احمدی‌نژاد: حداد عادل قبل از انقلاب دست فرح را می‌بوسید

«محمود احمدی‌نژاد»، رییس جمهور سابق ایران در واکنش به سخنان «غلامعلی حداد عادل» درباره رد صلاحیت قطعی وی در انتخابات ریاست جمهوری گفته حداد عادل قبل از انقلاب دست فرح را می‌بوسید.

احمدی‌نژاد روز یک‌شنبه ۳ بهمن در مصاحبه‌ای گفته: «حداد عادل که این حرفها را زده است در سال ۸۴ هم تا لحظه آخر انتخابات، با کمک دوستانش سنگین ترین فشارها را به بنده آوردند تا به نفع کاندیدای مورد نظرشان انصراف دهم.»

حداد عادل روز گذشته درباره احتمال کاندیداتوری احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست جمهوری گفته بود: اوضاع احمدی‌نژاد بدتر از چهار سال پیش است و او دوباره رد صلاحیت خواهد شد.

احمدی‌نژاد در پاسخ به حداد عادل گفته است: «چگونه می توانیم انتظار داشته باشیم با نقش آفرینی کسانی که قبل از انقلاب دست فرح پهلوی را می بوسیدند و سپس تغییر چهره داده و سوپر حزب‌اللهی شدند، اوضاع کشور درست شود؟»

اشاره محمود احمدی‌نژاد به روابط نزدیک غلامعلی حداد عادل با «سید حسین نصر» رئیس دفتر فرح پهلوی پیش از انقلاب سال ۱۳۵۷ است.

وی ادامه داده است «در طول۱۶ سال اخیر یعنی قبل از سال ۱۳۸۴ تا امروز این آقا همیشه مخالف بنده بوده و به شدت علیه اینجانب فعال بوده است.»

رییس جمهور سابق ایران همچنین به دوره ریاست حداد عادل بر مجلس هفتم اشاره کرده و گفته است: «در دوره ریاست جمهوری نهم هم این ها در طول مجلس هفتم، بیشترین ممانعت ها، تخریب، فشارها و انواع ترفندها را به کار گرفتند تا مانع از خدمات دولت به مردم شوند و حتی اجازه ندادند ساعت کار ادارات را تنظیم کنیم تا مقداری بار ترافیک برای مردم سبک شود.»

همزمان با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰، فعالیت‌های محمود احمدی‌نژاد شدت گرفته و این موضوع باعث نگرانی نیروهای نزدیک به رهبر جمهوری اسلامی شده است.
+88
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  Jeghjeghe - کپنهاک، دانمارک

  بابا شماها همتون یه ........هین!!!!!!!!!!
  3
  58
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۵
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  دستت نمیرسید، وگر نه اگر راهت میدادن دست که هیچ، باسن دربان کاخ را هم میبوسیدی.
  2
  56
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۸
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  برو خواهر زاده‌اش را صیغه کن، بلکه باهات رفیق شه!
  2
  48
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰
  ۵۵
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  انشالا که تا موقع انتخابات این رژیم به چاه فاضلاب سقوط خواهد کرد ولی اصولا این غلامعلی شیره چه کاره مملکت است که تصمیم میگیرد چه کسی صالح و چه کسی طالح است؟
  3
  42
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۳
  ۳۷
  kakolzari - لندن، انگلستان

  اینا خودشون میدونن که دست ملت بهشون برسه چند تکه میشن؟
  2
  27
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۳
  ۴۳
  مسافران - آنکارا، ترکیه

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. پدر تجربه بسوزه.دوست عزیز،من باشما راحتتر هستم چون ازنادانترین ها بودید تا اینکه دیدم یکی ازدوستان در مطلب«چه زیبا نگفت صادق,,,»به نام arian1 ظاهرأ از آبادان گوی حماقت را ازشما ربوده اند و نوشته اند:«در عصر اگاهی و اینترنت که جلوی اطلاعات و اخبار را دیگر نمی توان گرفت»(!)
  34
  1
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۹
  ۴۳
  مسافران - آنکارا، ترکیه

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. میخواستم به او وشما بگویم:اتفاقأ به اینترنت اصلأ و ابدأ اعتبار و اعتمادی نیست.چرا؟چون شما نمی بینی اینترنت شما را به منبع معتبری (مانندکتابی قدیمی) ارجاع بدهد و بگوید:«برو فلان کتاب را از جلوی دانشگاه بخروبخوان»بلکه از جایی در اینترنت شما را به جای دیگری در اینترنت می برد وچون انسان(ازنوع وطنی) در تحریف مطالب یدطولائی دارد،اینترنت هم پُراز مطالب تحریف شده ونادرست است.برای همین است که ما میگوییم به منابع قدیمی مراجعه کنید،چون میزان تحریف بسیارکمتراست.امروز برایم(درهمان مطلب به نقل از ص.هدایت) برای چندصدمین بار ثابت شد
  28
  1
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۸
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. لابد گوی حماقت را که پیش من به امانت گذاشته بودید را گرفتند که به صاحب اصلیش، یعنی سرکار عالی، برگردانند.
  2
  24
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰
  ۷۷
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  دست بوسی بزرگترین شغل برای این فرد بیسواد در ان رژیم بود .لیاقتش بیشتر از این نبود . وانگهی فقط حداد نبود که دست بوس بود بلکه جنتی . باهنر . خود زفسنجانی و کلیه اخوند هایی که در سازمان نشر کتابهای درسی بودند.
  1
  17
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۴
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران
  همه شما ها یکمشت افراد بی شخصیت و بی هویت و کاسه لیس هستید
  3
  10
  دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۵:۱۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.