اولین واکنش شهاب حسینی بعد از واکسن زدن در آمریکا

برخط نیوز :همانطور که می دانید طبق تصاویر و فیلم های منتشر شده شهاب حسینی بازیگر مشهور و محبوب ایرانی در آمریکا واکسن کرونا زد که با این اقدام او مورد حمله کاربران قرار گرفت.
 
شاید دلیل این همه واکنش این است که مردم از شهاب حسینی انتظار نداشتند که وقتی مردم جامعه واکسن ندارند او واکسن بزند.
 
اما یک نگاه دیگر هم هست، شهاب حسینی با رانت و پارتی واکسن در داخل کشور دریافت نکرد و کاملا قانونی به آمریکا سفر کرد تا آنجا واکسن بزند، یعنی به نظر می رسد اینکه این مسیر طولانی را طی کرده و به پارتی و رانت متصل نشده خود نیز نکته مثبت ماجراست.
با اینحال بعد از حملات گسترده کاربران به او ، دقایقی پیش صفحه اینستاگرام شها حسینی با این پست بروزرسانی شد.
+7
رأی دهید
-83

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  انتقادات صد من یک غاز چون حدود نصف مردم امریکا تاکنون واکسن زده اند! من هم امروز صبح در سرمای منهای 11 درجه حدود یک ساعت توی صف ایستادم تا بالاخره نوبتم شد و در آن سرمای سالن بدون شوفاژ بسکتبال با درهای کاملا باز بالا تنه را لخت کردم و واکسن را زدم. چون اتومبیل ندارم در حال فریز بودم که در حالیکه دست هایم یخ زده بود برگشتم آپارتمان منزلم. رستورانی مجانی داریم که یک سال بعلت کرونا بسته بود ولی غذا را پشت در منزل می گذارند. در لابی دیدم صدا می اید. رفتم ببینم چه خبر هست. دیدم در رستوران کاملا باز و دو پرستار در انجا نشسته اند. نه مثل صبح صف و نوبت و سرما بود و گفتند بیا واکسن بزن. گفتم صبح زده ام و ورقه واکسیناسیون را دیدند. صبح امروز برایم خوب و بد بود. خوب بود چون بالاخره واکسن را زدم. بد بود چون تلفن 200 دلاری سامسونگ را که هدیه گرفته بودم گم کردم. یک نامه هم از بانک داشتم که کردیت تو صفر است. اصلا ناراحت نشدم چون بیست سال هست که کردیت من صفر است چون شدیدا از بدهکاری تنفر دارم
  69
  22
  شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۱
  ۳۱
  Darknet - لندن، انگلستان

  شهاب حسینی شاید به لطف رانت و امتیاز حکومتی مشهور شده باشه اما محبوب نیست همونطور که خامنه ای و خفاش شب و سعید طوسی و اصغر قاتل مشهورن اما محبوب نیستن.
  5
  118
  شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۳
  ۳۱
  Darknet - لندن، انگلستان

  چیزه دیگه ای نداری بگی اقا شهاب و زدی به صحرای کربلا. همین تن ها که میگی اگر توی سینما بلیط برای فیلم های سخیف و بازی دوزاریت نمیخریدن الان داشتی توی فیلم ها نقش سایه دیوار و بز منگوله به سر رو بازی میکردی.
  1
  106
  شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۸
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  با چه الویتی به این کاسه لیس آخوند واکسن زدند؟
  4
  103
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۳
  ۵۴
  RAHSHENAS - برلین، آلمان

  بخاطر این خواننده رپ اسپانیایی پابلو هسل، مردمش کل اسپانیا رو بهم ریختن...دمشون گرم . اما امثال این شهاب حسینی به اسم هنرمند فقط بلدند قاشق خالی دهن مردم بگذارند.
  1
  54
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۲
  ۵۴
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  خیانت دزدی و آدم فروشی را نمیشه با یه بیت شعر جواب داد. اولا من که یک سیتیزن آمریکا هستم و سالیانه کلی مالیات میدم هنوز نتونستم واکسن گیر بیارم اونوقت این از اون سر دنیا بلند شد اومد اینجا و زد که خیلی مشکوکه که چطور گیر آورده و به چه قیمتی. دوما یه سفر به امریکا با قیمت دلار امروز خیلی گرون در میاد که اینم مشکوکه. فکر کنم شبا بیضه های اغا را تو بغل میگیره و میخوابه چون از مالیدن هم گذشته
  3
  75
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۷
  ۵۰
  bachchetehroon - ونکوور، کانادا

