حال علی انصاریان وخیم شد

علی انصاریان که از مدتی پیش به ویروس کرونا مبتلا شده، متاسفانه در حال حاضر وضعیت مساعدی ندارد و شرایط بدنی اش رو به وخامت گذاشته است.

علی انصاریان، بازیکن اسبق پرسپولیس و استقلال از چند روز پیش بر اثر ابتلا به کرونا در بیمارستان فرهیختگان در شمال غرب تهران بستری شد.

هم اکنون طبق شنیده‌های خبرنگار فوتبالی، حال عمومی علی انصاریان رو به وخامت گذاشته و اکسیژن خون وی به زیر ۸۰ درصد نزول پیدا کرده است و بین ۷۰ تا ۸۰ در حال نوسان است.

پزشکان بیمارستان فرهیختگان از مردم خواسته اند که برای بهبود وضعیت انصاریان دعا کنند.
+61
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  آیا سیگاری بوده است؟
  103
  20
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵
  ۴۹
  Vejdanebidar - آمستردام، هلند

  چرا یکی از این آخوند های بو گندو بدرک نمیره؟! . ارزوی سلامتی واسه شما و روحت شاد مهرداد عزیز
  3
  112
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹
  ۶۱
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  مطمئناً برای بیت رهبری و دولت خیانت مدار این شرایط هیچ اهمیتی ندارد و اساساً اراذل حکومت چنان بصورت دستپاچه و همگانی در حال رقابت برای سرقت اموال و ثروت کشور هستند که پول و وقتی برای واکسینه کردن مردم و جلوگیری از کشتار بیشتر باقی نمانده .
  3
  48
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  چرا بجای پاسخ سئوال جواب منفی داده اید؟ میلیون ها نفر در دنیا از جمله پدر و مادر خود من سیگاری بودند و چه عیبی دارد که به من بیاموزید که رابطه ی دخانیات و بیماری های ریوی و تاثیرش روی کرونا تا چه میزان هست. سوال را که منفی نمیدهند بلکه با جواب مناسب به فهم من و دیگران می افزایند!
  73
  19
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  [::حیله گر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::] بله عالیجناب! سیگاری بوده است ولی خرفت نبوده است! نکنه ناسلامتی پزشک هم شدی ؟ آخه بتو چی که وسط دعوا قیمت تعیین میکنی؟ حالا وقت anamnesis گرفتنِ؟ توصیه میکنم بهت: جلو آینه معمولی بایست بخودت قول بده که دیگه چرت و پرت نگی. البته مواظب باش آینه ۳ بعدی, مقعر, محدب نباشه. چون این نوع آینه ها گول زننده هستن و اعتماد به نفسِ آدمای .. رو بالا می برن.😜😛
  24
  76
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶
  ۶۲
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان
  روح شاد و یادش گرامی
  3
  7
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۸
  ۵۱
  Jeghjeghe - کپنهاک، دانمارک

  آخه من نمیفهمم پزشکان میگن مردم دعا کنند یعنی چی؟؟؟ بیشتر از چهل ساله که متوسل شدیم به دعا و خرافات ! کی جواب داده که ایندفعه بده؟؟!!!!
  3
  37
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۰
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  [هانی‌ ]عقب افتاده. نه پزشکم و نه مثل تو فکر میکنم که همه چیزرامیدانم.هرجاهم که نمیدانم می پرسم تا یاد بگیرم و مثل تو تجزیه طلب کُرد خودم را بدون علم و دانش درچپولیسم زندانی نمیکنم وقتیکه همان کسانیکه در اروپا چپولیسم را ساختند چون دیدندکه کارآئی ندارد آنرا تف کردند. فرق توبا خامنه ای چیست؟ ایشان هم خودش را درست ترین دیده و هیچکس حق پرسش از ایشان را ندارد.جناب انصاریان ومرحوم میناوند هردو از ورزشکاران محبوب من هستند و جایز نمیدانم حتی یک کلام از این دو نفر انتقاد کنم. یکی رفت و امیدوارم جناب انصاریان به صد سالگی برسد. ولی این پرسشی عمومی و اصلا ربطی به ایشان ندارد. این رابطه ی سیگارباجان آدمیان هست و لاغیر. شما هم هرجاطوفان دیدی آب را گل کن. زخم توکه از مسلمانان نسبت به کمونیزم متعصب تری در این مورد نیست.چون کمونیستهای مفت پرست ایرانی را کوبیده ام و کینه و زخم تو از انجا هست. نه اینکه من با کمونیزم واقعی زاویه داشته باشم. کمونیست واقعی کسی هست که وقتی دو تا نان دارد یکی را به کمتر از خودش میدهد ولی شما از کمونیزم فقط مفتخوری را میدانید و گر نه جای نروژ به کوبا می رفتی
  49
  14
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۵
  ۵۵
  انا بیطرف - فسا، ایران

