سیدجواد هاشمی: ۱۵۰ سلبریتی دیگر این تبلیغ را انجام داده بودند + ویدیو

فارس نوشت: سید جواد هاشمی درباره فیلم تبلیغاتی که از او منتشر شده بود، گفت: متاسفانه بابت این تبلیغ تحقیقی نکرده بودم با عجله و به توصیه دوستانم متنی را گفتم که با اعتقادات و رفتار خود من هم مغایرت داشت، بابت این اشتباه عذرخواهی می‌کنم.

این روزها انتشار ویدئویی تبلیغاتی با حضور سیدجواد هاشمی که در آن مردم را به خرید خانه در دوبی تشویق می کرد، برای این بازیگر حاشیه های بسیاری به وجود آورد تا جایی که او نسبت به حضور در این تبلیغ واکنش نشان داده و عذرخواهی کرد.

بنا بر این گزارش، هاشمی با انتشار ویدئویی در صفحه مجازی خود گفت: من بابت عذرخواهی از ملتی که خیلی چیزها برای آن‌ها مهم است آمده ام، متاسفانه بابت این تبلیغ تحقیقی نکرده بودم با عجله و به توصیه دوستانم متنی را گفتم که با اعتقادات و رفتار خود من هم مغایرت داشت، بابت این اشتباه عذرخواهی می‌کنم.

وی ادامه داد: گمان نمی کردم حاشیه داشته باشد چرا که ۱۵۰ سلبریتی دیگر این تبلیغ را انجام داده بودند و به من نشان داده بودند، اما من یادم رفته بود که سید جواد هاشمی فیلم‌های ارزشی بازی کرده و نباید این تبلیغ را انجام می‌داد من دوباره بابت این تبلیغ عذرخواهی می‌کنم.
وی تاکید کرد: چند نکته اضافه کنم اینکه انسان ممکن الخطاست ومن هم خطا کردم. دوم اینکه من تا به امروز بابت هیچ کار تبلیغاتی یک ریال هم پول نگرفتم اگر بیان کنم که پول این تبلیغات قرار بود کجا برود باز حاشیه ایجاد خواهد شد، اینکه عذرخواهی کردم بابت خطای که کردم شاید خیلی از جیب مردم را زدند پول مردم را بردند، اما مسئولیت پذیرفتن هزاران اشتباه را ندارند، خواستم آن‌ها هم یاد بگیرند که بابت اشتباه خودعذرخواهی کنند اشتباه خود را قبول کنیم نمره ما کم میشود، اما شهامت و عذرخواهی را داشته باشیم.
+2
رأی دهید
-15

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۶
  در روایت آمده است که - سن فرانسیسکو، ایالات متحده امریکا
  دروغ و ریا همزاد مومن است. واقعا ملت رو نفهم فرض کردند. مگه بچه 12 ساله ای که نفهمیدی؟ موها و ریشاتو با زور رنگ مو سیاه نگه میداری اونوقت همچین مسئله واضحی رو نفهمیدی؟ اتفاقا فهمیدی و از اولشم نقشت همین بوده. تبلیغ میکنی پولش رو میگری بعد هم یه ویدیو آی گول خوردم آی نفهمیدم میدی بیرون هم خدا رو داری هم خرما رو. دوباره میگم دروغ و ریا همزاد مومن است.
  2
  16
  دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۱
  ۶۴
  اقای شاکی - برمن، آلمان
  بدون هیچ معذرت خواهی میگم تف تو شرف ادم دروغگو
  1
  14
  دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.