کیهان: حمله به کشتی اسرائیلی پاسخ حملات آمریکا و اسرائیل به نیروهای تحت حمایت ایران در سوریه بود

ایران اینترنشنال :روزنامه کیهان که تحت نظر نماینده علی خامنه‌ای منتشر می‌شود، اعلام کرد که حمله اخیر به یک کشتی اسرائیلی در دریای عمان از سوی نیروهای تحت حمایت جمهوری اسلامی ایران انجام شده است.

این روزنامه در شماره یک‌شنبه خود اعلام کرد انفجار یک کشتی اسرائیلی در دریای عمان نتیجه حمله نیروهای تحت حمایت جمهوری اسلامی ایران است و با اشاره به اینکه این حمله پاسخ حمله آمریکا و اسرائیل به پایگاه‌های شبه‌نظامیان مورد حمایت ایران در سوریه، است، نوشت: «شرارت در سوریه و عراق پاسخش را در یمن و دریای عمان گرفت.»

این کشتی که هلیوس ری نام دارد و متعلق به شرکت کشتیرانی ری واقع در تل‌آویو است صبح جمعه به وقت محلی از بندر دمام عربستان سعودی عازم سنگاپور بود که این انفجار رخ داد.

کیهان با اشاره به اینکه آمریکا و اسرائیل طی ماه‌های اخیر، حملات خود علیه «محور مقاومت» را به شکل محسوسی افزایش داده‌اند و به همین دلیل گروه‌های مقاومت یک کشتی اسرائیلی را در دریای عمان هدف قرار دادند.

این روزنامه که تحت نظرنماینده خامنه‌ای منتشر می‌شود همچنین در سرمقاله شماره یک‌شنبه خود درباره حمله ارتش آمریکا با دستور جو بایدن به پایگاه‌های شبه‌نظامیان تحت حمایت ایران در سوریه، نوشت: «فرماندهی نظامی آمریکا با این حمله در معرض انتقام سخت قرار می‌گیرد و باید منتظر باشد تا دست انتقام دامن آن را بگیرد».
+14
رأی دهید
-56

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  هه هه!! زدن ٢٢ نفر رو کشتن و قرارگاه رو با خاک یکسان کردن، اونوقت اینا دوتا سوراخ ١ متری تو کشتی درست کردن که یه ساعته با دوتا کارگر و یه دستگاه جوش و دوتا ورق آهن درست میشه! اسمش رو هم گذاشتن انتقام.
  5
  26
  یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۱
  ۵۱
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  حالا منتظر باشید تا اسراییل به تلافی این کار تو سوریه چهار چرخ تون رو هوا کنه.
  5
  28
  یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۴
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  حتما" نظام اخوندی پیشتر مخفیانه به امریکا اطلاع داده اند و یا مذاکره کرده اند که نیروهای دریایی سپاه جهل و ستم اخوندی دوتا گلوله مشقی بدونه سورب به کشتی فلا" شلیک میکنن که فقط باعث دوتا سوراخ کوچک در کشتی می شوند و طلفاتی جانی نخواهند داشت, انگاه این دوگلوله مشقی را بسوی کشتی اسرائیل شلیک کرده اند. واقعا" که نظام اخوندی ایران نظامیست ترسو و بزدل که فقط قدرتش به افراد اپوزیسیون مخالف نظام و مردم معترض داخل کشور میرسد ! البته این را هم بنویسم از وقتیکه به پایگاه امریکا در عراق حمله شد بخاطر انتقام کشته شدن قاسم سلیمانی دست نظام اخوندی برای تمام مردم ایران و سیاستمدارن دیگر کشورها رو شده است که نظام اخوندی ایران در برابر دولت امریکا و اسرائیل خیلی بی بخارانه عمل میکند.
  0
  10
  یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.