  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. نه عزیز سیگاری نبودن اما میگن میناوند سرطان خون داشته قبلا --ولی انصاریان چیزی مصرف تنمیکرده
  4
  33
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۳
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  [:: حیله گر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::] آخه گرفتار: اَگه گوینده شوته, شنونده چرا جیرجیرک باشه؟.amir.. بهت میگه که من کُردم و تجزیه طلبم. تو هم که بی ثباتی و بلغورمیکنی؟ این آقا از نظر من یک آدم پان اَحمقیسمه. که خودش رو پان تُرکیسم میدونه. کسی که اَردوغان رو قبله خودش بدونه و آدمها رو به دهاتی و شهری تقسیم بکنه , فقط لایق تو هستش. بینوا من نه کُردم, نه بلوچ, ونه لُر, و نه عرب, نه فارس, نه ترک و نه غیره. فلک زده: من یک آدم بی هویتی هستم, که تمام ایران هویتِ منه. هویت من انسانیت و مرام و اخلاقه. اینجا فعلا ماموریت من اینه, که به آدمای سبک مغز شوک بدم. و اطلاع رسونی بکنم که واکسن ضد اَحمقی هم رسید. البته آدمای بالای ۷۰ سال حق تقدم دارن. راستی سن شما چنده؟
  13
  39
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۴
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. عقب افتاده ی حیله گر که ده تا شناسه جعلی دیگر هم داری. معشوق جنایتکار تو لگن خاصره اش شکست و تو داری سر قبری گریه میکنی که مرده در آن نیست. بیش از 20 سال هست که روشنفکران اروپا سیستم کمونیستی را زنده به گور و تف کرده اند و تو هنوز در توهم به سر می بری تا با چند تا مفتخور دیگر حقوق سوسیال بگیری. مردم نروژ فرهنگ والائی دارند و گول امثال تو را نمی خورند و باید به گور ببینی تا دنیا به کمونیزم برگردد. یکبار با خمینی ساختید و ایران را به باد دادید. از خواب های دیگر تو تجزیه ی ایران هست که این آرزو را هم با خودت به گور خواهی برد. با توهین به من هم خودت را کوچک میکنی و نشان میدهی که چقدر عقده ای و اسیب پذیر هستی و گر نه کینه های ارزوهای سوخته را سرمن نمی ریختی. تکرار میکنم معبودت کمونیزم مرد و ایران هرگز تجزیه نخواهد شد و تو برو از درد بسوز.
  39
  15
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۳
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. انسانیت! تو یک بدبخت شکست خورده و متوهم هستی . مثلا شناسه ی حیله گر را ساختی که چی بشود؟ خودت و میزان حماقتت را نشان بدهی؟ ادم بی هویت! ادم بی هویت با اخلاقیات زشت و نداشته ی خودش میشود مدافع مردم!! قره نی را هم که از سر گشادش میزنی. اگر انسانیت به فیلم پورنو بازی کردن و لخت شدن و ولنگاری هست همان ها شایسته ی تو و اخوندهای صیغه گر هست چون تو و اخوند یک نوع طرز فکر دارید. من به ستوده ها و مسیح و بابا خانی و پروین اعتصامی ها افتخار میکنم و تو برو... چند تا هنرپیشه ی پورن دیگر تولید کن و تحویل آخوند بده چون هر دو به یک صورت زن را ابزار می پندارید. وضع کاسبی ات هم خوب میشود . پیشنهاد میکنم که یک شناسه هم بنام مارمولک درست کنی. ببینم خانم یا اقای بی هویت چطور است!؟ کمونیزم مرد و ایران هم تجزیه نمیشود و از زن ها هم نمیتوانی با پورنوگرافی فاحشه بسازی. یک میلیون مثل من هست تا جلوی شیادی مثل تو را بگیرند.
  41
  17
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۸
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::] تو شرمت نیومد حالا بپرسی: که آیا سیگاری هم بوده است؟ حیف اون اینترنت و برق. تو بجای اینها بهتره خجالت مصرف میکنی. چون اشباع از خجالتی.
  15
  5
  جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۱
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [هانی‌ ]تو جای دوست و دشمن را عوضی یاد گرفته ای. دفاع از یک مشت زن منحرف پورنوگراف و ولنگار را با دفاع از جامعه ی زنان اشتباه گرفتی چون در گروهی که در نروژ راه انداختی فقط این زنان بی قاعده با تو فالوده می خورند و زنان مطرح و با شخصیت ننگ دارند کنارتو هوچی بیایند. دیگر اینکه آیا از کسی بپرسی سیگار میکشیده یا نه جرم و توهین هست و یا فکر مریض تو چنین می بیند. من اگر در عمرم 300 بار دکتر و بیمارستان رفته باشم تقریبا در تمام 300 بار از من پرسیده اند که: آیا سیگار میکشی؟ و سوال بعدی اینست: آیا الکل می نوشی؟ و حتما تمام جامعه ی پزشکی بی قاعده و بی تربیت و تو عوضی با قاعده ای؟ آقای چپول حنایت دیگر رنگ ندارد و هرچقدر با شناسه های موازی مثل آزاده و هانی و حیله گر و یک دوجین دیگر و دو 3 نفر مثل خودت هیاهو راه بیندازی جز بی ابروئی بیشتر چیزی به دست نمی اوری و بهتر است با سوزش های درونت کنار بیائی. دیگر معبود کمونیستی تو زنده نمیشود چون مردم هوشیاراروپا از آن بریده اند. بر فرض محال هم ایران تجزیه شود به خائنی مثل تو شغل و مقام نمیدهند و در غیر اینصورت تو کردستان عراق به بازی گرفته میشدی
  15
  11
  جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  این چپول های اغلب معتکف شده به مفتخوری در کشورهای اسکاندیناوی (چون در کشورهای کمونیستی باید بیل بزنند تا پول یک نهار بگیرند) ، بقول ایرج مصداقی چپول های وامانده و درمانده، با گروه های حداکثر ده نفری و احزاب 2 یا 3 نفری انقدر بدبخت و بی برنامه و بی طرفدار و بی دکترین شده اند که بعلت روز مرده گی دنبال پورنوایسم و سیگار کشیدن (یا نکشیدن) افراد میگردند و چون از همه جا بطور مطلق شکست خورده اند نفس های در حال احتضار خودشان را با من جشن میگیرند. بیکاره های از تاریخ مصرف گذشته ای که با یک کامپیوتر و شناسه های متعدد کارشان و هدفشان به منفی دادن انجامیده است.وامانده و درمانده و به قول فرامرز دادرس سوسیالخورهای عقب افتاده و بدبخت!
  7
  13
  جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::] «هِلل یوس هِل یوسه»🤥 🤫 🤐 🤣 🤪 
  10
  3
  جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۳
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران

