حدادعادل به احمدی‌نژاد: دست‌بوسی فرح دروغ چندش‌آوری بود/ شکایت می‌کنم

فارس نوشت: غلامعلی حدادعادل، رئیس شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب با انتشار جوابیه به اظهارات روز گذشته «محمود احمدی‌نژاد» واکنش نشان داد و تحلیلش از رد صلاحیت احمدی‌نژاد را مبتنی بر رد صلاحیت وی در سال ۹۶ و توصیه سخنگوی شورای نگهبان به عدم ثبت‌نام مجدد رد صلاحیت‌شده‌ها دانست.

حدادعادل در این جوابیه با اشاره به اینکه هیچ رابطه‌ای با دفتر فرح نداشته و هیچگاه او را ندیده است، ادعا‌های احمدی‌نژاد درباره دست‌بوسی را «دروغ محض»، «چندش‌آور» و سناریوی رسوایی دانسته که فقط دشمنان از آن سود می‌برند.

متن کامل توضیحات حدادعادل به شرح زیر است:

بسمه‌تعالی

در جلسه‌ای که اینجانب با گروهی از دانشجویان درباره انتخابات سال ۱۴۰۰ داشتم، هنگامی که سخن از تعدد نامزد‌ها و اعلام نظر شورای محترم نگهبان به میان آمد، بر حسب برداشت و تحلیل خود و با توجه به رد صلاحیت آقای احمدی‌نژاد در سال ۹۶ و همچنین توصیه سخنگوی آن شورا که «کسانی که نوبت قبل رد شده‌اند ثبت‌نام نکنند» نظر خود را اعلام کردم.

آقای احمدی‌نژاد در واکنش خود به این اظهارنظر، آن را علامت مهندسی انتخابات گرفته و با بیاناتی که خاص خود ایشان است، به این بهانه ورود خود را به صحنه انتخابات آینده کلید زده است. من صریحاً اعلام می‌کنم که آنچه گفته‌ام یک پیش‌بینی مسبوق به دلایل متعدد بوده است و تصمیم‌گیری درباره ایشان بر عهده خود شورای محترم نگهبان است.

نکته دیگری که در واکنش ایشان آمده مطالبی است که درباره مجلس هفتم گفته‌اند. برخلاف اظهارات ایشان همه می‌دانند که مجلس هفتم بیش از هر مجلس دیگری از دولت ایشان حمایت کرده است و بیشترین کژتابی را نیز همان مجلس از آقای احمدی‌نژاد دیده است.

آقای احمدی‌نژاد رسماً و صریحاً مصوبات مجلس را که پس از تأیید شورای محترم نگهبان صورت قانون می‌یافته در کشوی میز خود نگاه می‌داشته و آن‌ها را برای اجرا ابلاغ نمی‌کرده است. مخالفت مجلس هفتم با این رفتار دیکتاتورمآبانه، دفاع از حقوق ملت و نمایندگان ملت بوده است.

آنچه درباره دست‌بوسی فرح گفته‌اند نیز دروغ محض چندش‌آور و سناریوی رسوایی است که فقط دشمنان از آن سود می‌برند. اینجانب در سال‌های قبل از انقلاب هیچ رابطه‌ای با دفتر فرح نداشته و هیچگاه او را ندیدم، لذا دروغگویی آقای احمدی‌نژاد محرز و اصل دست‌بوسی و عکسی که به ادعای ایشان نزد همسر شهید دکتر فاطمی موجود بوده نیز از ساخته‌های ایشان است.

مرتبط ساختن این موضوع با دستگیری همسر دکتر فاطمی نیز دروغ دیگری است که به منظور خاصی طراحی شده است. درباره علت دستگیری آن خانم مقاماتی که وی را دستگیر کرده‌اند می‌توانند توضیح دهند و درنهایت کمترین مطالبه از آقای احمدی‌نژاد این است که بر ادعای خود سند ارائه دهد.

