حُکم قاطعانه مردم برای نماینده مجلسی که با سیلی زدن به صورت یک سرباز حاشیه ساز شد

حُکم قاطعانه مردم برای نماینده مجلسی که با سیلی زدن به صورت یک سرباز حاشیه ساز شد.
+89
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۲
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان

  در حکومت اسلامی سر می برن ترور و شکنجه و تجاوز انجام میگیرد ولی چیزی جابجا نمی شود فقط چند نفر را نمایش میدهند و بس ، شبیه سریالهاشون حاجی آدم بد و ملا آدم خوب
  2
  45
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۱
  ۵۵
  انا بیطرف - فسا، ایران

  شتر در خواب بیند پنبه دانه---حتما تنبیه میشه و بزودی رییس مجلس میشه یا حداقل مسئول مبارزه با تخلفات میشه --تا الان کی تنبیه شده که ایشون دومیش بشه
  2
  41
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۸
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  حکمش همون کمی هست که هر ادم عادی که بره توی خط ویژه و تو گوش سرباز بزنه. بیخوده جناییش نکنید و اسکل نشید. برید دنبال اون مزارع بیت کوین و حقتونو بخواهید چون برق شهرتون خاموشه.
  25
  6
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۱
  ۶۱
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. نخیر لطفاً‌ماستمالی نکنید این آقا که جایگاه بزرگی را بعنوان نماینده چندین میلیون نفر اشغال کرده و بخاطر اینکه باید الگویی برای دیگران و همینطور نمایندگان دیگر و مسوولین کشور باشه باید بخاطر سو استفاده از امکانات شغلی و دولتی و زورگویی و بخصوص دروغ و تهمت که چندین روز بدروغ طلبکار هم شده بود و سرباز را تهدید میکرد حتماً از نمایندگی اخراج و حتی به انفصال از مشاغل دولتی محکوم بشه ،شما شک نکنید که هر کشور دیگری این اتفاق می افتاد نماینده را سروته داخل سطل زباله می انداختند.
  3
  20
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۴
  ۶۱
  Rosha50 - لانسینگ، انگلستان
  به نظرم در مقابل مدیا باید عمل متقابل به مثل (قصاص ) با نماینده توسط سرباز عزیز انجام شود .البته چنین نماینده ای لیاقت کشیده هم ندارد .
  3
  14
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۴
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::Sasan 55 - پاریس، فرانسه::]. همه ایرانیها و همه آدمهای دنیا به نوعی از شغل و پستشون سواستفاده و یا استفاده روانی میکنن. رفتن این یارو توی خط ویژه .....کی سود میکنه دولت. این نماینده ها همینجوری اسکل هستن و با تو سری های اینطوری دوزار اعتماد به نفس برای مقابله با دولت نخواهند داشتو اون سربازی که من دیدم با این دعوا کرده خودش اگه نماینده بود شلوار ملت رو در میاورد. من میگم موضوع خیلی چرته. ما الان گشنه ایم. ما الان در تاریکی و آلودگی هستیم. ما الان دزد زده ایم. همین دولت هم 6تا سور زده به قبلیها.
  10
  3
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۷
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::Rosha50 - لانسینگ، انگلستان::]. تازه مد شده چون ملت فیلم رو پخش کردن قصاص پخشی بشه. ای خدااااا.
  11
  4
  ‌پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۲
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  در حد اینستا، نه بیشتر. اینطوری کالیبره شدن.
  1
  1
  شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۳:۳۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.