توهین جنسی خامنه ای به غرب : غربی‌ها نفت را به قیمت مادرشان می‌فروختند

+11
رأی دهید
-62

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۹
  Lincoln - کورنوال، انگلستان

  خوب شد کرونا اومد اینا مجبور شدن مثل آدم رو صندلی بشینن مقابل یابوی اعظم!
  4
  57
  ‌چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۶
  ۳۷
  kakolzari - لندن، انگلستان
  من شخصا با خیلی از حرفهای خامنه ای مشکلی ندارم. مثلا اینکه بمب اتم ابزار کشتار عمومی غیرنظامیان هست یک واقعیته. یا اینکه انرژی هسته ای در آینده رونق پیدا خواهد کرد که پیش بینی بیل گیتس هم همین بوده. اما مساله اینست که یک دیکتاتور چطور خودش رو فردی منطقی و آگاه و دارای روحیات لطیف و انسانی معرفی میکنه تا بیشتر حکومت کنه. متاسفانه این فرد هم مثل بسیاری از مستبدین دیگر در ایران تا آخر عمر قصد کناره گیری از قدرت ندارد.
  4
  21
  ‌چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۷
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران
  دیکتاتور خودکامه. تمام مشخصاتی که همین آدم برای رژیم قبل و شاه تعریف میکنه دقیقا در حکومت خودش و شخص خودش دیده میشه اونم صدبرابر بدتر. غربی ها نفت رو فلان قدر می فروختند؟ الان که شما دارید نفت مجانی به چین و سوریه و ونزوئلا و غیره میدید. اصلا عامل اینکه آمریکا خودکفا شد در تولید نفت کارهای احمقانه تو بود در زمان احمقی نژآد. الان غرب در حال عبور از نفت و سوخت بنزین هستش و خیلی زود تولید آمریکا شاید برای تمام تولیدات صنعتی دنیا کافی باشه و اون موقع است که تو احمق باید بفهمی شاهی که تو احمق و بیسواد و وابسته و خودکامه می نامی از همون زمانی که بر صندلی نشست با فرستادن جوانهای با استعداد برای تحصیل در غرب پایه های عبور از وابستگی به نفت رو چید و حتی در سال 56 کامل برنامه رو اعلام میکنه که تا سال فلان کشور باید هزینه هاش بدون نفت محاسبه بشه و البته که همه اقتصادانها و برنامه زیرها می دیدند که اون کار شدنی بود و کشور در مسیر کاملا درست بود ولی خمینی وابسته و خائن و امثال تو احمق نگذاشتید الان هر چی ادعا میکنند با پول نفت خریدن اسم ایرانی گذاشتند میگن ما ساختیم.
  3
  18
  ‌چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۴
  ۶۱
  Rosha50 - لانسینگ، انگلستان
  وای بحا ل آنها ئیکه بخدا ئی ایمان دارند که تو پمثال پیا مبر ش هستی !!
  2
  18
  ‌چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۲
  ۴۵
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه
  [::paksan - ایران، ایران::]. خیر 25 سال قبل از شاه مصدق بود که خواستار اقتصاد غیر نفتی شده بود و حتی گامهای عملی را برای این کار هم برداشته بود از جمله چاپ اوراق بهادار برای حمایت از تولید ملی ولی بخاطر همین هم کودتا شد چون اینها می خواستند ایران نفت فروشی کنه در سال 56 98 درصد صادرات ایران نفتی بود یعنی عملا هیچ صنعت دیگری در این کشور وجود نداشت و زمانی که قیمت نفت پایین آمد و جنگهای اعراب و اسرائیل به پایان رسید تازه شاه متوجه شد که باید سراغ اقتصاد غیر نفتی برود که دیر بود ودیدیم در سال 57 وقتی کارکنان شرکت نفت اعتصاب کردند عملا کار حکومت به پایان رسید چون کشور منبع درآمد دیگری نداشت و ترامپ هم در همین فکر بود که با به صفر رساندن فروش نفت ایران باعث پاشیدگی حکومت بشه غافل از این که ایران امروز دارای قدرت زیادی در صادرات غیر نفتی است بطوری که امسال ایران 28 میلیارد دلار صادرات غیر نفتی داشت و همین باعث شد تا فروپاشی صورت نگیره
  0
  5
  ‌پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.