سکوت احمدی نژاد وقتی که مجری برنامه از واژه جعلی خلیج ع.ر.ب.ی استفاده می کند

+65
رأی دهید
-93

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  این شامپانزه داره آسمانها رو سیر میکنه، چون آدم حسابش کردند که باهاش صحبت کنند. چه انتظاراتی ازش دارید!.
  6
  65
  جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۱
  ۴۵
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه

  نه دیگه این ایراد بنی اسرائیلی است چون احمدی نژاد که نمی شنود آن زن چه می گوید بلکه از طریق میکروفون یک مترجم همزمان حرفهای او را ترجمه می کنه شاید مترجم در ترجمه اش خلیج فارس را بکار برده باشد
  43
  15
  جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۸
  ۴۰
  stockholm - استکهلم، سوئد

  انتظار شما از احمقی نژاد تازی پرست چی بود؟ این لجنها همه شون از دم سرشون تو فاضلاب بیت علی چلاقه ومامور انگلیس ملعون هستند
  5
  50
  جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۶
  ۶۱
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  باید هم که سکوت کند چرا که خود این بیشرفها طی این چهل و دوسال با بلاهایی که بر سر عزت و آبرو و حیثیت ایران و ایرانی آوردند موجب چنین تحقیر و بی آبرویی گشته اند که کشورهای حوزه خلیج همیشگی فارس اکنون بخود جرأت چنین جسارت و بیشرمی را در بزبان آوردن این نام جعلی و مطالب دیگر بدهند، در زمان شاه فقید و در زمان شکوه و عزت ایران شاهد بودیم و اسنادش هم موجود است که همین همسایگان ما زمانی مقابل ایرانی جز تعظیم و تکریم و بکار بردن نهایت ادب و احتیا ط در سخن راندن در مورد ایران بخود اجازه چنین جسارتهایی را هرگز نمی دادند . خود کرده را تدبیر نیست یا باید لال شویم و چیزی نگوییم و بگذاریم همه چیزمان را نابود کنند و یا چاره تنها تغییر حکومت و بازگشت به دوران شکوه ایران است و بس .
  4
  55
  جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۱
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  سکوت احمدینژاد در این مورد بیشتر مسئله خیانتش به ایران است،البته حماقت و نفهمی هم هست
  4
  35
  جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۳:۵۴
  ۵۰
  bachchetehroon - ونکوور، کانادا

  این خداییش اگه ....باباش بود فقط همونموقع خداحافظی میکرد وتمام ولی واقعا احمدی نزاد شرف??? پدر?? ابرو???!! هیچ چی و هیچ چی ای خاک بر سر ما که این ۸ سال گله داریمونو کرد.
  4
  28
  جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۴:۲۳
  ۳۳
  shahruz-kh - فرانکفورت، آلمان

  فکر میکنه حمایت کشورهای حوزه خلیج همیشگی فارس براش از رای مردم ایران لازمتره,بقیه اش برای اینا مهم نیست
  4
  27
  جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۳
  ۶۲
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان

  خلیج پارس ایران ۰ تمام
  5
  29
  جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۰
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  نه خلیج عربی نه خلیج فارس. نام کهنش دریای کنگر هست. کنگر نام طایفه کهن تورک ساکن بین النهرین هست که به سومریها هم مشهورن. هنوز هم این نام فامیل و طایفه بین تورکهای آزربایجان هست. حالا ناراحت نشید. چون بیشتر این خلیج در جغرافیای ایرانه خلیج فارس یا خلیج ایران صحیحه.
  60
  6
  جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰
  ۶۱
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. همیشه ادعای بچه تهرون بودن داری اما رگ پان ترکیسم و تجزیه طلبیت که ورم میکنه دستت رو میشه و قهوه ایت میکنه ! خلیج فارس همیشه به کوری چشم اعراب خلیج و تجزیه طلبهای بیشرف خلیج همیشگی فارس بوده و خواهد ماند .
  4
  48
  جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۵
  ۴۱
  Afshin51 - کلن، آلمان

