پلمب ۴۷ منزل مجردی با ۱۴۷ اتاقک در اطراف میدان امام حسین + تصاویر

 رئیس پلیس تهران بزرگ از پلمب ۴۷ منزل مجردی در حوالی میدان امام حسین خبر داد و گفت: این منازل دارای ۱۴۷ اتاقک بودند که ساکنان آنها عمدتا در مواردی همچون سرقت وخرده‌فروشی مواد مخدر فعالیت داشتند.

به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگارن پویا سردار حسین رحیمی پیش از ظهر امروز در حاشیه اجرای ششمین مرحله از طرح "صاعقه" که با رویکرد برخورد با سارقان، کیف‌قاپان، موبایل‌قاپان و حاملان سلاح سرد توسط پلیس پیشگیری تهران بزرگ به اجرا درآمد، ضمن هشدار جدی به حاملان سلاح سرد، اظهار کرد: در طرح مذکور 365 سارق، کیف‌قاپ، موبایل‌قاپ، زورگیر و حاملان سلاح سرد بازداشت شدند.

رئیس پلیس تهران بزرگ افزود: 89 نفر از این افراد قاپ‌زن، زورگیر و موبایل‌قاپ بودند و 127 نفر از آنها نیز حین سرقت سلاح سرد استفاده می‌کردند. همچنین 41 نفر از این متهمان علاوه بر سرقت در زمینه اوباشگری فعالیت داشتند و 124 نفر نیز خرده‌فروش مواد مخدر بودند.

این مقام انتظامی با اشاره به کشف هزارو 400 سلاح سرد در ششمین مرحله از طرح صاعقه، از کشف 62 وسیله نقلیه مسروقه در این طرح خبر داد و گفت: طرحی را سال گذشته درباره پلمب منازل مجردی در حوالی میدان امام حسین آغاز کردیم؛ طرح مذکور امسال نیز و طی روزهای گذشته به اجرا درآمد و در این طرح منازل مجردی که اغلب پاتوق مجرمان و سارقان بودند را در اطراف امام حسین شناسایی کردیم.

وی افزود: در طرح مذکور 47 باب منزل شناسایی شدند که شامل 147 اتاقک بودند و اکثر ساکنان آنها سارقان، خرده‌فروشان مواد مخدر و جزو اتباع بیگانه بودند که در اقدامات مجرمانه فعالیت داشتند، پلمب شدند.

رحیمی متذکر شد: همچنین در رابطه با شناسایی این منازل 259 سارق بازداشت شدند.

وی همچنین با تاکید بر اینکه محدودیت‌های تردد شبانه از ساعت 21 تا 3 شب پابرجا است و حتی به خاطر شب عید ساعت محدودیت تردد شبانه جابه‌جا نشده، متذکر شد: مردم دقت کنند و بدانند که دوربین‌ها از ساعت 9 شب تا 3 بامداد ترددهای غیرمجاز را ثبت کرده و رانندگان متخلف جریمه خواهند شد.

رئیس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه هیچ محدودیتی در تهران برداشته نخواهد شد، درباره نظارت بر دست‌فروشان نیز بیان کرد: به دوستان شهرداری تأکید کردیم که دست‌فروشان را ساماندهی کنند و آنها نیز قول دادند که مکانی مناسب را برای فعالیت دست‌فروشان تعبیه ببینند.

این مقام انتظامی ضمن یادآوری اینکه صنوف باید تا ساعت 20 فعالیت داشته باشند و ادامه فعالیت آنها از این ساعت به بعد مجاز نخواهد بود، به مطالب مطرح شده درباره اجاره پشت‌بام‌های منازل مسکونی در تهران واکنش نشان داد و گفت: این موضوع به هیچ وجه صحت ندارد.
+18
رأی دهید
-37

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۲
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان

  پلیس ها بیشتر شبیه معتادان بودن تا معتادان به معتادی
  6
  32
  ‌چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۸
  ۳۷
  kakolzari - لندن، انگلستان

  سیدعلی دزده .. دزد بزرگه!
  4
  35
  ‌چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۶
  ۶۱
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  از مملکت یک آشغالدونی متعفن عین قلب و روح کثیفشان دارند این ملاها و اراذل ولایی درست می کنند.
  4
  36
  ‌چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۹
  ۵۴
  همایون نروژ - اسلو، نروژ

  شک نداریم که قبل از پلمپ کردن و آواره کردنه این بدبختا اصلاٌ هیچ راه حلی برای اسکانشون نداشتین و فقط کار شما آواره کردن و نون بریدن بوده و هست . مرگ بر خامنه ای
  4
  39
  ‌چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۰
  ۳۱
  grizzly - برلین، آلمان

  اینها دهها سال در این مکان فعالیت داشتند و کسی هم سراغشون نرفت و در این مدت هم به اندازه کافی زهر خودشون رو به اون جامعه ریخته اند، شاید به دلیل کرونا دیگه نمیتوانند مثل سابق درآمد زیاد داشته باشند و به نیروی انتظامی رشوه بدهند واسه همین رفته اند سراغشون! تعجبم از اینه که اینها چطور در طول این 42 سال انسانهای معنوی نشدند؟
  3
  25
  ‌چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۰
  ۳۷
  ایرانی دبش - تهران، ایران
  باز هم بیان بگین زمان شاه مردم بدبخت بودن شاه دزد بود !! ‌ای آریامهر روحت شاد که ایرانی را سر بلند کرده بودی
  4
  19
  ‌چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.