پرونده دستگیری و بازجویی و زندان اینجانب و اخراجم از دانشگاه در سال‌های قبل از انقلاب، در مرکز اسناد انقلاب اسلامی موجود است که می‌تواند پاسخی روشن به کسانی باشد که درباره انقلاب کمترین رنجی تحمل نکرده‌اند.

اینجانب حق شکایت از آقای احمدی‌نژاد را به سبب نشر اکاذیب و افترایی که به من زده برای خود محفوظ می‌دانم و اطمینان دارم با رسیدگی به ادعای ایشان، حقیقت بر همگان روشن خواهد شد.

آقای احمدی‌نژاد؛ من از شما در قبال کمک‌هایی که به شما کرده‌ام هیچ انتظار تشکر و سپاس ندارم، چون دیده‌ام که چگونه در حق بزرگان کشور -با همه عنایتی که به شما داشته‌اند- ناسپاسی کرده‌اید.

زخم زبان‌ها و تهمت‌های شما را نیز برای خودم در پیشگاه خداوند اجر و پاداش محسوب می‌کنم و این آزار‌ها را پیام طبیعی استقامت خود در راه امام راحل و رهبری عزیز و معظم انقلاب می‌دانم و این مختصر را با بیتی از حافظ به پایان می‌برم که گفته است: «بر ما بسی کمان ملامت کشیده‌اند - تا کار خود ز ابروی جانان گشاده‌ایم»
+5
رأی دهید
-84

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  حداد عادل اسکول از دست محمود پناه میبرد برای داماد جنایتکارش محتبی و نوه چند میلیون دلاریش!
  2
  85
  ‌سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۵
  ۵۵
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  باز سیاه بازی اینا شروع شد!
  3
  77
  ‌سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۹
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  اقای حداد::همانطور که ازدواج دخترت را با ان پسر امریکایی شهید پرور در امریکا را توجیح کردی این را هم با کمک بیت رهبر ماست مالی خواهی کرد.ولی محاکمه واقعی شما بعد از این نظام منحوس اسلامی خواهد بود
  1
  28
  ‌سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۳
  ۴۷
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند

  به حضرت عباس " نوه ام " زیر پل سیدخندان به دنیا آمده! نه در لندن
  1
  22
  ‌سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
  ۵۴
  همایون نروژ - اسلو، نروژ

  تجربه ی ما مردم اینو میگه که هر وقت شما میگین دروغه یعنی راسته .
  0
  24
  ‌سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵
  ۶۴
  اقای شاکی - برمن، آلمان
  [::فضول میرزا - استکهلم، سوئد::]. دقیقا انتخابات نزدیکه و بازی گول زدن مردم شروع شده
  0
  17
  ‌سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۰
  ۴۸
  malek khorshid - روتردام، هلند

  به امید نابودی همتون. تک‌تک‌تون رو کار داریم. نشاشیده شب درازه.
  1
  23
  ‌سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۱
  ۶۸
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد
  من جای احمدی نژاد بودم عکس این بی‌ همه چیز مفت خور که ۴۲ ساله داره مفت میخوره و میخوابه،چون پدر زن اون اشغاله را چپ میکردم و پخش میکردم تا دروغ نگه.
  0
  19
  ‌سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۲
  ۵۱
  رحمان ۱۴۰۰ - تورونتو، کانادا
  ناراحت نشو همتون نون پاچه خواری میخورین. احمقی نزاد رو یادوری کن عکس و فیلم اش هست لپ های سید علی رو ماچ فرانسوی میکرد
  1
  16
  ‌سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۴
  ۳۸
  منتظر الزورو - کپنهاگ ، دانمارک
  وقعا هم حیف دست فرح میبود که با بوسه نوع این اراذل تحوع آور نجس شود.
  0
  17
  ‌سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۲
  ۲۵
  باشه مهندس دوسل - دوسلدورف، آلمان
  میگه ششایت میچنم ؛ سر بساط با علی منقلی نشتن دارن میچسبونن
  1
  7
  ‌سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.