پسرک ۱۴ ساله دهقان فداکار مشهد شد + ویدیو

رکنا: محمدمهدی عباسی از یک فاجعه تلخ جلوگیری کرد.

به گزارش رکنا، دهقان فداکار بار دیگر در روستای شفیع آباد جغتایی خراسان رضوی متولد شد ، او جان ده ها زن و مرد را نجات داد قطع به یقین می شود گفت که فوتبال بازی کردن محمد مهدی عباسی هم در این تراژدی نقش به سزایی داشت.فاجعه در یک قدمی قطار تهران_ مشهد
شاید برای همیشه آدم هایی که در آن قطار بودند متوجه وجود محمد مهدی عباسی فرشته نجات 14 ساله خود نشوند مطمئنا 200 هزارتومان پول نقد ، یک لوح تقدیر و چند عکس یادگاری برای نجات جان این همه آدم کافی نیست اگر محمد مهدی عباسی نبود فاجعه تلخی در کشو رقم می خورد.

پنجشنبه 25 دی ماه سال جاری روستای شفیع آباد در شهرستان جغتایی، محمد مهدی نزدیک ریل قطاری که به مشهد می‌رفت، در حال بازی کردن با توپ 2 لایه خود بود که ناگهان توپ به ریل قطار برخورد می کند در همین لحظه محمد مهدی متوجه شکستگی ریل قطار می شود. او خودش را به سرعت به محل کار مادرش می رساند و این موضوع را با مادرش در میان می‌گذارد. مادر محمدمهدی زمانی که از صحت حرف های پسرش مطمئن می شود، شکستگی ریل را به شرکت راه آهن گزارش می دهد و از یک حادثه هولناک جلوگیری می کند.

مسئولان در قبال نجات جان مسافران قطار تهران _ مشهد به یک لوح تقدیر، چند عکس یادگاری .و 200 هزارتومان پول نقد از محمد مهدی تجلیل به عمل آوردند.
محمد مهدی عباسی قطار تهران-مشهد را نجات داد
محمد مهدی عباسی در گفتگو اختصاصی با خبرنگار رکنا اظهار کرد : من در حال فوتبال بازی کردن بودم که متوجه شکستگی ریل قطار شدم در همان لحظه به سمت محل کار مادرم دویدم و این موضوع را با او در میان گذاشتم.

محمد مهدی گفت : دهقان فداکار را می شناسم او زمانی که کوه ریزش کرده بود لباسش را آتش زد و قطار را نجات داد. مسافران قطار متوجه حضور من نشدند. به من فقط یک لوح تقدیر و کارت هدیه دادند خوشحالم که جان مسافران قطار را نجات دادم اطلاعی ندارم که چند مسافر در قطار حضور داشته است.

مادر محمد مهدی عباسی نیز به خبرنگار رکنا گفت : محمد با من موضوع شکستگی ریل را درمیان گذاشت زمانی که از پرس و جو کردم و از حادثه مطمئن شدم به ایستگاه راه آهن زنگ زدم و اطلاع دادم.

وی ادامه داد : پس از اطلاع رسانی مسئولین شرکت راه آهن آمدند و ریل ترمیم و تعویض شد همچنین از محمد مهدی تجلیل کردند
+19
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  hovakhshatare - تهران، ایران
  اوووووه، دویست هزار تومن پول بهش دادند؟ بابا چرا این‌همه ولخرجی می‌کنن؟ کسری بودجه نیاریم یه وقت؟ آخه کار مهمی هم نکرده بوده فقط جان چند تا انسان رو نجات داده بوده. حالا باز اگه با باتوم مردم رو کتک زده بود می‌شد یه چند تا خونه و یلا و ماشین بهش داد با یه چند تا هم ساندیس.
  0
  8
  دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.