گاف استانداری کهگیلویه و بویراحمد که با زلزله «سی سخت» مشخص شد

 رکنا:در حالی که این روزها مردم شهرهای استان کهگیلویه و بویراحمد که در زلزله اخیر خانه و کاشانه خود را از دست داده‌اند و در شرایط دشواری بسر می‌برند، مشخص شده است که بدلیل عدم پرداخت بخشی از حق بیمه‌ها از سوی استانداری، بیمه‌نامه منازل آنان فاقد اعتبار است.

 پیش از این اعلام شده بود که منازل روستایی مناطق آسیب دیده در زلزله در برابر حوادثی نظیر آتش‌سوزی و حوادث غیرمترقبه نظیر سیل و زلزله بیمه شده‌اند، اما استانداری کهگیلویه و بویراحمد که متولی بیمه این منازل بوده، حق بیمه تعداد زیادی از بیمه‌نامه‌های صادر شده را به حساب شرکت‌های بیمه گر واریز نکرده و به این ترتیب ، بیمه‌نامه‌ها فاقد اعتبار است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رکنا ، اطلاعات بدست آمده از سوی خبرنگار ما حاکی است که با وجود گذشت ماه‌ها از زمان صدور بیمه‌نامه‌ها و مکاتبات فراوان شرکت‌های بیمه‌گر با این استانداری و اعلام اخطار به استاندار کهگیلویه و بویراحمد مبنی بر این که بدلیل عدم ایفای کامل تعهدات مالی از سوی آن استانداری، در عمل امکان پرداخت خسارت از سوی آنان به بیمه گزاران وجود نخواهد داشت، بازهم مسئولان استانداری از پرداخت حق بیمه منازل روستائیان خودداری کرده‌اند.

اکنون مشخص نیست که با این شرایط مردم استان محروم کهگیلویه و بویراحمد چگونه می‌توانند خسارات وارده به منازل خود را جبران کنند.
+33
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  استاندار دزد فکر نمیکرد که زلزله بیاید،درنتیجه پته اش روی اب بیافتد
  5
  38
  دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵
  ۴۸
  malek khorshid - روتردام، هلند
  مردم عزیز به اهورا مزدا سوگند این حکومت با اتحاد مردم از بین خواهد رفت. چند روز فقط چند روز بتونیم با هم متحد باشیم و بیاییم تو کف خیابونا با موقعیت شکننده این حکومت، میتونیم به سرعت نابودشان کنیم و ایرانمون رو از چنگ اهریمن نجات دهیم.
  0
  6
  دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.