حواشی قهر شهاب حسینی از اینستاگرام / انگار ما واکسن زدیم به شما خبر ندادیم!

سایت رویداد 24 :واکنش شهاب حسینی به انتقادات از تزریق واکسن کرونا در آمریکا و قهر او از اینستاگرام همچنان با انتقاد کاربران در فضای مجازی همراه شده است. رویداد‌۲۴ در این گزارش به افول این بازیگر مشهور به خاطر عدم صداقت با مردم می‌پردازد.

واکسن زدن شهاب حسینی در آمریکا در نهایت به خداحافظی یا به تعبیر عده‌ای قهر او از اینستاگرام منجر شد. بازیگر مشهور ایرانی که شهروندی آمریکا را دارد، در نهایت پس از حواشی گسترده‌ای که پس از انتشار فیلمی از واکسن زدن وی در آمریکا منتشر شد با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامش از فضای مجازی خداحافظی کرد و خطاب به افرادی که آن‌ها را «نارفیقان محترم» خواند گفت: «می‌بخشید اگر الگویی نبودیم که مقبول نظر افتد، چون اصلا الگو نبودیم. ‎از آنجایی که بنده متعلق به نسل فضای مجازی نیستم، ترجیح می‌دهم ادامه زندگی را همچون پیش، در فضای حقیقی تجربه کنم؛ لذا از اینستاگرام، رفع زحمت می‌کنم و دنبال کنندگان مجاز را با دنیای خود تنها می‌گذارم.»

ظاهرا شهاب حسینی در پاسخ دادن صورت مسئله را اشتباه متوجه شده است. او تصور کرده که «چرا باید یک نفر به خاطر تزریق واکسن مورد انتقاد قرار بگیرد» حال آنکه موضوع تزریق واکسن در میان نبوده بلکه انتقاد به خاطر این بوده که چرا خود را تافته جدابافته تصور کرده و بدون نوبت و در نظر گرفتن شرایط عمومی اقدام به این کار کرده است؛ آنهم در حالی که در خود آمریکا و کانادا نیز تزریق واکسن با رعایت اولویت انجام می‌شده است؛ این یعنی موضوع گلایه نه «تزریق واکسن» بلکه «تزریق رانتی واکسن» بوده است.
ماجرای واکسن زدن شهاب حسینی در آمریکا
چندی پیش فیلم شهاب حسینی در آمریکا برای تزریق واکسن کرونا به طور گسترده‌ای در فضای مجازی منتشر شد و به شدت از او انتقاد شد، منتقدان و کاربران در فضای مجازی از رفتار متناقض سلبریتی‌ها عصبانی شده و می‌گفتند شهاب حسینی در ایران به یک شیوه رفتار می‌کند و در موقعیت‌های مهم موضع‌گیری‌های حاکمیتی اتخاذ می‌کند و از سوی دیگر، در آمریکا اقدام به تزریق واکسن کرونا می‌کند.

منتقدان همچنین می‌گفتند که آن‌ها با پول‌های بادآورده و دستمزد‌های نجومی که بخش عمده آن از شرکت‌های ارزش افزوده یا توسط سرمایه‌گذارانی همچون محمد امامی تامین شده، سفر آمریکا می‌روند و با خیال راحت واکسنشان را می‌زنند و بعد در ایران مقابل دوربین قرار می‌گیرند و از زمین و زمان انتقاد می‌کنند و گلایه دارند که چرا وضع مملکت اینگونه است! پس از انتشار فیلم واکسن زدن شهاب حسینی، تصاویر دیگری با ماسک طرح ماری جوانا از او منتشر شد که آن هم نیز حاشیه‌های زیادی را به دنبال داشت.

پس از چند روز از انتشار این فیلم و تصاویر و اوج گرفتن واکنش‌ها در فضای مجازی از شهاب حسینی، وی با انتشار یک استوری در اینستاگرام به این موضوع واکنش نشان داد و پس از آن نیز توضیحاتی را در این باره منتشر کرد. شهاب حسینی در اولین واکنش به انتشار فیلم تزریق واکسن کرونا در آمریکا، در یک استوری دراینستاگرام به انتشار یک شعر اکتفا کرد و نوشت: «دلا خو کن به تنهایی که از تنها بلا خیزد/ سعادت آن کسی یابد که از تنها بپرهیزد»

پس از آن نیز توضیحاتی را درباره این فیلم منتشر کرد و گفت که به اصرار دوستش واکسن زده است. توضیحاتی که بار دیگر باعث شد موجی از انتقادات روانه این سلبریتی سینمای ایران شود.

