رئیس دفتر خامنه‌ای (همزمان پدر داماد رهبر) :الحمدالله امروز اگر آقا لب تر کنند میلیون‌ها نفر حاضرند جان خود را در راه نظام بدهند

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: خدمت به مردم افتخار بزرگی است و امنیت داریم اگر امنیت نباشد نمی توان هیچ اقدامی انجام داد.به گزارش خبرنگار مهر، حجت السلام والمسلمین محمد محمدی گلپایگانی، روز پنج شنبه در مراسم آغاز عملیات اجرایی و افتتاح پروژه‌های محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان، اظهار داشت: در آستانه حلول دهه مبارک فجر قرار داریم. همانطور که آقای فتاح اشاره کرد اسناد فراوانی از خاندان پهلوی موجود است و اموالی که این خاندان از مردم به زور گرفتند، خیلی خوب است که بگوییم چه بودیم و چه کاری انجام دادیم و در واقع امام کاری کرد کارستان.

وی با عنوان این مطلب که خاندان پهلوی جنایت‌های بسیاری کردند، گفت: مسئولان فرهنگی ما در این زمینه کوتاهی کرده‌اند. چه آنهایی که صاحب تریبون هستند چه آنهایی که بالای منبر می‌روند و چه آنهایی که در دانشگاه‌ها هستند و چه آنهایی که در مدارس و حوزه‌های علمیه حضور دارند.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی تاکید کرد: باید شناسنامه زندگی سراسر ظلم خاندان پهلوی بیان شود.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری افزود: ۱۳ سال یک بهایی نخست وزیر این کشور بوده است، آنها چه جنایت‌هایی را انجام داده‌اند و یکی از عوامل سقوطشان همین فسادشان بود.

حجت الاسلام گلپایگانی تصریح کرد: الان می‌بینیم که التماس می‌کنند بیایید مذاکره کنیم. قبل از این آقا فرمودند که نه مذاکره می‌کنیم و نه جنگی اتفاق خواهد افتاد و همان چیزی شد که ایشان فرمودند. ترامپ نامرد، جانی و جنایتکار همانطور که اشاره کردم تا آخرین لحظه از دشمنی دست بر نداشتند و قاتل شهید بزرگوار سلیمانی بود و اعتراف کرد و خداوند آنچنان پیش آورد که در سالگرد شهادت این بزرگوار، ترامپ ساقط شد، درست یک سال بعد از شهادت حاج قاسم سلیمانی.

وی با بیان اینکه دیدیم که چهلمین سالگرد انقلاب هم آمد و با همه توطئه‌هایی که آنها داشتند لحظه‌ای از هر توطئه و دسیسه‌ای علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی کوتاه نیامدند گفت: اینها ۱۵۰۰ تحریم در پرونده خود دارند و حتی بنده را نیز تحریم کردند.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به ۸ سال جنگ تحمیلی خاطر نشان کرد: اینها در این استان‌های مرزی چه‌ها که نکردند و مخصوصاً در آن ایام مردم استان ایلام را هر روز بمباران می‌کردند چرا که در مسیرشان بود. مردم آنجا چقدر کشته و شهید دادند و بر همین اساس بود که اولین سفری که حضرت آقا انجام دادند سفر به استان ایلام بود و به برکت همین سفر مبارک، کارهای بزرگی در آنجا انجام شد. فرودگاه و مسائل درمانی و پیگیری‌هایی که انجام شد و راز و رمز این موفقیت اتحاد مردم و ارتباط آنها با رهبر عالیقدر است.

حجت الاسلام گلپایگانی ادامه داد: مردم پیرو رهبرشان بوده و خواهند بود و امروز اگر آقا لب تر کنند و اشاره‌ای بکنند نه تنها در ایران و با توجه به اینکه منطقه نفوذ ایشان تنها منحصر به کشور ایران نیست و کشورهای مختلف خدمت ایشان می‌رسیدند و می‌گفتند دعا کنید ما شهید بشویم و الحمدالله اگر لب تر بکنند میلیون‌ها نفر حاضرند جان خود را در راه نظام بدهند.

وی افزود: مسئولانی که در بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی و بقیه جاها در جهت خدمت به محرومان فعالیت می‌کنید، این افتخار بزرگی است و به شما عرض می‌کنم همیشه تا ابد در این سمت باقی نخواهید ماند و امانتی است که خداوند به شما داده و خداوند شما را در معرض امتحان قرار داده است و روزی این امانت را از شما خواهد گرفت. سعی کنید صندوق پس انداز برای اعمال خیرتان در روز آخرت پر کنید.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: تا می‌توانید خدمت بکنید. امنیت دارید اگر امنیت نباشد شما نمی‌توانید خدمت بکنید و این فداکاری نیروهای مسلح ماست از این فرصت استفاده بکنید و برای ذخیره آخرتتان کاری انجام بدهید و ان شاءالله در روز مبادا گره گشای شما خواهد بود.
+16
رأی دهید
-176

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  freedom of the press - تهران، ایران

  آخه بی وجود تو‌ را چه‌ به صحبت کردن در مورد پهلوی ها و هویدا. دهان نجس و کثیفت را اول آب بکش و بعدا درمورد پهلوی ها و هویدا صحبت کن. اون خامنه ایی همدر حد و اندازی صحبت کردن در مورد پهلوی و هویدا نیست چه برسه به تو خورده پا بی وجود. این بابا از ناکسان روزگاراست که در بچگی سینه مادرش را گاز گرفته
  7
  115
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۱
  ۳۷
  kakolzari - لندن، انگلستان

