استقرار۱۲۰ پست ایست بازرسی در ۱۲۰ نقطه تهران

معاون فرماندهی نیروی انتظامی تهران با توجه به تاریکی شبانه خیابان‌ها و منع تردد خودروها به دلیل شرایط پاندمی از ایجاد ۱۲۰ پست ایست بازرسی در پایتخت خبر داد.

پرویز یعقوبی، معاون عملیات  فرماندهی انتظامی تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس درباره طرح «ارتقای امنیت شبانه» در ایام کرونا توضیح داده است.

او با اشاره به تصمیم وزارت نیرو برای خاموش کردن چراغ خیابان‌ها و معابر از ساعت ۹ شب و نیز مصوبه ستاد کرونا برای ممنوعیت تردد خودروها از ساعت ۲۱ تا ۴ از ضرورت امنیت بیشتر سخن گفته است.

به گفته سردار یعقوبی به همین منظور «۱۲۰ تور ایست و بازرسی در ۱۲۰ نقطه پایتخت با ۱۲۰ تیم متشکل از عوامل انتظامی و راهنمایی و رانندگی با پشتیبانی تیم‌های یگان امداد و یگان ویژه» در حال فعالیت هستند.

این فرمانده نیروی انتظامی اعلام کرده که در ۷۰ نقطه از تهران ماموران پلیس در فاصله هزار متری از میادین و نقاط مهم مستقر هستند.

یعقوبی افزوده که پلیس همیشه مخالف تاریکی است  و حالا به دلیل تاریک شدن معابر و خیابان‌ها طرح‌های مختلفی برای بالا بردن امنیت شبانه اجرا شده است.

طبق شواهد هر زمان که گشت‌‌‌ها در تهران و شهرهای بزرگ مستقر می‌شوند، علت اصلی آن مسائل امنیتی و سیاسی است. این گونه اقدامات معمولا در آستانه روزهای خاصی که احتمال تجمع یا اعتراض وجود دارد صورت می‌گیرند
+17
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  مطمئنید که تاریکی شبانه به دلیل استخراج بیت کوین توسط چینی ها نیست؟
  1
  23
  یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.