نماینده مجلس ضمن تکذیب سیلی زدن به مامور راهور: سرباز به من گفت هر خری هستی برای خودت هستی

 علی اصغر عنابستانی، نماینده سبزوار در مجلسعلی اصغر عنابستانی، نماینده سبزوار در مجلس که متهم است به یک سرباز پلیس راهور که مانع از عبور خودروی او از خط ویژه شده بود، سیلی زده است، با رد این اتهام مدعی شد این سرباز به او گفته است «هر خری» هستی، برای خودت هستی و به شکم او باتوم زده است.

این نماینده مجلس در بیانیه‌ای که روز دوشنبه، ۶ بهمن منتشر کرده، نوشته است راننده او «جوان و بی‌تجربه» بوده و به سمت «خط ویژه» رفته که از آن مسیر تردد کند ولی با مخالفت و «توهین» سرباز مواجه می‌شود و او پس از شنیدن این حرف‌ها از ماشین پیاده شده و سرباز را هل داده است.

این اظهارات در حالی مطرح شده است که آقای عنابستانی روز ۴ بهمن در گفت‌وگو با صداوسیما اعلام کرده بود که اصلا از ماشین پیاده نشده است.

در همین حال، علاوه بر شهادت چند نفر از شهروندان درباره سیلی‌خوردن سرباز، امروز در شبکه‌های اجتماعی ویدئویی از صحنه سیلی خوردن سرباز منتشر شده است که البته چندان واضح نیست.

علی اصغر عنابستانی علاوه بر تکذیب سیلی زدن به سرباز، یک افسر دیگر پلیس را متهم به توهین به نمایندگان مجلس کرده و خواستار برخورد با متخلفین شده است.

محمدحسین حمیدی، رئیس پلیس راهور تهران، روز پنجم بهمن، درباره این ماجرا گفت که «ما مستنداتی مبنی بر برخورد فیزیکی نماینده با سرباز پلیس راهور داریم که کاملاً کفایت می‌کند و باید ببینیم مرجع قضائی در این رابطه چه تصمیم‌گیری خواهد کرد.».
+7
رأی دهید
-99

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  Jeghjeghe - کپنهاک، دانمارک

  این مزدورهای به به کن مجلس و کلآ این جانیهای ج.ا کی به چیزی اعتراف کردن که این دفعه دومش باشه؟؟؟ همیشه و در هر شرایط طلبکارن!!!!!!!
  3
  113
  دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۶
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  امکان اینکه هر دو طرف کمی دروغ بگویند زیاد هست،تنها حرفی که راست است (هر خری که هستی)میباشد
  6
  75
  دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۹
  ۳۹
  rahjoo - مازندران، ایران

  تو جمهوری اسلامی باید دهن گشاد و پررو وبی شرف و بی عصمت و عفت باشی تا بشی مسئول رده بالا.شک ندارم رده بالاییهای حکومت اکثرن مشکل شدید اخلاقی از بچگی داشتن و دارن همچنان.
  3
  71
  دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۱
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  یک مشت عقب افتاده ی در و دهاتی و قاطر شده اند حاکمان این ملت که اوج تصور این ها ریش گذاشتن و اشک تمساح برای حسین ریختن است.
  4
  68
  دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۷
  ۴۶
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  از قدیم گفتند ، که هر چی گ.. را بیشتر بهم بزنی ، بیشتر بوش در میاد ، اول میگه من تو ماشین بودم ، بعد میگه من نبودم دستم بود ، تقصیر آستینم بود ،
  4
  65
  دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۳
  ۴۱
  Backup - برلین، آلمان

  حرف مفت دیگه نزن .دوربینها که دیگه دروغ نمیگن که.یه مشت شالاتان ریختن تو مجلس کسی هم نیست اینارو جمع کنه دیگه همه مدعی قدرت شدن
  1
  61
  دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱
  ۷۷
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  سرباز وظیفه شناس که مورد اهانت و ضرب وشتم ان خوکچه هندی بنام علی اصغر عن پستانی که خود را نماینده مجلس اسلامی میداند و پاسخ دندان شکنی که ان سرباز وظیفه شناس باین فرد متوهم عقب مانده نماینده مجلس داد : ( تو هر خری هستی برای خودت هستی ) را باید با اب طلا نوشت و بر صندلی و جایگاه این فرد رجاله وظیفه ناشناس در مجلس اسلامی نصب نمود
  3
  65
  دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰
  ۵۵
  انا بیطرف - فسا، ایران

  اگه تکذیب نمیکرد میشد بعدا حرفش را باور کرد. کلا مسئولین ما وقتی یه چیزی را تکذیب میکنن دیگه تو درست بودنش شکی نیست. باید مردمی که اونو انتخاب کردند حسابش را برسند تا دیگه از این غلطها نکنه. چقدر حال بهم زن هستن این مقتخوارهای ابله
  3
  53
  دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۳
  ۵۵
  انا بیطرف - فسا، ایران

  اگه تکذیب نمیکرد میشد بعدا حرفش را باور کرد. کلا مسئولین ما وقتی یه چیزی را تکذیب میکنن دیگه تو درست بودنش شکی نیست. باید مردمی که اونو انتخاب کردند حسابش را برسند تا دیگه از این غلطها نکنه. چقدر حال بهم زن هستن این مقتخوارهای ابله
  3
  33
  دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۳
  ۳۶
  redsky95 - تورنتو، کانادا

  اینم هر ساعت یه چیزی میگه.
  3
  32
  دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۹
  ۳۶
  redsky95 - تورنتو، کانادا

  به خدا خرتر از این ملت ندیدم. نه سوریه میشیم نه افغانستان نه امارات نه ترکیه. وضع طوریه حسرت عراق شدن به دلمون مونده. چرا؟ چون میتونی اسلحه بگیری از حق از دموکراسی از کشورت دفاع کنی. مثل خوک این اشغالا رو بکشی بفرستی جهنم
  5
  35
  دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰
  ۳۶
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  منظورم همینطوری نیستا. منظورم اینه اونا اسلحه گرفتن تو رو میکشن. تو هم داری میکشیشون.
  3
  17
  دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۱
  ۴۹
  pull.over123 - تهران، ایران

  خدایی از قیافش هر کاری میباره. تو قرن 21 اخه اینم شد دوربین؟ دوربین واضح تر نبود؟ بعدشم اینکه اگ این ادم یا هر خر دیگه ای توی گوش من بزنه همون جا مادرشو به عزاش میشونم.
  3
  33
  دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۱
  ۵۴
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  خب اگه هم گفته راست گفته. هویت تو را برات شفاف سازی کرده بچه پرستو
  1
  26
  دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۵
  ۴۸
  hovakhshatare - تهران، ایران
  معلومه که می‌خوان حق سرباز بدبخت رو بخورن. دوربین ترافیکی با این کیفیت فیلم می‌گیره؟ دوربین ترافیکی برای اینه که شماره پلاک ماشین‌ها و برچسب‌های روی شیشه و . رو بتونه واضح بخونه. توی این فیلم ماشین‌ها هم به زور تشخیص داده می‌شن. یعنی فیلم رو جوری دستکاری کرده‌اند که صحنه سیلی زدن توش واضح نباشه و نماینده رو تبرئه کنن و سرباز بدبخت رو محکوم! تمام این‌ها از برکات اسلام ناب مملی است.
  1
  14
  دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۳
  ۶۷
  senator x - تهران، ایران
  مگه دروغ گفته؟
  0
  0
  ‌چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.