طوفان در جهان عرب؛ خواننده زن مسلمان کویتی به دین یهودیت روی آورد: «اسلام دین ترور و مذهب ریاکاری‌ست»

طوفان در جهان عرب؛ خواننده زن مسلمان کویتی به دین یهودیت روی آورد:
ابتیسام حمید Ibtisam Hamid خواننده و بازیگر کویتی، تصمیم به تغییر دین خود گرفته است. او می‌گوید: "با افتخار فراوان اعلام می‌کنم که به آیین یهودیت پیوستم"

او در یک پیام ویدیویی توضیح داد که تصمیم او بر اساس این باورش گرفته شده که "اسلام دین ترور و مذهب ریاکاری است، که زنان را تحقیر و سرکوب می‌کند و آنها را مورد ظلم و ستم قرار می‌دهد و حقوق کامل‌  را به آنان نمی‌دهد.”
+189
رأی دهید
-29

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  Attila14 - استکهلم، سوئد
  دقیقأ!. اگر بشر بخواد دین رو انتخاب کنه اونم از نوع توحیدی؍ حقا یهودیت ارجهه چون اُرجیناله و عیسی و محمد کپی کردن
  48
  57
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۸
  ۶۱
  Imam of goods - انگلستان، انگلستان

  ای ضعیفه ابله و نادان! اسلام دین رحمت و مهربانی است لکن با این کارهای شما اسلام در خطر است! آقایان اسلام در خطر است بگیرید جلوی این زن هارا آتش به دین شما کشیده اند. اگر قلم میکروفن هایتان را شکسته بودیم این زحمت پیش نمی آمد که امروز به ما بگویید تروریست. اسلام فقط رحمت سرش می شود. منتها من شما را مرتد اعلام می کنم تا رحمت مسلمین بر شما نازل شود. در ضمن رحمت اسم یک کارگاه تولید چاقو و مواد منفجره در جماران است لکن اسمش خدعه برانگیز است. باشد در جهنم همسایه ما شوید هاهاهاها. لااقل می رفتی در آغوش فرانسه، از یهودیت چه خوبی دیدی؟ حتما باید یا زیر اسلام باشید یا زیر یک دین دیگری؟
  95
  22
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۰
  ۵۹
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان

  از چاله به چاه افتاده،ریشه تمام ادیان یکیست و تظاهر،مفت خوری،اطاعت کورکورانه،حقارت به زن،ترساندن ازآخرت ووووستون تمام ادیان است .بیزینسی است که ورشکستگی ندارد و در تاریخ باعث بیشترین کشتارها و جنایات بشریت بوده و هست و خواهد بود.
  12
  104
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۰
  ۶۱
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  خریت که شاخ نداره اسلام کپی ناقصی از یهودیت و بوداست که اینهمه بلا سر ما آورده وای بحال کپی اصلی بهرحال دنیای آزاد است و هر کسی در تصمیمات شخصی خود باید آزاد باشد ،مبارک باشه
  14
  83
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۳
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  باریکلا، اگر سایر زنان عرب مسلمان هم از شما پیروی کنند ما هم خوش حال میشویم و دسته جمعی آوا ناگیلا میخوانیم!
  11
  58
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۰
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  به این میگویند صد قدم به جلو!
  13
  60
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۳
  ۲۱
  varied - ریزه، ترکیه

  آفرین به شجاعت این بانو اما ایکاش یهودی هم نمیشد زیرا تمام مذاهب سروته یک کرباسند گند و کثافت های تورات کپی شده به قران و محمد هم در در جهت سرکوب و مخالفان اسلام به آنرا صیقل داده و عریانش کرده همانهایی که امروزه در داعش و طالبان تجلی یافته است ولی اگر از این بانو مجافظت نشه صد درصد تندروهای اسلامی شیعه و داعشی و وهابی و طالبان ترورش میکنند
  10
  69
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰
  ۶۴
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  با هیچکس که باوری دارد شخصا مخا لفتی ندارم اگر فقط در چهارچوب شخصی خودش باقی بماند ولی کسانی که در مابین ایادین ابراهیمی پرسه میزنند از مسلمانی به مسیحی از مسیحی به یهودی و اامثال ان , شدیدا فاقد هر گونه عقل و فهم و شعور میدانم
  6
  50
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۸
  ۳۷
  kakolzari - لندن، انگلستان

  بنده خدا خبر نداره اسلام خودش سرقتی است بی شرمانه از آیین یهود.
  8
  56
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۱
  ۴۱
  ANTI-JAHL - هامبورگ، آلمان

  اسکل جان اگه میبینی‌ زنها تو اسرائیل از آزادی برخوردارند دلیلش دین یهودیت نیست بلکه جدا بودن دین از سیاست، وألا مسیحیت و اسلام بر گرفته از دین یهود، کپی برابر اصل
  7
  56
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۴
  ۳۴
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  تو از همون اولش هم مسلمون نبودی، مطربی آوازه‌خوان. امام صادق ع فرمودند زن آوازه خوان مورد لعن است و ملعون است کسی که درآمد او را بخورد.
  90
  10
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۸
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  یهود رو فروید تاثیر داشت، گفت موسی یهودی نبوده بلکه مصری بوده. از پیروان اخناتون فرعون مصر. فروید توی کتاب موسی و یکتاپرستی گفت چون اخناتون چندخدایی رو تبدیل به تک خدایی کرده ، و توحید یا خدای واحد از اخناتون شروع شده ،فرویدکتابش بود بعداز اینکه مجسمه اخناتون در العمارنه توی مصر کشف شد چون باستانشناسان اثری ازیهودکشف نکردن در مصر.
  7
  11
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۸
  ۳۶
  کیانپور - ونکوور، کانادا

