکومت اشغالگر را در دست دارند. مردم بخت برگشته ایران و ایران هرگز و هرگز برای این جماعت اهریمنی پشیزی ارزش ندارند.
  2
  38
  ‌سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۵
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران
  حالم از این خزایی بهم خورد. واقعا مشخص شد آدم بیشعور و نافهمی هستش. اصلا فاصله سنی مهم نیست نمیدونم چرا همایون درست حرف نزد. چرا اون مرد ۵۰ ساله وقتی رفته خوابیده با یک دختر و میگه صیغه کرده بوده بعد واسه اون دختر میگه با خیلی ها بوده و با دوست پسرشم بوده ولی آقای خزعلی بیشعور شما از کجا میدونی که با این دختر صیغه بقیه مردها نبوده؟اگر صیغه کردن برای یک نفر که نماز میخونه همه چیز رو حل میکنه چطور میشه برای یک دختر صیغه شدن همون معصونیت رو ایجاد نمیکنه و این آدم میگه فلانی زن همه جایی بوده! بعدشم مرتیکه آشغال اگر شجریان رفته با یک زن کوچکتر از خودش ازدواج کرده و قبول مسولیت کرده آیا مساوی با یک مرد فاسد آشغال هستش که میرفته استفاده میکرده و با وعده وعید یک دختر جوان رو ازش سواستفاده میکرده؟چرا به صرف نماز خواندن طرف داستان عوض میشه؟
  0
  12
  ‌چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۳
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  دقیقه ٧ رو نگاه کنید، باز ......زده به صحرای کربلا. حسین حق میگفته. کی حق رو به حسین داده؟ کی حق رو به تو داده؟ خودشون رو نماینده خدا معرفی میکنن و حق رو مصادره به مطلوب میکنن. همین که نطفه ات از یه اخوند بسته شده، حرومی هستی
  0
  18
  ‌چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۴:۴۵
  ۶۴
  خوش باور - تهران خیابان نا پیروز بدبختی، اریتره
  آخوند یعنی گثافت . تخم آخوند یعنی اسپرم گثافت آخوند . که در واقع از پدران گثافتشان به کرفته. .😣😣😣😣
  2
  6
  ‌چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران
  به نظر میرسه همون نون حرومی که از پدر رانت خوار و غاصب و دزدش در کودکی خورده باعث شده فهم و فکرش ناخودآگاه همینطوری باشه. حتی وقتی سعی میکنه خودش رو عادل و بی طرف و اصلاح طلب نگه داره ولی بازم اون نون حرام و اون لقمه حرامی که بهش دادند جلوی زندگی و دنیا و آخرتش رو گرفته و راه فراری هم نداره. برای همینه که میگن مراقب باشید نون حرام به خونه نیارید چون نسل در نسل قطعا باعث نابودی میشه .برای همینه که حضرت علی خوردن مال حرام رو مثل آهن مذاب خوردن میدونه چون میره تو ذات و روح خودت و خانواده ات. الانم دقت کنید میشه نتیجه اون نون حرام رو در ایشون هم به وضوح دید در حالی که تلاش میکنه خودش رو از گذشته پدرش جدا کنه و ادعا میکنه هیچ چیزی از اون خانواده نداره و نگرفته ولی بازم لقمه حرام در لابلای ذهن و فکر و وجودش کاملا مشخصه و همین کافیه که این آدم جزو فنا رفتاگان دوزخ به همراه کل خانواده حرام خوارش بشه. به نظر راه فراری نیست و اینم حرف من نیست برید درباره مال حرام و لقمه حرام آوردن در خانواده بخونید حرف دین و خداست.
  0
  1
  ‌پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.