  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. ایرج مصداقی رو گفتین یادم آمدکه روی تاریخ اسلام باهم بحث می کردیم ، البته ارائه سند . نه بحث شخصی.منو بلوک کرد .
  28
  8
  جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۲
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. ببخش اشتباهی گفتم جلال ایجادی، نه ایرج مصداقی
  27
  8
  جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۳
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Chokam - ری، ایران::]. ایرج مصداقی نویسنده ای با حافظه ای عجیب که چون مدتی مجاهد و چپول و با این ها در زندان بوده تقریبا یکایک این ها را میشناسد. با شناخت دقیق فعلا ایشان منقد این چپول ها هست. ایرج مصداقی ده ها کتاب قطور نوشته که هر کدام یک سند تاریخی هستند. روزهای چهارشنبه هم 3 ساعت در تلویزیو ن میهن برنامه دارد.
  28
  9
  شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۲
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران

  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. اینها زندانشون با هم بوده مثلا مهدی بازرگان و مارکسیستها. توی زندان با هم ، اما چون مارکسیست از نظر بازرگان کافر بوده جزو نجاسات محسوب شده و تماس ممنوع بوده، اینها همش دعوا داشتن روی این که مارکسیستها به اینها یا غذای های اینها دست نزنن چون نجس میشده!!
  28
  8
  شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۹
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Chokam - ری، ایران::]. متاسفانه این هر دو گروه پر از عیب هستند. مذهبی کرواتی ما میشود مهندس بازرگان و کمونیست های ما هم میشوند حسین پرست. هر دو بسیار جزمی و مخشان ساروجی و قابلیت انعطاف ندارد. اداهایشان افراطی و پشت و روی یک سکه هستند.
  22
  9
  شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران

