چرا تایلند؛ همین‌جا انواع ماساژ همراه با سکس ارائه می‌شود

ایران وایر :چهارشنبه است و آخرین روز کاری هفته؛ آن هم آخر هفته‌ای که پس از چند هفته کار مداوم، خسته‌کننده و سر و کله زدن با قاضی و موکل، برای «کامران» که شغلش وکالت است، فرارسیده است. کامران با دوستش «بهزاد» تماس می‌گیرد تا او را هم به یک ماساژ آرام‌بخش همراه با «هپی ‌اِند» (پایان خوش) دعوت کند. این پایان خوش بدان معناست که پس از نیم ساعت مالش بدن، ماساژور مشتری‌اش را به لذت جنسی نیز می‌رساند، آن هم فقط با ۴۰۰ هزار تومان.

***

اما هرچه کامران از فواید ماساژ همراه با «پایان خوش» تعریف می‌کند و بر مطمئن بودن خانم ماساژدهنده و تمیز و بهداشتی بودن سکسش می‌گوید، بهزاد که به تعهد اخلاقی و رابطه جنسی با همسرش پایبند است، دعوت او را رد کرده و به طعنه می‌گوید: «من آن‌قدرها هم خسته نیستم؛ با یک دوش آب گرم و ماساژ معمولی حالم جا می‌آید.»

«ماساژ هپی ‌اِند» واژه‌ای است که این روزها در مورد ماساژ همراه با سکس و ارگاسم که بیشتر توسط زنان برای مردان ارائه می‌شود، به کار می‌رود.

اگر در سال‌های نه چندان دور، مقصد برخی مردان ایرانی برای این نوع خوش‌گذرانی‌ها و ماساژهای این‌چنینی، تایلند بود و در جمع دوستان و آشنایانشان از تجربه‌های ماساژ دادن‌شان توسط دختران جوان تایلندی و سکس انتهای آن می‌گفتند، حالا چند سالی است که لازم نیست این افراد این راه دور و دراز را بروند. در شهرهای مختلف ایران، به‌ویژه تهران، مراکز ماساژ درمانی زیادی هستند که انواع ماساژ را همراه با خدمات جنسی ارائه می‌دهند. اگرچه افرادی هم هستند که خودشان به‌صورت خصوصی  در این زمینه کار می‌کنند و حاضر نیستند درآمد نه چندان زیادشان را با کسی به اشتراک بگذارند.

کافی است گشتی در فضای مجازی مثل اینستاگرام بزنید و با واژه‌هایی مشابه  «ماساژور زن» دنبال صفحاتی که این خدمات را ارائه می‌دهند، بگردید. خیلی زود به تبلیغات مربوط به این موضوع می‌رسید و می‌فهمید زیرِ پوستِ شهرهای این کشور با حکومت مذهبی که گاهی یک تار موی زنانش غوغا می‌کند، چه می‌گذرد.

«نادر» که از مشتریان پروپاقرص یکی از این مراکز ماساژ درمانی است، در این رابطه می‌گوید: «جایی که من می‌روم مجوز دارد و کاملا به صورت رسمی و براساس شئونات اسلامی فعالیت می‌‌کند و در دو شیفت مختلف، صبح‌ها زن‌ها برای زن‌ها و بعدازظهرها مردها برای مردها انواع خدمات ماساژ را ارائه می‌دهند. تا اینجای کار همه‌چیز قانونی است. اما اگر با مسئول مرکز آشنا و مورد اعتمادش باشی، در فاصله بین شیفت زنان و مردان یعنی ظهرها و شب‌ها که ساعت کار رسمی به پایان رسیده و پذیرش عمومی ندارند، می‌توانی درخواست ماساژور زن با هپی ‌اِند هم بکنی.»
وی که به قول خودش ماهی یک‌بار از این مرکز خدمات دریافت می‌کند، می‌افزاید: «اگر در همان محل خدمات ماساژ و سکس را بخواهی، هزینه‌اش برای ۴۵ دقیقه حدود ۳۰۰ هزار تومان است. ولی اگر به هر دلیلی در آنجا امکانش فراهم نباشد، دوستم وحید که صاحب مرکز ماساژ است، خانم‌ها را به هر مکانی که خودم بخواهم می‌فرستد. در آن صورت هزینه‌اش بسته به سن و سال ماساژور، بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان می‌شود.»

نادر که معتقد به رابطه آزاد است، می‌گوید: «قبلا برای سکس بیشتر از کارگران جنسی کنار خیابان یا افرادی که توسط دوستانم معرفی می‌شدند، استفاده می‌کردم؛ اما از وقتی با وحید آشنا شدم، هم خدمات ماساژ دریافت می‌کنم و هم تنوع‌طلبی سکس‌ام ارضا می‌شود.»

