رولز رویسی که اشک جاستین بیبر را درآورد

تولید رولز رویس سفارشی جاستین بیبر سه سال طول کشیدماشین سفارشی که یک خودروساز آمریکایی برای جاستین بیبر، خواننده پاپ ساخته هفته گذشته خبرساز شد.

تصاویری از این ماشین که براساس یک رولز رویس ساخته شده، هفته‌های گذشته در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بود. ماشین توسط کارگاه "وست کوست کاستمز" ساخته شده که در ایالت کالیفرنیا است و کارش تغییر و تقویت ماشین برای مشتریان ثروتمند است.

این کارگاه هفته گذشته با انتشار یک ویدیو جزییات بیشتری درباره این ماشین منتشر کرد. رایان فریدلینگ‌هاوس،‌ مدیر کارگاه در این ویدیو گفت که ایده ساخت ماشین سه سال پیش و وقتی مطرح شد که جاستین بیبر با دیدن عکسی از کانسپت 103EX رولزرویس با او تماس گرفت و درباره خرید ماشین پرس و جو کرد.
ایده ساخت ماشین با دیدن کانسپت 103EX رولز رویس مطرح شدبعد از اینکه معلوم شد کانسپت رولز رویس تنها یک ایده طراحی است و نمی‌توان آن را سوار شد، آقای فریدلینگ‌هاوس پیشنهاد کرد که با الهام از این کانسپت، یکی از ماشین‌های موجود رولزرویس را تغییر دهد.

برای ساخت ماشین از یک رولز رویس مدل ریس (Wraith) استفاده شده است. این رولزرویس ابتدا به طور کامل اسکن سه‌بعدی شد، پنل‌های تازه‌ای برای ماشین طراحی شد و ماه‌ها طول کشید تا این بخش‌های اضافه برای ماشین قالب‌گیری و ساخته شود.

مهم‌ترین تغییر صفحاتی است که چرخ‌های ماشین را پوشانده و گردش چرخ‌ها هنگام حرکت دیده نمی‌شود. ماشین همچنین به سیستم صوتی پیشرفته‌ای مجهز شده که صدایی مشابه با استودیوهای صدابرداری در ماشین پخش می‌کند. ماشین از نظر فنی تغییری نکرده و با همان موتور دوازده سیلندر رولزرویس ساخته شده است.

در ویدیو نشان داده می‌شود که جاستین بیبر هنگام تحویل ماشین احساساتی شده و نمی‌تواند جلوی اشکش را بگیرد. قیمتی که او برای ماشین پرداخت کرده اعلام نشده است. رولز رویسی که ماشین بر اساس آن ساخته شده ۳۳۰ هزار دلار است و تخمین زده می‌شود که ماشین جدید قیمتی میلیونی داشته باشد.

 
+3
رأی دهید
-15

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.