انتشار تصویر جدیدی از مهدی کروبی

محمدعلی ابطحی در پست اینستاگرامی از گفت و گوی تلفنی‌اش با مهدی کروبی خبر داد.

 محمدعلی ابطحی رئیس دفتر سید محمد خاتمی با انتشار عکسی از مهدی کروبی در صفحه اینستاگرامش از جزئیات مکالمه تلفنی با رئیس مجلس ششم خبر داد. او نوشت: امشب تلفن زنگ زد. با عجله برداشتم. یکی دوبار گفت گوشی. گوشی. بعد صدای آشنایی احوالپرسی کرد. زود شناختمش. آقای کروبی بود. اخیرا اجازه تلفن داده اند. پر در آوردم. دلم واقعا برایش تنگ شده است. می‌گفت چندین بار اسم تو را داده ام که بیایی دیدنم. یا ما بیاییم خانه ات. نپذیرفته اند.

مثل همیشه با انگیزه. پر نشاط ومهربان. احوالپرس زن و بچه بود. تک تک. دخترها. داماد‌ها ونوه ها. بعدگفت خانم خیلی خوبی داری. به تلاشهایش در ایام ۸۸ اشاره داشت. گفتم شوهرخوب دارد. آقای کروبی گفت صدایت روی بلندگو است. خانم‌های فامیلمان از حرفت خندیدند. گفتم غرض من هم این بود که لبخند برلب‌های شما جاری کنم. با خانم صحبت کرد. من و فهیمه هم با حاج خانم صحبت کردبم. بعد آقای کروبی شروع کرد از حافظه تاریخی اش قضایایی را گفت وگفت. از وضع فعلی و آینده. مثل قبل، دلسوزانه. پریدم وسط صحبت هایش و گفتم حاج آقا شما توحصرین ها. ما نیستیم که این حرف‌ها را به من می‌زنید. بازهم خندید وکلی ابراز لطف کرد به من و خانواده ما. مرد وفا است.

به حسین کروبی گفتم اگر اشکالی ندارد یک عکس از همین الان حاج آقا برام بفرست که فرستاد.
+5
رأی دهید
-28

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  تو عمامه ات.
  2
  45
  یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۷
  ۴۱
  پرمیرا - هامبورگ، آلمان
  آخوندک خوب آخوندک مرده‌ اس.گور بابای اون بدش،تا این خوبش.
  0
  19
  یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸
  ۵۵
  Ahmad1345 - گوتنبرگ، سوئد
  پدر بزرگ من آدمی با مطاله بود. می گفت لباس آخوند لباس تزور, ریا و حقه بازی است. میگفت فکر می کنی چرا این لباس را میپوشند؟ آنها این لباس را برای خود ساختند تا زیر آن هر چیز را بشود قایم کرد. زیر این لباس میشود تریاک, مشروب, پول و حتا بچه مردم را قایم کرد! در کدام منبع دینی نوشته شده که یک رهبر دینی باید به این شکل لباس بپوشد؟ چه ایرادی دارد ملاها هم مثل آدم عادی لباس بپوشند؟ میگفت حکومت شاه به اصلاح احتیاج دارد, مثل همه حکومتها. ولی دادن مملکت به دست یک مشت آخوند منحرف بیسواد دیوانگی است. روحش شاد , مردی بود جلوتر از زمان خودش.
  0
  15
  یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱
  ۴۰
  Alphabet - پترس، یونان
  اه این هنوز زنده است! اینها عمر نوح دارند. ظاهرا هیچ وقت عمرشون اکسپایر نمیشه.
  0
  10
  یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.