  یعنی این دنیا چی داره که شهاب قشنگه بخاطرش هر فحش خواهر مادری را تو هر شبکه و کانالی تحمل میکنه??? خوش بحالت شهاب خیلی با تحمل و جاداری!!!
  2
  55
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۱
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. خوشحالم که بالاخره واکسن قسمت شما شد و امیدوارم که تلفن را هم پیدا کنید، یا یکی بهترش را هدیه بگیرید. عمر طولانی همراه با شادی و سعادت براتون آرزو می‌کنم. یه خورده شوخی هم باهاتون بکنم و بگم که اگر من جای شما بودم به یکی از اون پرستار‌ها می‌گفتم " منم بلدم آمپول بزنم ها"!
  13
  8
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۲
  ۴۶
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  هیچ مشکلی با موفقیت ؛ اقامت در آمریکا ؛ واکسن زدن و یا نزدن شهاب حسینی و حتی اعتقادات مذهبی او نیست؛ اما مشکل ما پاچه خوری و دستبوسی او از مخوف ترین رژیم ارتجاعی و ضد بشری جمهوری اسلامی است. همین زاویه را با الهام چرخنده و غیره هم داریم.
  2
  27
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۴:۲۹
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. همین امروز در برنامه ی آقای میبدی شنیدم که حدود 170 میلیون نفر در امریکا وواکسینه شده اند که وقتی کودکان را حذف کنیم رقم بسیار بزرگی است. اما گوگل رقم 60 میلیون را نشان میدهد. فراموش نکن که پول و شهرت و قیافه معمولا باعث جابجائی نوبت ها میشوند.
  2
  14
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۵:۰۵
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. عزیزم من مشکل دارم با کسانیکه در شرایط مساوی بدتر از آقای شهاب حسینی میشوند. به یاد دارم در کارخانه ای 2000 نفری (گروه تولیدی ایرانا) وقتی عضویت در حزب رستاخیز اجباری شد. جز من و ع ط همگی بلا استثناء عضو شدند. پاچه خواری از ارکان اصلی چرخش این مملکت هست مگر اینکه کسی آب نبیند تا شنا کند. تمام کسانیکه در ماه عکس امام دیدند از شهاب حسینی بدترند. تمام کسانیکه به روحانی رای دادند از شهاب حسینی بدترند. شهاب حسینی معروف هست و گاهی مجبور است دوگانه رفتار کند. هر کس حتی یکبار به یک نفر اخوند رای داده از شهاب حسینی پاچه خوارتر هست. ناگفته نماند من فقط یکبار رای دادم تا شناسنامه ی قلابی ام مهر بخورد و پاسپورت بگیرم و از ایران فرار کنم و گر نه در شناسنامه ی اصلی من جای مهر نمی بینید.تمام کسانیکه به من رای منفی داده اند با خودشان صادق باشند و ببینند با رای و یا دیگر اعمال خودشان چگونه بدتر از شهاب حسینی شده اند.
  9
  13
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۳
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. محترم، من هم گاهی مثل شما فکر میکنم که از روی اجبار و به خاطر نان درآوردن دوگانه عمل میکنند، اما به شهادت اخباری که در همین سایت میخوانیم و در مقایسه با سایر هنرمندان، ایشان درجه اخلاص بیشتری نسبت به رهبری نمایش میدهد. آیا همین طرز رفتار هنرمندان ما نبوده که پاچه خواری را در جامعه ما بیشترتشویق و ترویج کرده؟ وقتی جواب به اعتراض مردم گلوله بود، کدام توئیت حمایت از این هنربند منتشر شد که من امروز به او حق مساوی برای دریافت واکسن با شهروندان آمریکا بدهم؟
  4
  6
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۴
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. عزیزم ایشان در اثر شانس و مقداری استعداد به اینجا رسید است. حالا چرا باید خودش را پیشمرگ مردم کند؟ بسیار دیده ام که بارها کسانی انتقاد میکنند که چرا فلانی با این همه ثروت به دیگران کمک نمی کند. گوینده اول باید از خودش شروع کند. از یک سفرش به مشهد و یا شمال بگذرد و پولش را خرج نیازمندان کند. از کیسه ی دیگران بخشیدن خیلی اسان هست. من عقیده دارم که هرکس انتقاد میکند باید اول از خودش شروع کند. بگذر از اینکه اکثر ایرانیان بسیار حسودند و با هر ادم موفقی عناد میورزند. بدون شک صنعت سینمای ایران و مطبوعات و رسانه های عمومی در کنترل دولت هستند و باید ضوابط ان ها بپذیری تا بتوانی دوام بیاوری. اوایل انقلاب من یک مجله داشتم با 95000 تیراژ. من را هم برای همکاری صدا کردند . قبول نکردم و حذف شدم. ایا کسی یک پیاله اب بدستم داد!؟ یعنی اقای شهاب حسینی برای ملتی مبارزه کند که خودش حاضر به مبارزه نیست و نمی تواند از یک سفر خود از مشهد و شمال بگذرد و حداقل یک رای ندهد!؟
  3
  8
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.