آتشفشان سراوان فوران کرد و سوخت برهای بی پناه را سوزاند

+55
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  لعنت بر سپاه پاسداران, تمام بدبختی مردم ایران بعلت زیاده خواهی و جنایتکاری سپاه پاسداران است اگر سپاه پاسداران نبود و نیروی قانونی جای سپاه می بود هم قاچاق بر به اندازه حالا نمی بود هم این همه جنایت و کشتوکشتار در ایران نمی بود. سپاه پاسداران خواسته خودشان سوخت را به پاکستان بفرستند تا هرچه پول از طریق سوخت گیر می اید به خودشان برسد.
  2
  24
  ‌چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  از وقتی خواستن عربها و ترکمنها و بلوچها رو از جغرافیای ایران حذف کنن تا سیستانیها رو جایگزین بلوچها و ترکمنها کنن و لرها و فارسها رو جایگزین عربهای جنوب کنن ظلم و ستم به اینها آغاز شد. از زمان رضا خان تا حالا تفکر انگلیسی فاشیسم فارسیسم به جغرافیای ایران و رفتار انسانی صدمه زیادی زده.
  32
  7
  ‌چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۲
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران
  هیچ ربطی به پارس و عرب و بلوچ و ترکمن نداره. عمده کسانی که در حکومت هستند از همه اقوام هستند. در همین استان عمده مقامات زابلی و زاهدانی هستند و ربط دادن به مسائل بیخود فارسیسم و این چیزا کاملا دروغ هستش.سروانی ها یکی از آرام ترین مردم ها هستند. من دوسال اونجا خدمت کردم و قطعا سپاه اصل مشکل هستش . بیشترشون کشاورز هستند و بیکاری زیاد اونجا و سوخت می برند و از اونطرف وسایل هندی چینی میارن می فروشند. یکی از مشکلات اون موقع این بود که کاروانهای سوخت مثلا 40تا ماشین باهم یا بیشتر یهو راه می افتادند به سمت مرز که این سوختها مال کارتل های پولدار بود و این راننده ها مبلغ کمی دستشون رو میگرفت و احتمالا الان که دلار بشدت سقوط کرده قیمت بنزین ایران در حد مجانی شده و قطعا سود قاچاق سوخت به اونطرف ده ها برابر شده برای همین هجوم برای قاچاق شدت گرفته و متاسفانه عمده بنزین شرق پاکستان و افغانستان توسط قاچاق تامین میشه که ضرر سنگینی به کل مردم ایران هستش حالا اون راننده بدبخت شک ندارم چیزی دستش رو نمیگیره و اصل بار مال اونی هستش که میتونه اونطرف بفروشه.
  1
  13
  ‌چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۶
  ۶۴
  اقای شاکی - برمن، آلمان
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. واقعا روانپاک هستی تو این هل وله و درد مردم مناطق محروم ح... میایند و نمک روی زخم میپاشند. شرم بر تو
  1
  18
  ‌چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۸
  ۵۶
  Sepas - تهران، ایران
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. چرت و پرت نگو هزاران ساله مردم ایران دارن با هم زندگی میکنن تو یه الف بچه آمدی اینجا تو این موقعیت اختلاف میندازی از کی مواجب میگیری
  2
  19
  ‌چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۸
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::اقای شاکی - برمن، آلمان::]. حـ... نسل کثیف اونی هست که از کوره دهاتی پا شده رفته آلمان ظرفشویی و زبون باز کرده....
  15
  1
  ‌پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۶
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::paksan - ایران، ایران::]. کل امور زاهدان که شهر بلوچهاست رو دادن به سیستانی ها و کرمانیها.
  15
  1
  ‌پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۸
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::Sepas - تهران، ایران::]. با آرزوی استقلال بلوچهای ایران و پاکستان و استقلال ترکمنهای ایران و ترکمنستان و استقلال کردهای ایران با کردهای عراق و ترکیه و استقلال عربهای خوزستان و البته در آینده جدایی ملت بزرگ و کهن تورک ایران از فاشیسم فارسیسم توهمی و پر از عقده عقب ماندگی. بی خود تلاش نکنید این مرز سیاسی که بهانه ای برای نسل کشی و ظلم و ستم به انسانهای بی پناه هست رو حفظ کنید. انسانها به دنیا نیومدن تا در مرزهای سیاسی و توهمات مغری عده ای عقده ای و متوهم عمرش به باد بره. جمع کنید این جفنگیات همه باهمیمم و همه یکسانیم. شرم کنید مغز کوچیکها. دنیا برای افکار احمقانه و کودکانه شما آفریده نشده.
  17
  3
  ‌پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۲
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::اقای شاکی - برمن، آلمان::]. خیلی دلم میخواست در یک سایت آزاد جونورهایی مثل تو به پستم بخورن. در گاله تو تو همین پیام اول میبستم. ح.. بی خانواده
  14
  5
  ‌پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۶
  ۶۴
  اقای شاکی - برمن، آلمان
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. عقب مونده ذهنی من همینجا از خجالتت در میام و احتیاج به سایت دیگه ندارم وطن فروش. خیلی میسوزه که من المان زندگی میکنم؟ عقب افتاده
  2
  11
  ‌پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶
  ۶۴
  اقای شاکی - برمن، آلمان
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. میکرب و یا باکتری زیاد برای سایت ها مضر نیستند ولی ویروس که با ... در حقیقت با اسمهای مختلف مثل امیر تو سایت ها میچرخه
  1
  10
  ‌پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::اقای شاکی - برمن، آلمان::]. تو همینکه در آلمان خدمات زیادی مثل ظرفشویی و نگهداری از سالمندان میکنی از خجالت من در اومدی . از سایت محترم بخواه 1روز اپن باشه تا معنی خجالت رو به خودت و .... نشون بدم شهرستانی ترانزیت شده.
  9
  1
  ‌پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۶
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  تفکرات من فرا انسانیه پس وقتی چیزی رو نمیفهمید تهاجم و توحش نکنید. من با هر تفکر ستمگری میجنگم حتی اگر تفکر پدر و مادرم باشه. انسانها باید دست از خودخواهی بردارن و حق دیگران رو هم ببینن. اگر اینطوری نباشن پست ترین موجود آفریده شده هستن.
  9
  1
  ‌پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۵
  ۶۴
  اقای شاکی - برمن، آلمان
  [::amirgheryou - تهران، ایران::] ...تو دوباره قرصاتو نخوردی و قاط زدی، افکار تو پلید و زشت هستند و بیمار هستی.
  1
  8
  جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۴
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::اقای شاکی - برمن، آلمان::]. اگه ایران بودی شب عید خوب کاسب بودی. میتونستی ظرف شب عید بشوری فرش بشوری. چرا رفتی برای آلمانیها کار میکنی؟ در وطن خودت به مردم خودت خدمت کن وطنپرست.
  8
  3
  جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۸
  ۶۴
  اقای شاکی - برمن، آلمان
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]چقدر .. تو میسوزه، من اینجا هر کاری بکنم بهتره تا مثل تو وطنفروش باشم و کاسه اونارو لیس بزنم.
  3
  7
  جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.