ویدیویی قدیمی از سیلی زدن حمدالله کریمی(نماینده مجلس) به صورت پلیس راهور به دلیل تخلف رانندگی‌اش

اگر همان روزی که حمدالله کریمی(نماینده مجلس) به دلیل تخلف رانندگی‌اش به صورت پلیس راهور سیلی زد، تو دهنی می‌خورد دیگر شاهد کشیده‌ی نماینده سبزوار به سرباز وظیفه راهور نبودیم.
+53
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  امیرالمؤمنین علی ع: کسانی که وقتی مال و ثروت فراوانى پیدا مى‌کنند، مى‌کوشند خود را برتر از دیگران نشان دهند و هنگامى که مقامى پیدا کنند، اصرار دارند دیگران را زیر سلطه خود قرار دهند. همچنین هنگامى که علم و دانشى به دست مى آورند، دیگران را نادان مى پندارند و شاگرد خود مى دانند. #این اشخاصی که از پست و مقام خود سوءاستفاده می‌کنند را باید تا حد ممکن، کتک مفصلی زد#.
  62
  12
  یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۷
  ۲۲
  romano - تهران، ایران

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. میدونم الان میان به عادت همیشه فحشت میدن ولی بعنوان مسلمون بهت میگم. در اعتقاد من مسلمان نان حرام و مفت که از دسترنج شخصی بدست نیومده و از حق انسانهای فقیر دزدیده شده باعث میشه انسان بیشرف و زورگو و دروغگو و ریاکار بشه. گور بابای این طرف همه میدونن چه تحفه‌ایه شما روزه برای مردم نخون چون خودشون همه آیت الله هستن. سوال اینه شما خودت از کدام قماشی؟ حداقل این بابا اینقدر مرده در روز روشن کشیده میزنه شما اگر جاش بشهدر خفا برادر فروشی میکنی؟ فرق شما با امثال من چیه چرا همه منو با اعتقادات مذهبیم میپذیرن شما رو نه؟ فکر کنم در نوع نیتمون باشه. شما نیتت تقریب به قدرت فاسد و جانماز آبکشی و معیشت خودته ولی من نیتم حق و آزادی هموطنمه حتی همون هموطنی که میاد اینجا به خدا هزارتا ناروا میگه رو به صدتای شما نمیدم چون اساسا اون به فساد و غیر انسانی بودن نظام شما اعتقاد داره ولی شما به چی؟ خودت بگو من به چه چیز شما باید احترام بزارم و دوستش داشته باشم.
  2
  28
  یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۰
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. یا فاطمه ،تو هر حرفی بزنی یا اظهار نظری بکنی،ولو،صحیح،باز هم، همه با تو مخالف هستند،لطفا خودت را داخل.... حساب نکن!.
  4
  30
  یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۲
  ۳۴
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. این است فرمول شما برای جامعه ی ایران؟ قانون خوب و رعایت قانون از داستانی که شما درست کردید بهتر است، کاش این فرمایش حضرت عیسی ع را نقل می کردید که فرمود: اگر سیلی خوردی صورت خود را به چرخان تا یکی دیگر بزنند، و معنی آن این است که خشونت کار خوبی نیست، و با قانون کشور بسازید، نه با مشت و لگد!
  2
  15
  یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶
  ۲۹
  agha_ehsan - تهران، ایران
  در ایران نباید مجلس داشت . از قدیم گفتن مجلس رو همه اون دزدهایی که توش جمع شدن باید به توپ بست . اخه مگه ما دموکراسی حالیمونه که بخوایم به یه عده گوساله بگیم بفرمایید سوار ما بشید . پس بیت رهبری چکاره است ؟ ما مردمی هستیم که باید یه نفر شاه بالا سرمون باشه و تمام ! چه تو یونیفورم نظامی . چه تو لباس شاهنشاهی . چه در لباس آخوند
  4
  7
  یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰
  ۶۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::romano - تهران، ایران::]. بیخود به خودت مسلمان نگو، چون نیستی! در همینجا چند روز پیش خبر #حکم دشنام دادن به پیامبر # را گذاشتند. بعد تو با کسانی که فحش و ناسزا میدند، گرم میگیری! در ضمن من به احترام و شفاعت تو احتیاجی ندارم، چون یار و یاورم امیرالمؤمنین علی ع است.
  21
  5
  یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۳
  ۴۱
  Backup - برلین، آلمان
  وقتی یونجه بیش از حد به این مجلسی ها بدیم همین میشه فکر میکنن هر غلطی که دلشون میخواد میکنن
  0
  18
  یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۷
  ۴۱
  mahdi moud - تهران، ایران

  همون موقع دستبند میزدن بهش قپونی میبردنش دیگه از این غلطا نمیکردن
  1
  42
  یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۳
  ۵۵
  دانای نادان - آمستردام، هلند
  اگه من بی‌دین شدم، کسانی مثل همین فاطمه و ریاکار‌های دو رو منو بیدین کردن. اگه گناه کردم ،گناهم گردن ایناست
  1
  11
  یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۳
  ۷۷
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  یا فاطمه / دانمارک : لطفا بمن بگویید منظور از این افراد همان گدا گشنه های تازه بدوران رسیده که عنوان نماینده مجلس و وکیل ووزیر را یدک میکشند مد نظر شماست ؟؟ یا ان کفن فروش ها و روضه خوانها . قبر کن ها و لولهنگ داران مسجد . لطفا بگویید کدام دسته مورد نظر شماست؟؟
  2
  3
  دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۶
  ۶۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان::]. این بستگی به جهان‌بینی و برداشت خود شما دارد.
  15
  2
  دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.