شهاب حسینی درباره فیلم تزریق واکسن کرونا در آمریکا اینطور توضیح داد: «هیچ نیت قبلی و برنامه‌ریزی مشخصی برای زدن واکسن نبود و نداشتم و به اصرار یکی از دوستان در صف واکسن مازاد ایستادیم.»

توضیحات شهاب حسینی درباره پشت پرده تزریق واکسن کرونا در آمریکا نه تنها باعث فروکش کردن موج انتقادات از او نشد بلکه بسیاری از منتقدان در فضای مجازی گفتند که ای کاش شهاب حسینی به جای این توضیحات با مخاطبان خود صداقت داشت و رفتار‌ها و تصمیمات خود را بر گردن دوستانش نمی‌انداخت.

بسیاری از افرادی که در آمریکا زندگی می‌کردند، اطلاعاتی را به اشتراک گذاشتند و توضیح دادند آنها مدت‌هاست در صف انتظار تزریق واکسن کرونا هستند و اینگونه نیست که بدون اولویت واکسن به کسی تزریق شود بنابراین حتما این اقدام با یک رانت انجام شده است.
واکنش فضای مجازی به قهر شهاب حسینی از اینستاگرام
به گزارش رویداد‌۲۴ احمدرضا کاظمی در این باره نوشت: «شهاب حسینی یک‌جور حق به جانب قهر کرده از اینستاگرام انگار ما رفتیم واکسن زدیم بهش نگفتیم.» کاربر دیگری نیز نوشت: «چهار روز دیگر شهاب حسینی در اینستاگرام پست می‌گذارد و وقتی به او می‌گویند مگر خداحافظی نکردی؟! پاسخ می‌دهد به اصرار یکی از دوست‌هایم پست گذاشتم.»

محسن یک کاربر نیز در این باره نوشت: ‏«اینقدر به شهاب حسینی گیر ندهید او هم یک ایرانی اصیل است، یک ایرانی اصیل هر جا صف باشد می‌ایستد، حالا این شانسش خوب بوده، در صف واکسن کرونا ایستاده، ما هم در صف روغن.»

کاربران در واکنش به توضیحات شهاب حسینی که گفته بود به اصرار دوستش واکسن زده نیز نوشتند: «رفقای طبری کل لواسان رو به نامش می‌زنند، رفقای شهاب حسینی هم او را می‌برند واکسن بزند. مثل اینکه مشکل ما رفقای در پیت‌مان است. بگردیم چند تا رفیق درست حسابی پیدا کنیم.»

کاربر دیگری نیز نوشت:‌ «ای کاش شهاب حسینی می‌گفت خودم رفتم واکسن زدم، شهروندی آمریکا را دارم و زندگی‌ام برایم مهم بود و رفتم واکسن زدم. ای کاش این کار را گردن دوست و رفیقش نمی‌انداخت و مسئولیت کارش را قبول می‌کرد.»

حامد بهداد چندی پیش در برنامه جشن شب منتقدان گفته بود «که ما خودِ خودِ مردمیم و اسم‌ مزخرف سلبریتی را از روی ما بردارید.» اما حقیقت آن است که سلبریتی‌هایی همچون شهاب حسینی یا حامد بهداد و ... هیچ تشابهی با «خودِ خودِ مردم» ندارند و اتفاقاتی همچون تزریق رانتی واکسن کرونا نشان می‌دهد تا چه اندازه زندگی مردم با زندگی آنها متفاوت است.
+51
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  rahjoo - مازندران، ایران

  چارتا چک زد به خودش و بقیه و دادو هوار کرد شد بازیگر سلبریتی!اگه این مدل کولی بازی درنمیاورد که الان براما تنها تنها نمیکرد!مقصر مردم هستن که هر کی زنجیر پاره میکنه تو خیابون و سنما میشه براشون مررررررد.تو با اون تن لش ات همون بهتر که تن ها(مردم عادی)دور باشی مفت خور ترسو
  9
  97
  دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۷
  ۶۸
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد

  خودتی،گفتی‌ اما بعداز اینکه لو رفتی‌ و فیلم‌هات آمد بیرون در ضمن جواب آقا رو چی‌ میدی که ممنوع کرده،الان تو خون تو همان واکسن ممنوع شده هست و تو ش،،،کردی به حرف آقا.،.
  8
  65
  دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۵
  ۴۶
  دمکراسی 2500 - لس انجلس، ایالات متحده امریکا

  همین کسانی که در آمریکا هستند و پیراهن جر می‌دهند و مخالف آخوند هستند تا پیشنهاد نان و آبداری می‌گیرند فورا سینه زن و مداح حسین می‌شود. خمینی به فرهنگ مردم گند زد و آدم‌ها را دورو و رمال کرد. بی تفاوت در کدام زمین میچری اخلاقت را درست کن. حتی صد نفر در کل ایران و ایرانی جماعت صداقت فرهنگ اصیل ایران را ندارد. منهم که دیگران را نا اهل می‌خوانم پیشنهاد بگیریم می‌پذیرم. چون پاکی و هدف ایرانی یعنی راستی آلوده فرهنگ دروغ .....زنباز شده. خاوری نماز می‌خواند و کلاه برمی‌دارد دیگری درود می‌گوید و کلاه برمی‌دارد و برای آمریکا دم نکان می‌دهد.
  4
  62
  دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۳
  ۴۹
  Vejdanebidar - آمستردام، هلند

  توی دنیای حقیقی هم دیگه جایی واست نیست پاچه خوار نظام عنقلابی
  5
  73
  دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۵
  ۴۶
  دمکراسی 2500 - لس انجلس، ایالات متحده امریکا

  متاسفانه ما ایرانی ها IQ. بالایی نداریم. کسانی را بها می‌دهیم که بی ارزش هستند. چون آدمهای بی مطالعه و بیسوادی هستیم. به هنرپیشه بیش از دانشمند اهمنیت می‌دهیم. دیدار همین نوکر ولایت با بهروز وثوقی را چنان پخش کردیم انگار دو فضانورد ما در مریخ با هم دیدار کردن. فراموش کردیم همان بهروز وثوقی هر چی فیلم بازی کرد. اسمش رضا و علی و اسامی اسلامی بود بچه جنوب شهر بود چاقوکش بود. مخالف تحصیل کرده و خارج رفته بود. چپ و راست هم به امامها قسم می‌خورد. مردم را زمان شاه اینجوری بار آوردند بعد از انقلاب مملکت را دادن دست آخوند و توقع دارن مردم موشک بفرستند مریخ.
  4
  73
  دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۸
  ۱۰۰
  یویوماما - خاش، ایران

  اگه یک ادم عادی به پرچم امریکا برای شهروندی امریکا قسم بخورد میگیم فرمالیته بوده است و مسئله ای نیست.ولی این ادم دستمال چی اعظم برای رهبر این قسم را بخورد که برای امریکا بجنگد واقعا سوز دارد.تمام مسئله این است و ادمهایی کثیف و جاسوسی نظیر این.
  5
  38
  دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۴
  ۵۴
  همایون نروژ - اسلو، نروژ

  اتفاقاٌ برعکس . شما خوده خوده نامردی . شما دوله بیریتی هم نیستی .دره پیتهای متظاهر و وطن فروش .
  3
  42
  دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران

  علت اینکه خیلی راحت اینهمه توی ایران یه دولت شکست میخوره و یه دولت دیگه پیروز میشه میاد بخاطر همینه . عرب شکست خورده مغول پیروز میشه ، مغول شکست میخوره ترک پیروز ، ترک شکست پهلوی پیروز ، پهلوی شکست خورده خمینی پیروز میشه..چون مردم براشون فرقی نداره خمینی یا شاه ، براشون کشورشان ارزش پول ملی شان که ده برابر سقوط کرده مهم نیست ،چون مردم دنبال کاسبی خود هستن سکه دلار بورس ملک ساختمان اقامت خارج ، این آقا شهاب حسینی نماد ملت ایرانه در طول تاریخ ،
  2
  28
  دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴
  ۴۴
  maradona - براتیسلاوا، اسلوواکی
  اگه یه روز بخوان بیوگرافی فیروز کریمی مربی دلقک فوتبال را بسازند بهترین گزینه این شهر حسینی است قیافش کپ اونه
  0
  13
  دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.