اما دریافت خدمات جنسی همراه با سکس تنها به مردان ختم نمی‌شود. زنانی هم هستند که به دلایل مختلف دنبال ماساژ همراه با سکس هستند. البته همیشه این تقاضا از ماساژور مرد نیست، برخی مواقع هم آن‌ها به دنبال ماساژور زن هستند.

«عطیه» به دلیل بیکاری فراگیری که در شهرش «یاسوج» وجود دارد، چند سالی است در تهران زندگی می‌کند. به گفته خودش اول که به «تهران» آمد، دیپلمه بود و تخصص خاصی نداشت. تا اینکه با «ندا» که ماساژور است و از انجمن ملی ماساژ ایران مدرک دارد، آشنا شد و تصمیم گرفت دوره‌های ماساژ درمانی را بگذراند و وارد این حرفه شود.

او که پس از چند ماه کلاس رفتن، از انجمن ملی ماساژ مدرک دریافت کرد و وارد این کار شد، می‌گوید: «معمولا برای پیدا کردن مشتری روی اپلیکیشن دیوار آگهی می‌دهم. گاهی هم مشتریان توسط دوستان و آشنایان معرفی می‌شوند. البته من مشتری زیادی ندارم؛ زیرا بدون هپی‌ اِند، تنها به زنان خدمات ماساژ ارائه می‌دهم.»

عطیه می‌افزاید: «در سال‌های اخیر، خیلی‌ها وارد این حرفه شدند و بیشترشان هم در مراکز رسمی ماساژ درمانی و یا به صورت خصوصی کار می‌کنند و تنها به هم‌جنسان خودشان، صرفا خدمات ماساژ ارائه می‌دهند. اما کسانی هم هستند که در پوشش این شغل، خدمات جنسی هم به مشتریان‌شان می‌دهند.»

وی که مشتریانش همه زن هستند و در آگهی‌هایش همیشه قید می‌کند فقط مشتری زن می پذیرد، می‌گوید: «گاهی برخی زن‌ها وقتی تماس می‌گیرند، درخواست خدمات جنسی یا همان هپی ‌اند هم می‌کنند . در این‌گونه مواقع آن‌ها را به دوستم ندا ارجاع می‌دهم، زیرا او برایش فرقی نمی‌کند و حاضر است این کار را بکند.»  

عطیه از اینکه موفق شده شغلی در تهران پیدا کند و درآمد بخور و نمیری داشته باشد و اموراتش را بگذراند، راضی است؛ اما از اینکه حرفه‌اش در سایه بی‌توجهی و فساد دامن‌گیر مسئولان کشور، بدنام شده به شدت شاکی و معتقد است: «در کشور ما همه‌چیز به شکل ناخوش‌آیندی با هم ترکیب شده است، خیلی‌ها در پوشش یک شغل شرافت‌مندانه، فساد و فحشای اسلامی و غیراسلامی راه انداخته‌اند؛ زیرا برخی از افرادی که ماساژ همراه با خدمات جنسی ارائه می‌دهند، برای اینکه پکیج مشتری مداری‌شان کامل باشد، حاضرند این خدمات را در قالب چند ساعت صیغه ارائه دهند تا رضایت مشتریان مذهبی‌شان را هم به دست آورند.»

وی با تاکید اینکه اگرچه برخی از این فعالیت‌ها به صورت زیرزمینی و بدون داشتن مرکز اسم و رسم‌دار، ارائه می‌شود، می‌گوید: «خیلی وقت‌ها ماساژ همراه با خدمات جنسی از طریق سالن‌های ماساژ درمانی مجوز‌دار ارائه می‌شود. وقتی هم که لو می‌روند با مبلغی رشوه، طوری که آب از آب تکان نخورد، همه چیز را حل می‌کنند و به فعالیت ادامه می‌دهند.»
+65
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  بیگانه در بایرن - بایرن، آلمان

  از رفتن به تایلند اکیدا خودداری کنیدو بیمارهای زیادی درآنجا وجود داره. چند سال پیش یکی از دوستان در تایلند هپاتیت گرفت و چندی بعد در سن چهل سالکی در گذشت.
  4
  44
  ‌سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۲
  ۲۷
  boysboys - مونیخ، آلمان

  وقتی هر دو طرف راضی و سن قانونی،چرا که نه؟
  6
  40
  ‌سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۴
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  نه! باور نمیکنم، فحشا در حکومت اسلامی؟ این مسافران آنکارا که میگفت امکان نداره!
  6
  41
  ‌سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۳
  ۵۴
  همایون نروژ - اسلو، نروژ

  آخوند خلاصه شده در جابجا کردن خانوم ها . مخصوصاٌ عنترالهدی که سردسته ی بکش های اسلامی میباشد
  3
  29
  ‌سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۰
  ۲۷
  boysboys - مونیخ، آلمان

