عنابستانی : در حال جمع و جور کردن کار هستیم/ تا شب بیانیه می‌دهم

سایت رویداد 24 :علی اصغر عنابستانی در واکنش به ماجرای سیلی زدن به سرباز راهور ناجا گفته مشغول جمع و جور کردن کارها هستیم.

صیح امروز سردار حمیدی رییس پلیس راهور ناجا گفته مدارک به اندازه کافی وجود دارد که نشان می‌دهد علی اصغر عنابستانی به صورت سرباز امیدی اکبری سیلی زده است.

سردار حمیدی با بیان اینکه «کار سرباز ما کاملا درست و برگرفته از قانون بود و سرباز نباید به خودرویی که بدون مجوز بود اجازه تردد در خط ویژه می‌داد» گفته مستنداتی مبنی بر برخورد فیزیکی نماینده با سرباز پلیس راهور داریم که کاملا کفایت می‌کند و باید ببینیم مرجع قضایی دراین‌باره چه تصمیمی خواهد گرفت.

برای پیگیری موضوع با علی اصغر عنابستانی نماینده اصولگرای سبزوار صحبت کردیم. او در واکنش به سخنان سردار حمیدی رییس پلیس راهور تهران به رویداد۲۴ می‌گوید: سخنان پلیس راهور ناجا را شدیدا تکذیب می‌کنم.

عنابستانی می‌گوید: تا شب مشغول جمع و جور کردن کارها هستیم و ناجا هم کارهایش را انجام می‌دهد ما هم تا شب بیانیه‌ای صادر می‌کنیم که کل ماجرا در آن توضیح داده شده است.

عنابستانی در پاسخ به اینکه منظورش از «جمع و جور کردن کارها» چیست، توضیحی نداد و تنها اعلام کرد که بیانیه مربوط به این ماجرا تا شب صادر خواهد شد.

اخیرا فیلمی از علی اصغر عنابستانی منتشر شده که در آن او قصد داشته از خط ویژه بگذرد، اما سرباز راهور ناجا جلوی او را گرفته است. شاهدان محلی گفته‌اند عنابستانی به صورت سرباز سیلی زده است.
+6
رأی دهید
-56

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  fariba azizi - پاناما سیتی، پاناما

  ۴۰ ساله دارین جمع و جور می‌کنید.
  1
  68
  یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۵
  ۵۴
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  دقیقا این که گفتی یعنی چی؟؟ اگه منظورت اینه که تا شب چند نفر میفرستی در خونه اون سرباز که تهدیدش کنه کور خوندی . اگه میخوای یکی دیگه را مقصر کنی و بگی اون سیلی زده بازم کور خوندی بچه پرستو. آشقال هر جا که باشه آشقاله و بوی تنفر میده حتی اگه تو مجلس باشه آشقال فقط جاش تو سطل زباله است. بچه پرستو
  0
  70
  یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۷
  ۳۷
  kakolzari - لندن، انگلستان

  احتمالا میگه سرباز صورتش رو به کف دست من کوبوند وگرنه قصد من نوازش بود.
  1
  27
  یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰
  ۵۵
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  آغای عن بستانی، ایندفعه رو شما کوتاه بیا!
  1
  31
  یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۹
  ۵۱
  Anisa - ونکوور، کانادا

  با توجه به شکل و شمایلت و اخلاق گَ. ؛ دو حرفِ اولِ فامیلی ات بسیار بسیار برازنده ات هستش
  1
  29
  یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۴
  ۲۲
  romano - تهران، ایران

  سوالم اینه اگر ورق برگرده با این نفرت و عصبانیتی که در تن صدای هموطنان من در فیلم نهفته چطور میخواید کارها رو جمع و جور کنید؟ خدا خودش رحم کنه.
  1
  29
  یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۳
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران
  [::ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا::]. بچه پرستو!؟!مفهوم جدیدی کشف کردید.کاملا واضح و درست است.ولی حیف از پرنده پرستو که پیام رسان بهار است،واین اشغال ها پیام رسان ،نکبت و بدبختی ایران و ایرانی؟!؟
  2
  19
  دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۶
  ۵۴
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  [::hassan5 - تهران، ایران::]. اخه تو این سایت از واژه حرو.......ه که لایق این کثافتهاست نمیشه استفاده کرد . از این به بعد پرستو یعنی اخوند وزیر نماینده قاری قران یا هر مفتخور در گیر با اینرژیم.
  1
  5
  دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.