ادعای جنجالی احمدی‌نژاد: بحث ترور من جدی است

دویچه وله :فصل دیگری از "ادعاهای جنجالی" احمدی‌نژاد آغاز شده و او مدعی شده "ناگفته‌هایش را ضبط و پنهان کرده است". او در کارزار تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ با "ترفند" جدیدی پا به میدان گذاشته و از خطر ترور خود گفته است.

با نزدیک شدن موعد برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ایران (۲۸ خرداد ۱۴۰۰)، فعالیت‌های تبلیغاتی محمود احمدی‌نژاد، رئیس‌جمهور اسبق ایران نیز شدت و دامنه بیشتری یافته است.

از نامه‌ای سرگشاده‌ای که او برای روحانی نوشته است، کمتر از سه هفته می‌گذرد؛ نامه‌ای در اعتراض به دخالت نیروهای امنیتی در امر برگزاری تجمع هوادارنش به مناسبت ۲۲ بهمن.

محمود احمدی‌نژاد در شرایطی نسبت به سرکوب اعتراضات توسط دولت روحانی لب به سخن گشوده است، که سرکوب گسترده سال ۸۸ را در پرونده سیاسی خود دارد.

احمدی‌نژاد این بار با یک ادعای جنجالی دیگر در رسانه‌ها حضور یافته و مدعی شده است: «بحث ترور من جدی است.»

او که به رئیس‌جمهور "بگم‌بگم‌" ایران شهرت دارد، این بار نیز گفته است که "برای مقابله با برنامه ترور خود چاره‌ای جسته و ناگفته‌هایش را در چند جای مطمئن پنهان کرده است".

احمدی نژاد گفته است: «مسائلی که اطلاع دارم را ضبط کرده‌ام و در چند جای مطمئن قرار داده‌ام.» او افزوده است: «ستاد درست می‌کنند، برنامه تبلیغی درست می‌کنند برای تخریب دیگران. خوشبختانه سهم من خیلی زیاد است، از زمین و زمان می‌زنند! چه خبر است؟ چه شده است؟»

"همشهری آنلاین" در ادامه گزارش خود از سخنان احمدی‌نژاد به نقل از او نوشته است: «معتقد هستم که بحث ترور جدی است. خودشان می‌کشند، خودشان هم مراسم عزاداری بر پا می‌کنند و بعد دیگران را متهم می‌کنند.»

محمود احمدی‌نژاد از "جان ناقابل" خود سخن گفته و گفته است که پای ملت ایران ایستاده است. رئیس جمهور پیشین ایران در پاسخ به این پرسش که چه کسانی "برنامه ترور" او را دنبال می‌کنند، گفته است: «بروید و ببینید که آن کانال تلگرامی مال چه کسی است که رسما تهدید کرده است که می‌خواهیم ترور کنیم، پیدا می‌شود.»

رئیس جمهور پیشین ایران توضیح بیشتری پیرامون صاحبان این کانال تلگرامی و کسانی که "دست به ترور می‌زنند و پس از آن مراسم عزاداری بر پا می‌کنند"، در اختیار رسانه‌ها قرار نداده است.
+7
رأی دهید
-45

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۷
  kakolzari - لندن، انگلستان

  ارزش مردن هم نداری
  0
  50
  دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۳
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  احمدی نژاد زمانیکه پاسدار بودید یادت است در منطقه سردشت خانواده ای کرد تورا در سوراخی مخفی کردن تا به دست افراد حزب دمکرات نیفتی , از این نبود که تورا یک انسان حساب کرده بودن از ان بود که تو ارزش کشته شدن و دستگیر شدن را نداشتی . مترس هیچکس تورا ترور نمیکند اگر هم این کار را بکنن همانهای تورا میکشن که سالیان سال در خدمتشان بودی و برایشان جنایتها کردی !
  0
  16
  دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹
  ۶۱
  zavareh - رودسر، ایران

  ای کاش تو و امثال تو هرگز از مادر زاده نمیشدید...
  0
  21
  دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۰
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران
  ترور احمدینژاد،ارزش و اعتبار نداشته ، او را ، بشدت بالا میبرد
  0
  9
  دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.