کاملا هریس: تا زمانی که ایران گروه تروریستی حزب‌الله را حمایت کند، ما باید در کنار اسرائیل بایستیم

صحبت‌های کاملا هریس، معاون جو بایدن در خصوص استراتژی آمریکا در قبال اسرائیل:
“تا زمانی که ایران موشک‌های بالستیک آزمایش کند و زمانی که گروه تروریستی حزب‌الله را مسلح و حمایت کند، ما باید در کنار اسرائیل بایستیم.”
+86
رأی دهید
-21

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۱
  Rosha50 - لانسینگ، انگلستان

  ما هم باید در کنار کشوری باشیم که در کنار ملت ایران برای خاموشی جمهوری اسلامی سعی و تلاش میکنند
  15
  64
  یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۹
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  این تازه اول خط هست. قابل توجه جناب رهبر حرضت امام خامنه ای و انصار
  12
  63
  یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۷
  ۲۲
  romano - تهران، ایران

  AIPAC یا American Israel Public Affairs Committeeیک لابی است. من از رژیم خوشم نمیاد ولی شما میگید تا زمانی که ایران بالستیک تست میکنه ما کنار اسراییلیم. میگی ما تعهد میکنیم به اسراییل ۳۸ میلیارد تا ۱۰ سال دیگه کمک نظامی بکنیم (بجز کمکهای دیگه).آیا اگر ایران فردا دست از بالستیک بکشه شما دست از تعهدت میکشی؟ نه ؟اینجاست که اثبات میشه کک تو تمبان خودتونه و مثل سران بیشرف جمهوری اسلامی هستید که پول عرق جبین ملت رو به جیب اوباششون در خاورمیانه میریزن. اینا به اسم اسلام میکنن شما به اسم حمایت از یهودیت(که مثل سگ دروغ میگید همتون از یهودیها متنفرین). نظرتون چیه همین پول رو متعهد کمک به مردم خودتون بشید که تو لاس وگاس تو پان اپیدمیک ویروس که همه هتلها خالین تو خیابان میخوابن. ها اسراییلی نیستن؟ آمریکا احمق ترین سردمدارا رو بعد از جنگ جهانی داره چین تمام آفریقا و آمریکای لاتین رو فتح کرد(بدبختانه) اینا هنوز تو هپروت سیاست باستانی ژئوپلیتیک خاورمیانه هستن. یک دهه دیگه اقتصاد چین بزرگتر از آمریکا میشه بعد اونموقع برید از اسراییل عربستان کمک بگیرید حتم که پشکل هم گیرتون نمیاد ما ۱۴۰۰ آزمایش کردیم
  14
  53
  یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۵
  ۶۹
  یویوماما - خاش، ایران
  آورین آورین(آفرین)
  2
  12
  یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۱
  ۶۹
  یویوماما - خاش، ایران
  شما وخواهر مری خودتان به یک ملت سیلی زده ایدکه اثرپنج انگشتتان تا صدها سال بر صورت بچه های مان و نوه های مان نتیجه های مان باقی خواهد ماند شما باید تاوان خیانتی که به ایران کرده اید را بدهید .و هشت سال جنگ و پیروزی ریگان وسقوط ریال و سقوط ابروی یک ملت و روی کار امدن حکومت خامنه ای و اخوندی نتیجه مستقیم اعمال شما بوده است حالا انتظار ندارید که ارباب اخوند به برده سرباز سیلی بزند.اسم شمادر تاریخ به عنوان یک انگل ملت ثبت خواهد شد .لطفا ژست روشنفکری نگیرید.
  1
  14
  یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۰
  ۴۶
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::romano - تهران، ایران::]. گرامی. من هم از لابی صهیونیستی خوشم نمیاد ؛ دوستان توجه داشته باشند که صحبت از یهودیان عزیز و یا کشور زیبای اسراییل نمیکنم ؛ بلکه بحث لابی قدرتمندی است که حتی شاه فقید را بعد از انتقادش از لابی یهودیان و انحصار مدیا توسط آنان ؛ با دو شماره دربدر کردند. رتشیلد ها که فقط بخش قدیمی و معروف این لابی هستند حتی به دولت انگلیس در شکست ناپلعون وام دادند . و یا در جنگ های داخلی آمریکا دخالت داشتند . اما داستان جمهوری اسلامی تلاش ارتجاعی برای نابودی کشور اسراییل است . بحث شان منافع ملی نیست. در ضمن سنای آمریکا و یا دولتمردان آن را نمیتوان بدون حمایت و نفوذ این لابی تصور کرد .
  0
  13
  یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۴:۱۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.