افشای پشت‌پرده‌هایی از دوگانه‌سوز بودن شهاب حسینی؛ خارج برای مردم بد است، برای سلبریتی‌ها بهشت

برنامه تبلت مسیح علینژاد :  افشای پشت‌پرده‌هایی از دوگانه‌سوز بودن شهاب حسینی؛ خارج برای مردم بد است، برای سلبریتی‌ها بهشت.
+229
رأی دهید
-14

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  bachchetehroon - ونکوور، کانادا

  اگه حتی فقط مردانگی را مزیت بدونیم در مقابل خانم مسیح علینزاد باید خاک بر سر مردانی مثل شهاب خوشگله کرد. زنده باد شیرزن ایران مسیح عزیز و دوست داشتنی
  12
  158
  شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۴
  ۵۰
  bachchetehroon - ونکوور، کانادا

  شهاب خوشگله هنوز دیر نشده بخدا همه اینها ارزش فحش و فضیحت به خواهر و مادرتو نداره دلت بحال خودت نمیسوزه به ارواح جد و ابادت رحم کن.
  10
  121
  شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۷
  ۱۰۰
  یویوماما - خاش، ایران

  معصومه جان تِه حنجره قِربون.
  10
  66
  شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۲
  ۴۹
  Vejdanebidar - آمستردام، هلند

  خوشحالیم این خائن دوگانه سوز موفق نشد بزرگ سینمای ایران بهروز وثوقی رو به ایران بیاره . مردک حقه باز
  6
  110
  شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۳
  ۳۷
  babak iran5i - تهران، ایران

  خاک بر سرت که خودت را ترمال کردی حاج شهاب.
  7
  81
  شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۳
  ۴۰
  aarian - تهران، ایران

  خوب این دوزیست هم طاقت حرف حساب مردم رو نداشت و از اینستاگرام خداحافظی کرد. برو در جمع برادران ارزشی که حقت همونه. دوزیست و دورو محبوب دل مردم ایران نمی‌شه.جایزه یی رو هم که تقدیم به مردم ایران کردی تقدیم به امام زمانت بکن .
  5
  75
  شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۳
  ۵۱
  سیامک ش. - دوسلدورف، آلمان

  شهاب حسینی کاسه لیس حکومتی خوب فهمیده چطور با تزویر و ریا و تظاهر به مسلمانی برای خودش پله ترقی درست کند و به منافعی برسد! خب آن مردمی که فریب این خرکردن او شدند خودشان هم مقصرند! آدم ابله که هنری از خود نداشته باشد به ابزار چاپلوسی و مداحی حکومتی روی میاورد تا نانش توی روغن باشد! فردا اگر رژیم ملایان سرنگون شده همین آدم چنان رنگ عوض میکند انگار نه اینکه یک عمر با رژیم سازش کرده و خدمتکارش بوده! بوقلمون صفت و اپورتونیست که میگن یعنی شهاب حسینی که نقش الهام چرخنده را برعهده گرفته! دستمال بدستی هم استعداد میخواهد که شهاب دارد! اگر مادرش اینقدر عاشق امام حسین بوده چرا اسم پسرش را حسین نگذاشت و شهاب گذاشت؟ ما خودمان یه عمر ذغال فروشیم و این بچه پررو آنوقت میخواهد ما را سیاه بکند! بی همه چیز رذل!. درود فراوان به مسیح جان با روشنگری های خوبش که پته این بی شرفها را روی آب میریزد!
  4
  57
  شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۸
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  چرا صد باره گول مامورین امنیتی را می خورید؟ شهاب حسینی چه کاره است؟ سر پیاز و یا ته پیاز؟ چه اهمیت دارد چه گفته و یا واکسن زده و یا نه!؟ قدری هوشیار بشوید. سر مار جای دیگری هست
  28
  14
  شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۳
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  کسی که فرصتها استفاده کنه بموقع دلاروسکه جمع کنه بموقع بجای سوریهاوعراقیهای جنگ زده پا بشه بره خارج میشه باهوش. یعنی تعریف هوش و انسان و همه چیز ایرانیها عوض شده ، دنیا هاج واج نگاه میکنه به اتفاقات ایران، میگه اینها چه جور مردمانی شدن!
  1
  6
  شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۷
  ۱۰۰
  یویوماما - خاش، ایران
  وقت امتحان شهروندیش شده و بوسه و قسم به پرچم امریکا وقانون اساسیش که در زمان جنگ در صورت نیاز اسلحه به دست گرفته ودر لشکر دشمن کافر امریکایی بر علیه لشکر شیعه مسلمین ایرانی بجنگد.
  2
  7
  یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۲:۰۱
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  من دارم می فهمم که علت تمام مشکلات شهاب حسینی است چون در امریکا واکسن زده و یا به اجبار او را برای دیدن خامنه ای برده اند. پوستش را بکنید تا تمام مشکلات ایران بر طرف شوند!!!
  16
  11
  یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۶:۲۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.