رقص بلوچی در تالار رودکی تهران ( قبل از انقلاب)

+70
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  مسافران - آنکارا، ترکیه

  کارتان بجائی رسیده که از رقص بلوچی برای تطهیر خاندان منحوس و منفور و معدوم و ملعون پهلوی استفاده می کنید؟ ننگتان باد و شرمتان باد.
  77
  1
  شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۵
  ۳۱
  Shahin.Orel - تهران، ایران

  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. اقلا ۲ تا ای دی درست کن با یکی اول بیا به خاندان پهلوی ربطش بده بعد با اون یکی جواب بده ! اینجوری حداقل نمیگن دیوونه ای یا خود زنی داری !
  5
  39
  شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵
  ۶۱
  Rosha50 - لانسینگ، انگلستان

  [::مسافران - آنکارا، ترکیه: دوست گرامی ای کاش برای نوشتن کامنت کمی دقت بعمل آوریم .رقص بلوچ قسمتی از هنر و فرهنگ ایران است در ضمن فقط با کمی دقت و مقایسه فرهنگ و هنر حاکم زمان حال با زمان پهلوی نتیجه میگیریم که پهلوی نیازی به تطهیر ندارد
  2
  33
  شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۵
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. ( تو بگو که عاشق فحش خوردنم - عده ای در انتظار مردنم - ورنه جایی که سخن از شاه نیست - چه لزومی دارد این [می] خوردنم!)
  2
  16
  شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۱
  ۴۳
  مسافران - آنکارا، ترکیه
  [::Rosha50 - لانسینگ، انگلستان::]. دوست گرامی. وقتی در تیتر مطلب عبارت«قبل از انقلاب»قید شده،این یعنی چه؟غیرازاینست که با این تیتر ناخودآگاه عده ای مانند شما می آیند و به به کنان از آن خاندان منحوس تعریف می کنند؟توجه داشته باشید که اگر فقط قید شده بود«رقص بلوچی»مخالفتی نمیکردم.موردی قبلأ (حدود یکسال قبل)بوده با عبارت«عروسی و رقص کُردی»و من آنجا مخالف نبودم.اگر مطلب را پیداکردم،لینک آن را می نویسم.
  17
  2
  شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۴
  ۶۱
  Rosha50 - لانسینگ، انگلستان
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::] آحتراما من منظور شمارا کاملا متوجه نشدم ((کارتان بجائی رسیده که از رقص بلوچی برای تطهیر خاندان منحوس و منفور و معدوم و ملعون پهلوی...)) نمایش رقص بلوچ چه ارتباطی به تطهیر خاندان.. دارد ؟؟؟؟ای کاش نمونه ای از منحوس و منفور و ماعون بودن بیاوری .توجه داشته باش من از هیچ خاندانی تعریف یا پشتوانی نکردم فقط مقایسه ای بود از کمیت و کیفیت فرهنگی دو حکومت و شما امکان نداره که در مورد حکومت های موجود حکومت بی نقص و کاملی مثال بزنید به عبارتی حکومت پهلوی هم کامل و بدون نقص نبوده و لی در مقام مقایسه در طول تاریخ تا این لحظه برای ایران بهترین بوده است .
  1
  4
  یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۷
  ۳۱
  Shahin.Orel - تهران، ایران
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. مثلا میگن مسافران از ترکیه متولد قبل از انقلابه , این یعنی مسافران طرفدار خاندان پهلویه ! مردک عقب مونده ! بعد هم اگر پهلوی انقدر بده و امثال تو انقدر خوبین , تو چرا از مقایسه اینچنین هراسان میشی ؟ بزار مقایسه کنن نتیجه گیری کنن که چه خوب پهلوی رفت ! این پهلوی که ۴۲ ساله دیگه نیست , هیچ دفتر و دستک و گروهی هم برای براندازی امثال تو نداره , چه داشته که حتی فقط یاداوری دورانش این چنین لرزه بر بدن تو میندازه ؟
  2
  8
  یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.