برادرکشی برای چند قرص متادون!

مرد ۴۰ ساله‌ای که پس از جدایی از همسرش در منزل پدرش زندگی می‌کرد، برادر ۲۵ ساله اش را برای چند قرص متادون به قتل رساند.

این حادثه هولناک شب پنج شنبه گذشته در بولوار دکتر شریعتی منطقه قاسم آباد مشهد هنگامی رخ داد که مرد ۴۰ ساله معتادی به نام «علی – ص» با پدرش برای گرفتن چند قرص متادون بیشتر به مشاجره پرداخت.

در این میان، دوتن از برادران وی که از زیاده خواهی‌های برادرشان به تنگ آمده بودند، به طرفداری از پدر با وی درگیر شدند تا این که درگیری آن‌ها شدت گرفت.
 
در همین لحظه ناگهان «علی- ص» چاقویی را برداشت و دو برادرش را از ناحیه پا زخمی کرد. در اثنای این درگیری وحشتناک، داماد خانواده به همراه همسرش از راه رسیدند و با دیدن این صحنه دلهره آور، بلافاصله مصدومان را با خودروی پژو به مرکز درمانی مهرگان رساندند، ولی احمد (برادر ۲۵ ساله) به دلیل خون ریزی شدید جان سپرد.
 
این گونه یک پرونده جنایی دیگر روی میز قاضی ویژه قتل عمد مشهد گشوده شد. در حالی که عقربه‌های ساعت، دقایق اولیه بامداد را نشان می‌داد، تحقیقات گسترده مقام قضایی و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در محل وقوع قتل در حالی آغاز شد که اطرافیان متهم از فرار وی جلوگیری کرده بودند.
 
با انتقال این مرد ۴۰ ساله به پلیس آگاهی بررسی‌های تخصصی  آغاز شد.
+1
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  این مردک 40 ساله از ان کسانی هست , از بی شانسی خودشان همیشه شکایت میکنن . بجای اینکه بعداز جدا شدن از همسرش مردی ارام باشد و کاری انجام ندهد که به مشکلات و ناراحتی روحی و روانیش افزوده شود پناه برای قرص متادون برده و سر همین قرص برادرش را به قتل رسانده.
  0
  6
  دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.