  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. توی زندان اختلاف مذهبی ها با توده ایها بخاطر نجاسات بقدری بالا میگیره که یکی از آخوندهای زندانی به مارکسیستها میگه اگرچه شما الان همراه ما با شاه می جنگید،اما اگه یه روزی بقدرت برسیم شما رو هم علاوه بر شاه می کشیم
  0
  27
  شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. اینها رو که گفتم اروند آبراهیمیان ، مدارکش رو توی کتابش بنام اعترافات شکنجه شدگان آورده ،این کتاب به زبان انگلیسی نوشته شده، اما توی ایران حق ترجمه نیافته ، خودایرانیان مقیم خارج ترجمه کردن.سه گروه زندانی بودن مارکسیست کافر ،مارکسیست مجاهد، آخوند.
  20
  7
  شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۲
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Chokam - ری، ایران::]. دعوا سر مفتخوری هست. نیت یکی هست و فقط لفاف متفاوت هست. در مفتخوری و فساد کوچکترین تفاوتی بین این دو در ایران نمی بینی. 4 نفر از دوستان کمونیست من در همین حکومت آخوندی به ثروت های کلان رسیدند. یکی ملاک و نزول خوار که اجاره ی یک ملک او فقط ماهیانه 12000 دلار بود (فقط به دلار امریکائی اجاره میداد!) . دیگری چاپخانه ی بزرگی در کرج داشت. دو دیگر مهندس و در کار پارک سازی البته سبیل چرب میکردند تا کنتراتی چرب را به دست آورند. این ها نه مالیات درست میدادند و همیشه به عادت جوانی همان شعارهای دروغین کمونیستی را تکرار می کردند و چون از آن ها می خواستم به جائی یا کسی کمکی کنند می گفتند که این مربوط به دولت و وظیفه ی آنان نیست! امان از اینکه کمونیستی کارخانه دار شود. پوست کارگر را می کند!
  18
  13
  شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۹
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. زمان شاه هم کمونیستهای تائب ، توبه کردن و شاه به انها فرصت داد سرمایه دار شدن و کنتراتی کار کردن. البته اول توبه نامه خواندند، از جمله نیکزاد اول توی تلویزیون اعتراف به اشتباه کرد تا بقیه جوانان فریب نخورند چون خیلی دانشجویا مارکسیست شدن، شاه برای همین اعترافات تلویزیونی ترتیب داد تا جوانان متوجه بشن. البته مبارزه مسلحانه شده بود بیژن جزنی اسلحه بدست گرفتن و قاضی دادگاه و گروهبان رو کشتن و شال هم انان رو کشت ، هر دو طرف کشتار بود ، شاه ۷۵ هزار نفررو بازداشت کرد تا مهار کنه موج مسلحانه رو ، اما حقوق بشر اروپا و همچنین کارتر بهش فشار آورد تا ۷۵ هزار بازداشت رسید به سه هزار، زندانیان به این آزادی میگفتن جیمی کراسی،اشاره به جیمی کارتر
  14
  11
  شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Chokam - ری، ایران::]. آن زمان تب انقلابی تمام دنیا را فرا گرفته و چپولی علامت روشنفکری برشمرده میشد. چگوارای لاابالی الگوی همه شده بود. خود شاه هم با تبلیغات غلط یعنی "انقلاب سفید" درجه ی تب را بالاتر می برد. این تبلیغات غلط اینطور در مغز جوانان القا میکرد که اول: انقلاب کاری مفید است و دوم اینکه وقتی انقلاب سفید اینست لاجرم با انقلاب سرخ وضعیت محشر میشود. به هر حال اشتباه کردند و توی الک باد ول دادند. بعدا عده ای که مغزشان قشری و جامد نبود متوجه اشتباه خودشان شدند و اعلام برائت کردند ولی عده ای کند ذهن متعصب هنوز در خیالات خودشان عقب مدینه ی فاضله ای میگردند که هرگز جز در توهم وجود نداشته است. عروسی که آن ها به پایش نشسته بودند عجوزه ای کریه شده ولی این ها هنوز عینک خودشان را عوض نکرده اند!