  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. واقعاً که هر ضربه ای ما از دشمنان ایران میخوریم از دست امثال تو تجزیه طلب و خائنینی هست که در لباس دوست بزرگترین ضربه را در طول تاریخ به ایران زده اند ، همیشه هم ادعای دادن مثلاً آگاهی دارید که در حقیقت خیانت است . مثل الان که وسط دعوای عرب و فارس اخبار فیک دادنت گل میکنه ولی این بوی کباب نیست عمو بلکه پان ترکیسمها رو دارن کباب میکنند ! خلیج همیشگی فارس هزاران سال است که خلیج فارس بوده و خواهد ماند ، اما امثال شما و ملاها و جدتان چنگیز و اسکندر چند روزی بزور یا فریب آمده اند اما گورشان را بارها در طول تاریخ کنده ایم و ایران باقیست.
  2
  46
  جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۵
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. و به همین دلیل محکمی که آوردید این ضرب المثل در بین اقوام ایرانی رایج شد که میگفتند: ماست، ماست، کنگر ماست، عذرا خانوم مال ماست. عذرا هم لابد نام همسر کوروش هخامنشی بوده که غیر از تورکی با هیچ زبان دیگری “ دانیشمازدی”، یعنی صحبت نمیکرد.
  1
  43
  جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷
  ۶۷
  senator x - تهران، ایران

  خاک برسرت که زمانی آن مصاحبه کننده از خلیج فارس, خلیج عربی نام برد مثل یک بزٌ باو نگاه کردی وچون سواد اثبات جلیج فارس را نداری حداقل جلسه مصاحبه را ترک میکردی بی شعور و احمق
  3
  23
  جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۱
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  [::Afshin51 - کلن، آلمان::]. [::Sasan 55 - پاریس، فرانسه::]. من بخشی از تاریخ رو بهتون گوشزد کردم. پارس یا فارس که ماکزیمم به قول تاریخ نویسهای خودتون از 2700 سال پیش از شرق وارد فلات ایران شدن و این دریا قبل از ورودتون نام داشته و نامش هم در هزاران سال دریای کنگر بوده. شماها تعصبات قومی کورتون کرده و هیچ حرفی جز افکار فاشیستی خودتون رو بر نمیتابید. واقعا که شهرستانی و خودخواه هستید.
  30
  5
  جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۸
  ۴۶
  golagha - منچستر، انگلستان
  بلده کجا سکوت کنه.
  1
  0
  جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۵
  ۶۱
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. شما راجع به تاریخ اجداد خونخوار و بیابانگرد خودت تحقیق و بررسی کن و تاریخ اصیل و پر ارزش ایران را بسپار به ایرانی و عاشقان ایران ،ما حتی اگر از تاریخ هیچی ندونیم بهتر از مزخرفاتی است که بخواهیم از یک خائن تجزیه طلب بیاموزیم ،ضمناً شهرستانی یا روستایی یا هر ده کوره ایران برای همه ما ایرانیها عزیز و محترمه و یک خائن بیشرف مطمئناً قادر نیست که با گفتن شهرستانی یا دهاتی یا تهرانی بین ایرانیها از هر قومی که باشند تفرقه ایجاد کنه ،پس بهتره خائنها خفه شن و مزخرف نگن چون جوابشون را بدتر از این خواهیم داد .
  2
  29
  شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۵
  ۴۱
  Afshin51 - کلن، آلمان

  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. این منابع یا بهتر بگم چاهی که شما و امثال شمااطلاعات پوسیده و بدرد نخو رشان را از داخلش در میارن جالبه که فقط مطالب ضد ایرانی و تجزیه طلبانه بیرون میده و تنها مصرفش هم خیانت به کشور و ایرانیهاست ،ماجرا به همینجا هم ختم نمیشه چون از ملاها یاد گرفتید چطور گاهی هم ژست تو خالی عالم بودن و وطن پرستی بخودتان بگیرید تا مخاطب بعضاً نااگاه را فریب دهید و هیچکدامتان شهامت گفتن اینکه خائن و تجزیه طلب هستید را ندارید ،توصیه من به امثال شما این است که بهتره بجای اینکه زرت و زرت خودتان را قهوه ای کنید دست از این رفتار خائنانه بردارید .
  1
  30
  شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  دقیقا نفهمی و لات منشی و بی سوادی و فاشیسم مغزی تک تکتون از زرهای مفتتون پیداست. بدبختهای متوهم شهرستانی.
  28
  0
  شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۹
  ۶۴
  Ashkan60 - لندن، انگلستان

