سهیل سنگرزاده کیست؟! / کلاهبرداری «جون دل» از زن ایرانی در استرالیا!

رکنا: طی هفته‌های اخیر تصاویر و ویدیوهای به ظاهر انگیزشی فراوانی از سهیل سنگرزاده، ورزشکار پیشین رشته پرورش‌اندام در کشورمان در فضای مجازی دست به دست می‌شود؛ آن‌هم توسط مخاطبان پرشماری که به طور قطع از روند دگرگونی زندگی این شارلاتان اینستاگرامی خبر ندارند.
سهیل سنگرزاده مقیم آمریکا بوده و زندگی تجملی خود در ایالت کالیفرنیا را از قبال یک معشوقه فریب‌خورده به هم زده است؛ زن ایرانی به نام مریم مقیم در استرالیا که به سنگرزاده اعتماد کرد، دل بست و در پایان با کلاهبرداری ۴۰ هزار دلاری این شیاد زبردست غافلگیر شد.
جون دل سر کیفی؟! چرا نباشی؟!
به گزارش رکنا،  معشوقه فریب‌خورده سهیل سنگرزاده که حدود ۵۰ سال دارد که باور ندارد این مرد با وجود کلاهبرداری از او حالا کلیپ هایی پر محتوا و انگیزشی انتشار می دهد مدت ها پیش گفتگویی با رکنا داشت و اصرار به عدم انتشار آن می کرد تا اینکه   صحبت‌های هفته گذشته این شیاد چرب‌زبان وی را وادار به انتشار این خبر کرد. جایی که  سهیل سنگرزاده در کمال خونسردی منتقدان خود را سرزنش کرده و از سختی‌های نگذرانده زندگی خود تا موقعیت کنونی گفت!
سهیل سنگرزاده را بیشتر بشناسید!
سنگرزاده در این باره اظهار داشته بود: "شما فقط میوه‌های درخت را می‌بینید، در حالی که باید ریشه‌های دردکشیده این درخت را نشان‌تان دهم! "

حالا فریب یک زن ایرانی در غربت و کلاهبرداری  از یک زن ساده ساکن استرالیا جزو افتخارات و سختی‌های سنگرزاده شیاد محسوب می‌شود!

مصیبت اصلی در این میان اما خیل عظیم دنبال‌کنندگان سهیل سنگرزاده هستند که حالا به حدود ۲ میلیون نفر رسیده اند؛ افراد ساده‌ای که خبر ندارند این شیاد اینستاگرامی، موقعیت کنونی خود را از چه راهی به دست آورده است و مرتب شاهد تایید گفتارهای او توسط طرفدارانش هستیم.

زن ایرانی از این شیاد در دادگاه استرالیا شکایت کرده است و احتمال دارد بزودی تحت تعقیب پلیس اینترپل ملبورن قرار گیرد.
+41
رأی دهید
-43

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  مستانه شرق - هایدلبرگ، آلمان

  حالا این اردک زیبا و معصوم چکار کرده که اینقدر از اردک میترسونی
  1
  26
  ‌سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۸
  ۳۷
  ایرانی دبش - تهران، ایران

  این با چهل هزار دلار کلاه برداری اینجوری توپ شده ببین خاوری که چهار صد میلیون دلار کلاه برداری کرده چه جون دلی میگه !!! برقراری عزیز خاوری و پسران با رقص برین توالت
  4
  47
  ‌سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۹
  ۵۵
  abadannl - روتردام، هلند
  حرفهاش که انرژی بخشه، دمش گرم. اگر هم گناهی مرتکب شده به قول شما دادگاه استرالیا رسیدگی میکنه. پس تا هنوز چیزی قطعی نشده به نظر من تهمت نزنیم.
  24
  40
  ‌سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  اینستا سراسر فیکه. با چهارتا کلیک توی اینترنت هم نمیشه اینترنت پر از فیکه، برای همین وضع امروز مردم بدتر از قبل شده ، پر از فیک نیوز و شبه علم
  2
  16
  ‌سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۳
  ۳۶
  iran1 - آرلون، بلژیک
  ملت گویا کارو زندگی ندارن گویا صبح تا شب پای حرفای این شاخا میشینن، چیش جالبه.
  3
  21
  ‌سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۵
  ۳۱
  grizzly - برلین، آلمان
  این شخص معلومه که دارای روحیه قوی و آدم با اراده و واقع بینی است، تو کالیفرنیا هم اینطوری نیست که آدم بدبخت و افسرده و اردک منش وجود نداشته باشه بعضی ها فکر میکنند که هرکی اومد خارج یک دفعه میره سر کیف و حال درصورتیکه خارجی ها مخصوصاً مهاجرین رنگین پوست با یک مانع که قبلاً تجربه اش نکرده اند هم مواجه هستند و آن هم نژادپرستی است پس اینجوری فکر نکنید که کالیفرنیاست که به آدم روحیه میده!
  3
  6
  ‌سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۴
  ۴۶
  Ariyo Barzan - تهران، ایران
  من این آقا را نمیشناسم، اما تعجب من از اینه که شما با چه سند و مدرکی کسی را شیاد صدا می‌کنید. شما به ۴۰ هزار دلار میگید ثروت؟ خجالت هم خوب چیزیه
  3
  3
  ‌چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۴
  ۳۶
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  [::ایرانی دبش - تهران، ایران::]. لیزینگه. یا قسطی. تو خارج من اصلا ندیدم طرف نقدی ماشین بخره.
  0
  1
  ‌چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۳:۳۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.