احمدی نژاد در ادامه برنامه تبلیغات انتخاباتی بحث ترورش را علنی کرد و خط ونشان کشید

احمدی نژاد در ادامه برنامه تبلیغات انتخاباتی بحث ترورش را علنی کرد و خط ونشان کشید

بحث ترور جدی است. خودشان می‌کشند، خودشان هم مراسم عزاداری می گیرند و بعد هم دیگران را متهم می‌کنند! اطلاع دارم کجا و چه کسانی چه تصمیماتی می گیرند. اینها را گفته‌ام و ضبط کرده‌ام و چندین جای مطمئن گذاشته‌ام. نمی توانند از دست ملت در بروند. امروز ملت در وسط صحنه است.
+11
رأی دهید
-98

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  Alphabet - پترس، یونان

  خیلی بیجا میکنی از طرف ملت قهرمان ایران صحبت میکنی. از طرف خود کودنت صحبت کن.
  11
  101
  یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۹
  ۵۳
  kapta - دوسلدرف، آلمان

  مردک دلقک بیسواد تا رئیس جمهور بود مردم خس و خاشاک بودن حالا دست و پا میزنه شاید دوباره بازیش بدن
  4
  107
  یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۷
  ۵۴
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  تو عددی نیستی که کسی بخواد ترورت کنه. داری زیادی خودتو تحویل میگیری حیف نون. این اراجیفی را هم که میگی چیز جدیدی نیست. داروهات را سر موقع مصرف کن که توهم نگیری
  4
  89
  یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۵
  ۲۱
  varied - ریزه، ترکیه

  سیرک تبلیغاتی برای فریب مردم با نزدیک شدن به روز انتخابات سیرک های تبلیغاتی چنچالی تری نیز خواهیم دید متاسفانه تمام اینها جهت کشاندن به پای صندوق رای است و صد البته ملت ایران که ملت آلزایمر گرفته ای هست انتخابات دوره قبل را فراموش میکنند و فریب وعده های انتخابات را میخورند خلاصه خلایق هرچه لایق ملتی که با پای خود به پای صندوقهای رای میرود همان بهتر که روباههای رنگارنگ چون خاتمی واحمدی نژاد و روحانی ها .. رئیس جمهورشان بشود
  8
  73
  یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۶
  ۳۱
  Stopmindcontrol - سائو پائولو، برزیل

  لمپن ها گرد هم آمده اند تا تنور انتخابات رو گرم کنند.
  3
  88
  یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۲
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  در صدر اسلام هم همینطور بود. یک مشت الاغ چاپلوس در ازای یک گونی سیب زمینی حاضر بودند مادر خود را هم به حراج بگذارند و برای یک شامپانزه خوش رقصی کنند و دکتر خطابش کنند.
  4
  27
  دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۶
  ۵۴
  همایون نروژ - اسلو، نروژ
  یادتونه چند روز پیش با مجتبی خمینی جلسه ای داشته ؟ طبق هماهنگی با حداد عادل اینا یه جنگ زرگری میخوان راه بندازن که فقط تنور انتخاباتو گرم کنن وگرنه خودشم میدونه که عددی نیست .رییس جمهور بعدی انتخاب شده و از الان کابینه شو هم انتخاب کردن براش . پس اصلا به این حرفا نه گوش کنین نه فکر کنین . بذارین مثل سگ واق واق کنن .
  5
  24
  دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۳:۲۷
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  واقعا اینها زاده کدوم ننه بابا و پرورش یافته کدوم مکتب در پیتی هستن؟ حال بهم زن هستن
  4
  28
  دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۴:۴۰
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران
  یارو خودش و اون چهار نفر کنارش رو میگه مردم ؟ کدوم مردم میخواد این طایفه دزد سرکار بیاد. احمدی نژاد یک کلاش تمام عیار هستش. اونایی که ترور میکنند بعدشم مراسم ختم میگیرند همه سربازان گمنام همون عکسی هستند که زیر عکسش نشستی. همونی که رابطه نامشروع پدر و فرزندی باهاش داشتی و داری. ملت دیگه اصلا اهمیت نمیده که کی میخواد رئیس جمهوری بشه چون کاملا همه مطمن شدند که انتخاباتی در این کشور نیست و عاقا خودش و عواملش تصمیم گیر اصلی هستش و مردم رو با این شو های مسخره فقط سرکار میگذارند. الانم آوردن این یارو فقط بخاطر اینه که جنبش سبز و اکثریت مطلق مردم رو سیخ کنند که بخاطر لج بازی هم که شده بیان و ضد این یارو رای بدهند و آخرشم یکی مثل روحانی روباه که قبلا گاوبندی کرده با عاقا بیاد سرکار و هدف از این شو هم فقط تبلیغات برای خارجی هاست که بگن مردم از ما راضی هستند و اینم پایگاه مردمی ما خخخخ. همین مجلس اقلیت نشون داد خامنه ای صدها برابر شاه در همه کار مملکت دخالت داره و حتی مجالس و نخست وزیرهای شاه از مجلس و رئیس جمهوریهای خامنه ای بیشتر مستقل بودند و حتی بیشتر کار کردند و مفید بودند.
  2
  4
  دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۶
  ۳۰
  حسنلو - باکو، آذربایجان
  اخهههههههه میموووون کی توروووو میییییییکنه ترور البته بوزینه وطن فروش
  0
  0
  ‌سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.