  9
  18
  شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۹
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. پدرش هم همین مشکل رو داشت تمام کمونیستا مثل پیشه وری رو بازداشت کرد،اما این اینکاره نبود
  0
  7
  دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۵:۱۱
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Chokam - ری، ایران::]. با کسی که شدیدا اهل یکدندنگی توام با خشونت هست راهکار نصیحت و منطق راه به جائی نمی برد. فعلا لگن خاصره ی سیستم کمونیستی و چپولی در تمام دنیا شکسته ولی هنوز عده ای دل به مرده بسته اند و یا بعلت مفتخوری و یا اعتماد کور حاضر به قبول شرایط امروز جهان نیستند. اتفاقا کمونیزم بطوری در جهان پیروز میشد اگر در تک تک آدمیان ایثار و دهش وجود داشت اما در بین 100 نفر کمونیست 99 نفر اهل گیرش و منافع خصوصی و به گرفتن پول مفت بدون ابراز لیاقت و تنبلی بیشتر فکر میکنند و همین وجه تمایز کارخانه ی مثلا پابدا با مرسدس بنز بود. من در زمان دانشجوئی در یک کارخانه ی ذوب آهن دولتی شده در انگلستان کار کرده ام. تنبل خانه ای بود که شرحش در این مختصر نمی گنجد.
  0
  11
  دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۹
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. زندگی پرفرازنشیبی داشتی،ازش داستانها و شعرهای خوبی باید بسازین، اون دو تا کتاب شعرتان پیش میره کارهاش؟ خیلی سخته. مخصوصا کار کتاب،مثل واکسن که روی هزار نفر اول تست میشه بعد میاد بیرون، کتاب هم قبل چاپ باید اول توسط چند نفرتست بشه نویسنده کار سختیه. موفق باشین
  0
  9
  دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۵
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Chokam - ری، ایران::]. کتاب ها حاضر هستند عزیزم. دارم یکی را ثبت کپی رایت میکنم. متعاقبا 3 کتاب دیگر هم تقریبا آماده هستند. مطمئن باش با دست خیلی پر از این دنیا خواهم رفت. کوشش دارم تا 6 ماه آینده 6 کتاب منتشر کنم.
  0
  9
  دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۶
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. دوست عزیزم WGAهم ثبت می کنه اثر هنری رو ، یا انجمن نویسندگان امریکا.این آدرسشwgawregistry.org . خیلی ها اینجا ثبت میکنن. بدون نیاز به ناشر و چاپ کتاب ، ثبت میکنه آن اثر رو به اسم شما، و گواهینامه میده. کارش ثبت اثره، اگه نخواهیم هزینه نشرکتاب رو بدیم ، این ثبت میکنه به اسم شما و گواهینامه میده. البته شما بهتر می دونین همه اینها رو،
  0
  8
  دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۰
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Chokam - ری، ایران::]. متشکرم عزیزم. نه تجربه ای روی ثبت اثر نداشتم و آدرس شما را هم امتحان خواهم کرد.
  0
  6
  ‌سه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۰
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. سلامت باشی
  0
  1
  ‌سه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.