ماجرای نصب دوربین در جعبه های پیک موتوری جهت شناسایی معترضین انتخابات ۸۸ در دوره احمدی نژاد چه بود؟

دیده بان ایران : فرهاد سلمان پور، از کارمندان سابق نهاد ریاست جمهوری (ساختمان کوثر) در دوران محمود احمدی نژاد در واکنش به مصاحبه های اخیر احمدی نژاد در یادداشتی مدعی شد که در سال ۸۸ احمدی نژاد دامادش، مهدی خورشیدی را مامور خرید ۲۵۰۰ دستگاه موتور سیکلت از محل بودجه نهاد ریاست جمهوری خریداری و آنها را به ۲ نهاد خاص اهداء کرد تا با نصب جعبه‌هایی بر روی موتور سیکلت‌ها با نوشته‌ای تحت عنوان «رستورانهای زنجیره‌ای بوف» عوامل آنها بتوانند بدون اینکه مردم به آنها مظنون شوند، به میان مردم و معترضین رفته و از آنها بوسیله دوربین‌هایی که داخل جعبه به اصطلاح پیک موتوری نصب شده بود به جهت شناسایی و برآورد صحیح از معترضین و سرکوب بهتر، عکس و فیلم تهیه کنند.

احمدی نژاد و دامادش (مهدی خورشیدی) هنوز پاسخی به این ادعا نداشته اند. احمدی نژاد در مصاحبه های اخیر خود مدعی شده در دوران روسای جمهوری قبلی مردم «لت و پار» شده اند حال آنکه او برخوردی با مردم نداشته است!
+53
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۸
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد

  اینهارو بایدن باید ببینه که چطور رئیس جمهور به زوره اسلحه انتخاب میشه،بعد هم میگن مردم انتخاب کردن،و از ملت بزرگ ایران سو استفاده بکنند و در سوهبتاشون گرو کشی‌ کنند و مراتب بگن ملت ایران این رژیم را میخوان،دنیا نمیدنه بزوره اسلحه میباشه.
  2
  26
  یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۵
  ۴۶
  Saha1 - زاهدان، ایران
  وای بر مردم ما با حافظه تاریخی که دارن ، همین الان شاید میلیونها دلشون لک زده برا همین مموتی که اکثر بدبختیهامون از دپره همین آقا شروع شد با شعار انرژی هسته ای حق مسلم ماست. این ملت یادشون رفته همین آقا بود که گفت اینقده قطعنامه بدید که قطعنامه دانتون پاره بشه ، الان همین مردم میگن مموتی بیاد، ازماست که برماست
  1
  18
  یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۵
  ۴۱
  پرمیرا - هامبورگ، آلمان
  [::پیکان۵۸ - مالمو، سوئد::]. یعنی شما فکر می‌کنید اینا خبر ندارن؟این آدمها رو نمیشناسن؟اینا یعنی آمریکا و اروپا و چین و روسیه فقط و فقط تنها هدفی که دارند چپاول ثروت مردم‌ ایران و هیچ.نمونه اوباما بود یا عقب‌تر جیمی کارتر ووووو اینا هستن که این رژیم را محافظت میکنن از سقوط. بازم برای مثال ،آزاد کردن منابع مالی که به رژیم حیات دوباره میده.اگه برای مردم بدبخت ایران هزینه بشه کی بدش میاد.
  1
  15
  یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۳
  ۶۹
  همسایه دکتر شریعتی - ایران، ایران
  و ما برای صدمین مرتبه گول خواهیم خورد ...
  0
  5
  یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.