مردم مچ شهاب حسینی را در آمریکا گرفتند!

+64
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  انا بیطرف - فسا، ایران

  مگه شهاب گفته واکسن بده؟. حق همه ادماست واکسن بزنن و کار بدی نکرده
  66
  10
  جمعه ۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸
  ۵۵
  انا بیطرف - فسا، ایران

  البته من کلیپ زا ندیدم فقط گفتم هر کسی حق داره واکسن بزنه
  53
  6
  جمعه ۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۲
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  شهاب حسینی , عجب دروغ بزرگی زد خودش هم از دروغش خنده اش گرفت!
  16
  6
  جمعه ۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۵
  ۳۷
  kakolzari - لندن، انگلستان

  اگه کسی میدونه این آقا در کدام اولویت دریافت واکسن بوده لطفا به ما هم بگه. نه سنش بالاس نه جز اختلال مغزی مشکل دیگه ای داره.
  7
  49
  جمعه ۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
  ۶۱
  Rosha50 - لانسینگ، انگلستان

  گور بابای آدم دروغ گو شهاب تو چرا در مقابل دوربین خامه مالی ولی در دور از دوربین خامه خوری میکنی مرد خجالت هم خوب چیزی است تو باعث سر شکستگی هنر مندان هستی
  3
  37
  جمعه ۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۶
  ۵۱
  سیامک ش. - دوسلدورف، آلمان

  ویدیوهای افشاگری و روشنگری کانال کوچه بسیار عالی هستند! ممنون از سایت ایرانیان انگلستان برای این سلیقه خوبشان در این انتخابشان ! شهاب حسینی نان به نرخ روز خوری است که اموراتش فقط با دروغ و فریبکاری مردم میگذرد! حالا که گند کارش درآمد برای توجیه خودش خواهد گفت رفته بودم واکسن ضد آنفولانزا بزنم! مگر توی ایران واکسنش نبوده یا نیست؟ ولی وقتیکه پرستار ابتدا تب این جیره خوار رژیم ملائی را اندازه میگیرد به احتمال زیاد قبل از زدن واکسن کرونا باید باشد. ماله کش حالا دارد داستانبافی میکند چطور از این مخمصه بیرون بیاید؟ آرین طباطبائی مثل بابای پفیوز خودش بیشرف است و نان مزدوری رژیم ملائی را خورده که مجبور است برای رژیم لابیگری بکند! ولی تا این حد آشکار واقعا وقاحت دارد! اگر مقیم آمریکا بودم آدرس سکونتش را پیدا میکردم! معلوم نیست چند میلیون دلار از رژیم میگیرد تا حمایتش کند؟ جو بایدن هم خلاصه باید بابت کمک 150 میلیون دلاری رژیم ملائی به کارزار انتخاباتی اش متقابلا سپاسگزاری بکند و چه مهره ای بهتر از این آرین ط. که در تیم بایدن حامی رژیم تروریستی اجازه فعالیت داشته باشد! سلام گرگ بی طمع نیست!!!
  3
  28
  جمعه ۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۶
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  چرا توقع دارید که هنر پیشه ها روشنفکر یا مبارز باشند؟ هنرپیشگی یک شغل است و روشنفکری نمی خواهد. بسیاری از هنرپیشه ها در امریکا چون باید در فیلم بازی کنند واکسن زده اند. من هم فردا صبح باید واکسن بزنم
  9
  10
  شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۰
  ۵۱
  سیامک ش. - دوسلدورف، آلمان
  امروز یکشنبه مصاحبه این شهاب حسینی ماله کش اعظم و چاپلوس حکومتی در سایتهای ایرانی داخلی هست که اعتراف کرده در آمریکا واکسن ضد کرونا زده و باز دروغ بافته که واکسن مازاد بوده و بجای دور ریختنش نصیب او شد! حتی پینوکیو هم با شنیدن اینهمه دروغهایش شرمنده شده و مقام اولیش را به این دستمال بدست حکومتی داده! اگر امام زمان جعلی ات اینهمه قدرت داشت چرا از او برای واکسینه شدن کمک نگرفتی و به آمریکا رفتی واکسن زدی؟ ده بار صلوات میفرستادی ارواح عمه ...ت!... که تو خوردی تا لقمه حرام در خون مردم بکنی و بخوری! شهاب حسینی بی شرف و خدای چاخان که خوب یاد گرفته چطور با دروغهای دینی اش سر ملت را کلاه بگذارد و خودش را خوب بفروشد! نوبت انتقام مردم از امثال تو بزودی خواهد رسید کاسه لیس حکومتی! پینوکیوی اعظم!
  0
  2
  یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.