  کاری به نظر ایشان راجع به اسلام ندارم ولی ایشان چگونه به یهودیت گرویده؟ در حالی که تغییر مذهب به یهودیت ممکن نیست و شخص باید یهودی به دنیا بیاید. حتما ایشان از قبل یهودی مخفی بوده و یا به گروههای ماسونی یا کابالا گرویده است و یا عده ای به او پیشنهادهایی داده اند. به هر حال سفره آن طرف چرب تر است نوش جانشاد باد.
  3
  37
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۵
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. میشه لطفا یه دهن برامون بخونی؟
  5
  44
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۴
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  دلش خواسته برود یهودی بشود و ارتباطی به هیچکس ندارد. هر چند من از اسلام گذشتم و آتئیست شدم. ولی خدا وکیلی یهودیان قابل قیاس با مسلمانان نیستند. ان ها حاضر به ریختن خون مخالفان خودشان هم نیستند مگر در بحران های جنگی مجبور شوند و شارع اسلام فقط تشنه ی خون هست
  11
  33
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۲
  ۴۸
  hovakhshatare - تهران، ایران
  هیچی دیگه خونش مباح شد و از فردا وحشی‌ها تلاش‌شون برای کشتن این بیچاره رو شروع می‌کنند. اسلام دین رحمت و مهربانی است. یا باور کن یا سلاخی‌ات می‌کنیم!
  5
  14
  دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۹
  ۳۶
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  اول از همه شجاعت شما رو تحسین میکنم. بعدم بله اصالت و ریشه ی ادیان ابراهیمی یهودی هست. بقیه کپی کاری.
  1
  14
  دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۷
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::کیانپور - ونکوور، کانادا::]. در امریکا ممکن است
  1
  9
  دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۰
  ۱۰۴
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  مسئله آنجا بیخ پیدا می کند که از الزامات اساسی دین یهودیت اینست که شخص می بایستی بلحاظ اتنیکی متعلق به قوم یهود باشد. یعنی هم پدر و هم مادر شخص یک یهودی مذهب هردم بایستی یهودیjews باشند. بعبارتی یهودیت یک «دین اتنیکی» ethnoreligious است. شخصی که به یهودیت گرویده بعنوان«دوفاکتو» یهودی مذهب می تواند باشد، ولی این یهودی مذهب بودن دست خود شخص نیست! و جامعه خاخام ها می توانند در صورت صلاحدید این یهودی مذهب بودن شخص را لغو کنند. بامید شفاء عاجل!
  0
  9
  دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۶
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران
  همه ادیان برای مفت خوری و چاپیدن ملت امی امده اند.دین یک دکان سودمند برای شارلاتان ها بوده که از افراد ضعیف سوءاستفاده مادی و معنوی بکنند
  5
  14
  دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۵:۲۰
  ۳۹
  titi88 - امستردام، هلند
  تنها دینی که نمیشود از ادیان دیگر بهش پیوست دین یهود است خیلی ها در زمان شوروی گفتن ما یهودی هستیم که بروند اسرائیل که اگر مدرک داشتن پذیرفته میشدن بهایی ازاد است ومسیحیت ولی یهود هم مانند بقیه دینها حقه بازیست
  1
  16
  دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۶:۲۹
  ۳۱
  Pahbod666 - لندن، انگلستان
  حالا چرا یهودیت..فقط چند درجه از اسلام لایت تر هست فقط و اونهم دینی عقب مونده و خرافاتی که بیشتر اسلام از روی اون کپی شده + ترکیب رسم و رسومات اعراب قبل اسلام.اصلا چه نیازی به دین داری آبجی ؟ معلومه هنوز خیلی مونده تا بفهمی چی به چیه و اینهم یه تصمیم احساسی بدون فکر و تحقیق بوده.
  4
  7
  دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۶
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران
  الان خیلی ها درباره آزادی یا بدی دین اسلام یا غیره خواهند گفت ولی به نظر شما آیا برای دین یهود چیزی متفاوت از اسلام هستش؟ هر دو دین انسان رو به یکتا پرستی دعوت میکنند ولی اسم مذهب و دین مهم شده نه پرستش خداوند؟ اسمش میخواد هرچی باشه شما در انجیلی چیزی کمتر از قرآن ندارید و اصل و اساس همه آنها یکتاپرستی هستش و دست برداشتن از عادات جهالیت ولی عربها اسلام رو قبول کردند و تمام عادات دوران جهالیت رو هم اسلامیزه کردند دقت کنید میگن داعش وحشی و ضد بشر هستش ولی تفاوت داعش و مثلا ولایت فقیه چیه؟ داعش با تبلیغات آدم میکشت و ولایت فقیه در زندانها یا مثلا حکومت پادشاهی عربستان و غیره به متن جامعه و دستورات و عقایدشون برید می بینید هیچ فرقی با داعش یا طالبان یا حتی نظام ولایت فقیه ندارند فقط ظواهر کمی متفاوت هستش. حالا در حکومت فعلی یهودی ها فعلا دین از سیاست جداست و میشه تحمل کرد ولی در کشورهای اسلامی حتی وقتی دین از سیاست هم جداست بازم همون خرافات و روشهای اسلامیزه شده دوره جهالیت پابرجاست.
  3
  0
  دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.