علت فوت مهرداد میناوند از زبان دکترش

مهرداد میناوند چندی پیش به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان لاله تهران بستری شد و باتوجه به درگیری 80 درصدی ریه اش، خیلی زود به آی سی یو رفت تا نگرانی طرفدارانش و اهالی فوتبال را متوجه خود ببیند.
دو روز پس از بستری شدن، تیم پزشکی برای حفظ او مجبور شد که با داروی بیهوشی وی را به خواب عمیق ببرد و بعد با شستشوی ریه و اقدام های تهاجمی، سلامتی این پیشکسوت فوتبال ایران را بازیابد. روز جمعه سطح اکسیژن خون میناوند به بالای 80 درصد افزایش یافت تا امیدواری درباره او بیشتر شود اما متاسفانه میناوند نتوانست برابر کرونا مقاومت کند.
+11
رأی دهید
-24

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  RAHSHENAS - برلین، آلمان

  از حرفهای میناوند; سلام آقای رییس جمهور. رای دادیم، حمایت کردیم. تهمت شنیدیم، توهیت شنیدیم. حرف من عوارض و قیمتش. زلزله زده و محرومیتش. گرونی و مصیبتش. حتی نون وترس نداشتنش نیست. درد اینجاست که انگار از حال و روزمان خبر ندارید. چشم یاری داشتیم، حیف.. خداحافظ آقای رییس جمهور
  8
  35
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۷
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  اینجا دارو کار میکنه، نه واکسن. داروهایی مثل رمدسیویر، اما اون رمدسیوری که FDAتایید کرده، چون چندتا شرکت ساختنش اما فقط مال یک شرکت رو تایید کرده. اینهاهیچکدام ایران نیست،میناوند یه نمونه بود ، خیلی ها جان باختن بخاطر فقدان دارو .
  15
  14
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۴
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  آیا میناوند عزیز هم مثل مرحوم حجازی و نوذری خیلی سیگار می کشیده است؟ چون سازمان بهداشت جهانی هفته گذشته بیانیه ای در خصوص مصرف دخانیات و ویروس کرونا صادر کرد که بر اساس آن مشخص شد که مصرف کنندگان دخانیات در مقایسه با افراد غیر سیگاری، عوارض بسیار شدیدتری در صورت ابتلا به بیماری کرونا ویروس (کووید19) را تجربه خواهند کرد.
  9
  18
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۳
  ۳۹
  mehran_pahlavichi - لندن، انگلستان
  روحش شاد. در دوران نوجوانی خاطرات خوش زیادی برامون درست کرد. هر چند وقتی یک عکس از سرمربی تیم ملی در اینستاگرامش گذاشت و سر اختلافات برانکو و تیم ملی ، کیروش رو روانی خطاب کرد، گند زد به همه خاطرات خوبی که برامون ساخته بود.
  4
  6
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹
  ۶۲
  Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا
  [::Chokam - ری، ایران::]. هیچ داروی خاصی برای مداوا موجود نیست جز داروهای ضد التهابی و البته چند داروی تجربی و آزمایشی که هنوز تایید نشده اند و هدود ۲۵۰۰ دلار ظاهرا قیمت هر دوز آن است و مردم عادی دسترسی ندارند و فقط ظاهرا برای ترامپ بعلت سن بالا و وزن زیاد با احتیاط تجویز کردند. رمدسیور اوایل تصور میکردند نا حدی موثر هست ولی چندین ماه هست که دیگر استفاده نمیکنند چون تاثیر بخشی آن در آزمایشات بعدی به کل رد شد و عوارض زیادی هم دارد.
  4
  11
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  [::Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا::]. دوست عزیز متوجه کاربرد این دارو نشدی،علت اینکه FDAتایید کرده بخاطر مرگه، در برابر مرگ دیگه عوارض مطرح نیست،با واکسن فرق داره. برای همین المان چندمیلیون دوز از رمدسیور و داروی ترامپ رو دیروز از امریکا خریده ،خبرش هم اینجا زده. این برای ریکاوری است،مریض وصله به دستگاه تنفس، ۱۰ روز وصله ،با این دارو میشه ۵ روز.چون هر چه بیشتروصل بشه احتمال مرگ بیشتره، درواقع ریکاوری با این دارو تسریع میشه،
  2
  10
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۳
  ۶۱
  zavareh - رودسر، ایران
  سیدعلی مستقیما قاتل زنده یاد میناوند و یکایک ایرانیانی است که پس از دستور مستقیم اش در رابطه با عدم اجازه ورود واکسن کرونا به کشور جان خود را از این بیماری از دست میدهند.
  3
  13
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.