  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. مزخرف نگو تجزیه طلب ..، امثال تو از احمدی نژاد و ملاها هم برای ایران خطرناکترید چون یکمشت لمپن دروغگو هستید ، بهرحال بحث با امثال شما بیفایده است چون مغزتان فاسد شده و از دوستان هم خواهش میکنم به جای جواب به امثال تو شما را بایکوت کنند. ضمناً مغول بیابانگرد شهرستانیها معلومه بدجوری.. که به عنوان فحش از کلمه شهرستانی استفاده میکنی .
  0
  26
  شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۸
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  [::Ashkan60 - لندن، انگلستان::]. .... فقط یک شهرستانی میتونه عقده ابهت و قدرت رو در تخیلات خودش باد کنه و از هر چرندی برای بزرگنمایی خودش استفاده کنه و سعی به بی ارزش جلوه دادن هرکی غیر خودیهاش باشه. چون ماها انقد عشق و حال واقعی میکنیم که وقت فکر کردن به این جفنگیات پیدا نمیکنیم و بدون عقده رشد میکنیم.
  22
  0
  شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۶
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  [::Ashkan60 - لندن، انگلستان::]. ظرفشوی ترانزیت شده به آلمان.
  25
  4
  یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۱
  ۶۱
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. نه بابا آخه تو تجزیه طلب بیابانگرد عشق و حال جی میفهمی چیه ، نکنه .....که کاربرا بعد از خوندن چرندیاتت برات حواله میکنن خیلی بهت عشق و حال میده ؟! ظاهراً که همینطوره وگرنه بعد از اینهمه بدو بیراه و منفی کاربرا به تو هر کی جات بود میرفت تو بیابان اجدادیت گم میشد . تو و فاطی کپنهاگ تو بیشرمی و پررویی و..... ظاهراً مسابقه گذاشتین یادت نره هر کی برد نتیجه رو بگه اینجا بهش جایزه بدیم .حرف اشکان هم درسته تو مغزت ....شده حرف حساب توش نمیره .
  2
  21
  یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۹
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::Sasan 55 - پاریس، فرانسه::]. 4تا کاربر شهرستانی تازه وارد عددی نیستن که برای من اهمیتی داشته باشن. فقط دارید ذات خرابتون رو نشون میدید و عقده های حقارتی که جمع کردین.
  19
  0
  یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۵
  ۴۱
  Afshin51 - کلن، آلمان
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. فقط اومدم ببینم بازم چرت نوشتی یا نه با تعجب دیدم که آره ‘ دیگه منهم مطمئن شدم یا مثل فاطی ملازاده و یا جی جی زاده ( تهران بزرگ شده باشی منظورمو میفهمی !) هستی که اینقدر بیشرم و وقیح هستی ، کلاً تجزیه طلبها همگی .....و مشکل دارند و از تحقیر و توهین لذت میبرند اما تو اگه بخواهی سالیانه آبونه ات میکنیم اما لازمه قبلش همینجا ثبت نام کنی ، ضمناً فقط چهار نفر بهت حواله نکردن همه منفی هات را بشماری سهمیه یکی دو ماه . ..برات میشه مغول تجزیه طلب !
  1
  15
  یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::Afshin51 - کلن، آلمان::]. به نظرم هرکی میاد اینجا درباره نظرات من ......میکنه یه رزومه از خودش بده و بگه از کدوم شهرستان ترانزیت شده برای ظرفشویی در خارج تا بتونم بهتر تحلیلش کنم. تو هم بگو از کدوم خراب شده ای تا بفهمم بیشتر عقده ها و توهماتت در چه فازیه. همه چی درست بشه ذات خراب درست نمیشه. و البته عقده های حقارت هم مثل جای زخم ماندگاره. پس کمی درکتون میکنم.
  14
  3
  یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۹
  ۶۱
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. دفعه آخرت باشه زر زر اضافی و دادن اطلاعات فیک مغول توررک تجزیه خواه..
  2
  15
  دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۸
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::Sasan 55 - پاریس، فرانسه::]. حرص نخور شکاف برمیداری.
  18
  4
  دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۴
  ۶۱
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. یک نگاه به پایین و بالا خودت بندازی میبینی که کاربرایی که کامنتت را در مورد خلیج فارس خوندن چطوری شکافتنت ،کارت از .....گذشته آرزوی چند تکه شدن ایران را هر کسی مثل همفکران خائنت شیخ خزئل و پیشه وری و امثالهم داشت دیدی که جرش دادیم خلاصه از اونها تجربه بگیر و بیشتر از این نگذار .... .
  2
  17
  دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.