برخی نصفه یک ران مرغ را می‌خرند و برخی ۳ تا تخم مرغ رو نسیه می‌برند

سخنانی تلخ و ناراحت کننده از وضعیت معیشت مردم:برخی نصفه یک ران مرغ را می‌خرند و برخی ۳ تا تخم مرغ رو نسیه می‌برند.نانوایی‌ها هم با گرو گرفتن کارت یارانه به افراد ناتوان، نان می‌فروشند.
+60
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  سیامک ش. - دوسلدورف، آلمان

  تا زمانیکه این مردم به خدای واهی متکی هستند و میروند نسیه کالا میخرند و بعدش هم میگن خدا بزرگه انشاء الله درست میشه یعنی کاملا تسلیم شرایط و اوضاع اسفناک فقر و بدبختی خود شدند و نمی خواهند آستین همت بالا بزنند و اوضاع زندگی را به نفع خودشان تغییر بدهند! دین اسلام لعنتی به این مردم یاد داده به سرنوشت از بالا تعیین شده معتقد باشند و هرچه پیش آمد خوش آید بگویند! غرور این مردم کجا رفته که یارو به نصف ران مرغ هم راضی میشود؟ نکند خامنه ای ملعون در سخنرانی اخیرش راست گفته که مردم با همه سختی ها و مشکلات اقتصادی در برابر تحریمهای آمریکا مقاومت میکنند؟ کشوری که با توکل به خدا میچرخد و این در مغز مردم جا افتاده مشکل بشود از داخل خودش به تغییر برای زندگی بهتر چرخش بکند؟ البته تسلیم شدن مردم همش هم به اعتقادتشان برنمیگردد بلکه ترسی است که برای جانشان دارند اگر صدای اعتراضشان را بلند بکنند! حالا یکسری هی شعار بدهند براندازی رژیم با شورش داخلی مردم باید باشد نه شیوه های دیگر جنگی از بیرون!آنهم مردمی که اینهمه تحقیر و فقر و بدبختی را حاضرند بجان بخرند و نای و توان مبارزه ندارند! ترس مردم تداوم ج.ا.!
  3
  46
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۷
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  برید رائ بدید.
  5
  47
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۴
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  اگر در آمریکا زپرت ما قمصور بشه، دولت از هر لحاظ کمک مالی میکنه. یکی از اولین کمک‌ها پرداخت کوپنی هست که میشه باهاش مواد قضایی کافی خرید. گذشته از آن آشپزخانه‌های عمومی مجانی هست و تقسیم مواد خوراکی از لبنیات تا گوشت مجانی به طور وفور در هر محله‌ای انجام میشه.
  7
  26
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۹
  ۳۳
  shahruz-kh - فرانکفورت، آلمان

  امامه ها بالاتر
  6
  32
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۹
  ۳۶
  iran1 - آرلون، بلژیک
  دلم شکست، ای کاش پدر مادرا به فکر بودن، نمیزاشتن اوضاع انقدر خراب بشه واسه بچه هاشون، حداقل ملت بچه دار نشن
  7
  22
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۵
  ۳۶
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  از گریه و زاری و دلسوزی الکی خوشم نمیاد. حقتونه. اینقدر گریه کنین تا بمیرین. ملتی که تا این حد به ذلت نشسته اما کاری نمیکنه حقشه. ایران بودم سالها پیش تو ترکمنستان یا قزاقستان میخواستن برق یا گاز رو پولی کنن مردم ریختن خیابون چون امریکا یه پایگاه بزرگ تو کشورش داره صدا سیما روز و شب هی گزارش تظاهراتو پخش میکرد. در لابلای گزارشا میگفت این اعتراض دسیسه پایگاه امریکایی هست. مردمشون کلی کشته داد دولت رو ساقط کردن. بعدم گاز و برق رایگان باقی موند.
  1
  13
  دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۳
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  قسط دارن،همه رو میدن قسط‌، الان دیگه تکالیف نماز و روزه نیست بلکه تکالیفی مثل قسط و قرض و چک و سفته باید سر ماه این فریضه رو حتما انجام بدن حتی گرسنگی بکشن باید آن قسط ادا بشه، آتئیست هم بشن تکلیف نمازروزه تبدیل به اقساط بانکی میشه،اینکه آخوند هست نه بخاطر تکلیف نماز وروزه بلکه تکلیف جدیده مردم رو مشغول کرده
  3
  6
  دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۳:۵۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.