  لب ترکردن یک نفر و به پا شدن آشوب جز نشانه ساختار مافیایی و فراقانونی نیست. وگرنه در کدام نظام دموکراتیک میشود به لب تر کردن یک فرد مستبد نا منتخب نا امنی آن هم در چند کشور ایجاد کرد؟
  2
  80
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۴
  ۴۰
  Alphabet - پترس، یونان

  خواب دیدی خیره. رهبر و فرزندانش فدای تک تک مردم ایران. یکی از کارهای کارستان تون را مثال بزن وقیح؟ جز ویران کردن ایران و بی ابرو کردن ایرانیان. تروریستهای فاسد. این تریبونی که دستته بده به مردم تا نظرشون را بدونی که میخواهند سر به تنتون نباشه. در ضمن همون بهایی یه تار مویش صد شرف داشت به شما آخوندهای مفتخور کار نابلد و نظام فاسدتون.
  5
  83
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۸
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  ایران وقتی درست میشه که این آخوندها و پاسدارهای حلقه اصفهانیا رو بریزیم توی کوره پودر بشن. یکی از سر دسته هاشونم همین دسته خره.
  5
  80
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۷
  ۵۴
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  عجب. داری رو کی حساب میکنی؟ رو اغا زاده یا جوونای زیر ابرو برداشته؟ یا رو جوونای معتاد شاید هم جوون تحصیل کرده بیکار که از خون شمه تشنه اند.؟ دیگه وعده شهادت و بهشت اثری نداره . گور پدر تو و رهبر چلاقت
  2
  67
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۲
  ۵۱
  Jeghjeghe - کپنهاک، دانمارک

  آغا لب که هیچی اگه همه بدنشون هم تر کنن مردم ایران دیگه به خاویارشون هم حسابش نمیکنن جز شما مزدورهای م واجبی!!!!!!!!!!
  4
  69
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۳
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  یعنی آقا هم با منقل مشغولند و هم لب تر میکنند؟ وضوشون باطل نشه.
  4
  70
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۹
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  آغا تنبانشان را تر نکنند، لب تر کردن پیشکش!
  4
  76
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۰
  ۶۱
  Rosha50 - لانسینگ، انگلستان

  لطفا خواهشمند است هر چه سریعتر شما ها هم شهید شوید تا در بهشت موعود از اندوخته اعمالتان بهره برداری نمایید .
  4
  59
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۷
  ۵۵
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  آره ارواح عمه ت ! تند تند بگو یادت نره!
  4
  52
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۷
  ۵۴
  RAHSHENAS - برلین، آلمان

  فعلا آقا تورو واسه مقصدش تر کرده...
  2
  25
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۹
  ۳۱
  tiger.man - لوبومو، کنگو
  آره دیگه اول باید لباش تر کنه بعد س. پس حضرت قار قار هم. و خبر نداشتیم 🤣
  2
  16
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۹
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  صدام مردم ایلام رو بمباران کرده باشه! ، چون اون با کرد عراق بد بود نه کردایران،علتش چون بارزانی عراق به کردهای ایران خیانت کرده بود، بنفع شاه ایران ،برای شاه به بارزانی توی عظیمیه کرج براشون اقامت داد،و بارزانی و نیروهای بعد دشمن کردهای ایران شدن ، کرد عراق با کردایران اختلاف داشتن بخاطربارزانی. برای همین صدام کرد عراق رو بمباران کرد از جمله شیمیایی، اما نه کرد ایران،
  8
  8
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰
  ۶۱
  zavareh - رودسر، ایران
  سیدعلی تر کردن لب را از دوران حمام منصوری مشهد گرفته تا هم خوابگی با سعید طوسی و سعید طوسی ها فرا گرفته و برایش امری است کاملا عادی.
  2
  14
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۲
  ۶۷
  senator x - تهران، ایران
  بد نیست برای اطمینان یه (لبی تر )کنند
  2
  5
  جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۳:۲۰
  ۶۲
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان
  خب امتحانش مجانیه کسی دیگر نمیاد برای شما بجنگه
  1
  7
  جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۳:۲۵
  ۵۸
  naders - گوتمبرگ، سوئد
  اشغال شغال صفت بهمین میکن شما که رفتنی هستید. پس پلهای پشتتان را خراب نکنید
  1
  3
  جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۴:۱۲
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران
  دامنه خودی خامنه ای خیلی تنگ شده است،دیگه برای حفظ امنیت خودش باید از فامیل درجه اول خودش استفاده کند.اعمال و رفتار و سرنوشت تمام دیکتاتورها یکیست.بزرگترین شانس خامنه ای اینستکه مثل خمینی بعلت بیماری بمیرد،وگرنه سرنوشت قذافی یا صدام را خواهد داشت
  2
  7
  جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۵:۲۰
  ۵۶
  Attila14 - استکهلم، سوئد
  جرات کنین یه رفراندوم بذارین (جمهوری اسلامی آری یا نه) با نظارت سازمان ملل!. احمقهای مرتجع ذالوصفت دروغگوهای دزد و مفتخور.
  2
  8
  جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۱
  ۷۷
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  علت اینکه میگویند اخوند .پر رو . بی حیا . دروغگو . پشت هم انداز. رجاله و و و و هستند اینجاست. عجب قوم و قبیله بی حیایی هستید شما اخوند ها. بی حیا
  1
  7
  جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.