مرد اماراتی شتر دزدید تا به دوست دخترش هدیه دهد

برخی افراد حاضرند میلیون‌ها دلار برای نژادهای گرانقیمت شتر بپردازند
ایندیپندنت فارسی :روزنامه دولتی امارات متحده عربی گزارش داد که پلیس این کشور یک مرد را به اتهام سرقت شتر تازه متولد شده ارزشمندی برای هدیه دادن به دوست دختر خود در روز تولدش دستگیر کرد.

این روزنامه محلی روز چهارشنبه گزارش داد که صاحبان این بچه شتر در اوایل این ماه از سرقت از مزرعه خود خبر داده بودند و پلیس دبی منطقه را جستجو کرد اما این جستجو بی‌نتیجه ماند. چند روز بعد، یک مرد اماراتی با مقامات تماس گرفت و گفت که یک شتر ولگرد در حدود سه کیلومتری (حدود دو مایل) دورتر در مزرعه او سرگردان است.

به گفته پلیس دبی، هنگام بازجویی، داستان این مرد آشکار شد. او به زودی اعتراف کرد که در مزرعه همسایه خود مرتکب سرقت یک نوع شتر نادر برای هدیه دادن به دوست دخترش شده است. این مرد وقتی از نگرانی گرفتار شدن، خبر داد که یک حیوان ولگرد را دیده است.

روزنامه ناسیونال  نوشت که پلیس شتر را به صاحبانش بازگرداند و مظنون و دوست دخترش را به اتهام سرقت و اظهارات دروغ دستگیر کرد.

روزگاری شترها بخش اساسی از زندگی در دبی بودند، اما اکنون شهری انبوهی از آسمان‌خراش‌ها آینده دیگری را برای این شهر که در خلیج فارس قرار دارد نوید می‌دهد. اما برخی از مردم هنوز به پرورش شتر برای غذا و شیر ادامه می‌دهند. شترسواری در هفت شیخ نشین امارات متحده عربی به عنوان یک سرگرمی پرطرفدار باقی مانده و حتی گاه به گاه مسابقه زیبایی شتر برگزار می‌شود. برخی افراد حاضرند میلیون‌ها دلار برای نژادهای گرانقیمت بپردازند.
+4
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.