  [::بیگانه در بایرن - بایرن، آلمان::]. چون بیشتر میرن با لیدی بوی ها بدون کاندوم سکس میکنن.
  3
  23
  ‌سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۹
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران
  الان چرا همچین خبری باید خیلی مهم باشه؟ چه اهمیتی داره؟ واقعا چرا فک میکنیم اصلا نباید همچین کاری یا همچین چیزایی وجود داشته باشه وقتی یک جامعه ای انقدر سکس زده هستش. جامعه بعد انقلاب بخاطر محدودیتها و فشارها و جلوگیری ها بسیار بسیار سکسی تر از حکومت قبل هستش ولی داستان اینه اون موقع هر چی بود رو بود ولی الان همه چیز مخفی شده. حکومت هم هیچکاری نمیتونه بکنه چون عمده مشتریهای اینا مقامات رده پایین و میانی هستند. البته توجه کنید رسانه ها این روزها بی طرف نیستند اینا عمدتا وابسته به سپاه و بسیج و نهادهای حکومتی هستند و روزنامه نگاری الان تو ایران بشدت دستوری هستند و شک نکنید این گزارشهایی که اصلا نمیشه تاییدش کرد فقط برای پیش بردن خواسته های خودشون هستش و به زودی می بینید که فلان میلیارد تومان بودجه برای مثلا برخورد با این چیزا و قانون درست کردن و استخدام یکسری بعنوان نیروهای امر به معروف و غیره درست میشه و این وسط یه مدت یک عده بدبخت رو میگیرن ولی بعدش دیگه داستان میشه گرفتن اون بودجه و بخور بخور وهیچ تغییری هم تو موضوع پیدا نمیشه.
  3
  16
  ‌سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۹
  ۴۳
  مسافران - آنکارا، ترکیه
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. کامنت دیروزی بنده رابه دوست عزیزمانagha-ehsan در مطلب«درخواست اعدام برای خلبان»بخوان. من ننوشتم تهران اینطوری نیست،بلکه بخشی از تهران الان همینطوری است.کافیست در پاساژروشا و ارگ سنتر و سام سنتر و بام لند و پاساژالهیه چرخی بزنید.اما شما وبقیه سرتان را مانند کبک زیربرف کرده اید،یا اصلأ شاید احسان جان در تهران نمی کند.
  10
  0
  ‌سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۲
  ۴۳
  مسافران - آنکارا، ترکیه
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. دوست نادان و بیفکرمن.مخالفت بیخودی با حقیقت شمارا بجائی نمی برد.چراکه«عرض خود می بری و زحمتِ ما می داری».اگر چیزی تاکنون نوشته ام که سندیت نداردیا حقیقت ندارد،بگوومرا خوشحال کن.خوشحال می شوم اگر یک نوشتهُ نادرست ازمن بتوانی دربیاوری.
  11
  0
  ‌سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۷
  ۴۳
  مسافران - آنکارا، ترکیه
  یا شاید اصلأ احسان جان در تهران زندگی* نمیکند(اصلاحیه کامنت)
  12
  0
  ‌سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۰
  ۱۰۰
  تنها در اینجا - کپنهاگ، دانمارک
  فاطی, کلاتو بذار بالاتر
  2
  9
  ‌سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۸
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  نمیدونم چرا هیچوقت نتونستم با رابطه جنسی یا عشق بازی با کسی که با دیگری هست (چه فاحشه چه غیره) کنار بیام و حس لذتی تصور کنم. گربه ها از انسانها شخصیت های متنوع تری دارن. در بین گربه ها جفت گیری مادر با فرزند و یا خواهر و برادر من تاحالا ندیدم. بعضی از گربه ها زمان جفت گیری بدون رفاقت تحت تجاوز چند گربه قرار میگیرن و بعضی نرها هم زمان جفت گیری به هر ماده ای سوار میشن اما بعضی از گربه ها بخصوص اونهایی که باهوشتر و عاطفی تر هستن دوس دختر یا دوس پسر پیدا میکنن و باهاش جفت گیری میکنن و حدودا تا دو ماه از تولد بچه ها جفت نر کنارش میمونه و حمایت میکنه. ممکنه برای همیشه تک پر هم بمونن و زمان فحل شدن فقط باهم جفتگیری کنن. من فکر میکنم طبیعت گربه ها رو در بین انسانها قرار داد تا انسانهای اولیه روش زندگی از جمله روش مادر بودن رو به انسانهای اولیه یاد بده. چون بعید میدونم انسانها ذاتا خیلی چیزها رو بلد باشن. انسانها اگه زبان گفتگو نداشتن و مقداری باهوش نبودن قطعا گاو در برابرشون انیشتین میبود. خخخ
  10
  9
  ‌سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.