ویدیوی لحظه قتل مهدی ۱۹ ساله در وسط خیابان

رکنا: مهدی عبادی که در یک نانوایی درخیابان صفدری در خیابان نواب کار می کرد هدف ضربه چاقو زورگیر جوان قرار گرفت و به قتل رسید.

پسر 19 ساله که در یک نانوایی کار می کرد در یک سناریوی زورگیری به دست 2 جوان به قتل رسید.

 عقربه ها ساعت 9 شامگاه 12 دی ماه سال جاری را نشان می داد که فریادهای 2 پسر جوان از خیابان صفدری در خیابان نواب به سمت مترو می رفتند که 2 جوان سوار بر موتور به سمت آنها می آیند و در جلوی آنها توقف می کنند.قتل جوان نانوا در نواب
2 جوان موتور سوار در کنار 2 جوان توقف کردند و یکی از آنها ابتدا به سراغ مهدی عبادی 19 ساله رفت و سعی داشت با تهدید گوشی موبایل مهدی را از او بگیرد که میثم در این صحنه به کمک مهدی رفت تا او را از دست پسر جوان رها کنند که ناگهان همدست زورگیر جوان به سراغ میثم رفت.

2 جوان موتور سوار بدون هیچ دلیلی با مهدی و میثم درگیر شدند و جوان نانوا و برادرزاده اش با داد و فریاد از مردم کمک می خواستند که ناگهان پسر جوان با چاقو ضربه ای به مهدی زد و او را روی زمین انداخت و جوان دیگر نیز با مشت ضرباتی به میثم زد.

2 جوان خشن پس از کتک کاری و زخمی کردن مهدی سوار بر موتور پا به فرار گذاشتند و در ادامه مهدی و میثم برای درمان به بیمارستان منتقل شدند اما مهدی عبادی 19 ساله که هدف ضربه چاقو قرار گرفته بود روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت.
فرار قاتلان جوان نانوا
با جنایی شدن این پرونده تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران به دستور بازپرس محمد جواد شفیعی از شعبه 5 دادسرای امور جنایی تهران برای دستگیری عاملان این درگیری مرگبار وارد عمل شدند.

میثم در بیمارستان به ماموران گفت: با برادرزاده ام تولد بودیم و بعد از آن به نانوایی برگشتیم و قصد داشتم به خانه مان به کرج بروم که مهدی خواست تا مترو مرا همراهی کند.

وی افزود: پایین تر از خیابان صفدری بودیم که 2 جوان به سمت ما آمدند و مهدی احتمال می داد 2 جوان موتور سوار سارق باشند به من گفت تا گوشی هایمان را داخل جیب بگذاریم که 2 جوان جلوی ما توقف کردند و در مورد محل کارمان و زندگی مان سوال کردند که یکی از آنها به سراغ مهدی رفت که از او خواستم کاری به ما نداشته باشد که جوان دیگر به سراغ من آمد و آنها ما را به باد کتک گرفتند و یکی از آنها با چاقو ضربه ای به مهدی زد و بدون اینکه گوشی هایمان را سرقت کنند از ترس پا به فرار گذاشتند.
آرزوهایی که کشته شد
صاحبکار مهدی در خصوص پرونده قتل جوان نانوا به خبرنگار رکنا گفت: مهدی عبادی از 6 ماه قبل در این نانوایی بربری مشغول به کار شد و روز حادثه با برادرزاده اش به یک جشن تولد رفته بودند و ساعت 7:15 عصر به مغازه بازگشتند و ساعت 8 شب مهدی و میثم به سمت مترو رفتند که در مسیر 2 جوان برای سرقت گوشی موبایل آنها به سراغشان می روند که در این ماجرا مهدی با ضربه چاقو قرار می گیرد و به قتل می رسد.

وی افزود: مهدی پسر ساکت و اهل هیچی نبود و هیچ کسی با او اختلاف نداشت و این ماجرا که گفته شده درگیری آنها ناموسی بوده دروغ است چون این پسر هر روز ساعت 4 صبح بیدار می شد و خمیر درست می کرد و تا ساعت 9 شب در مغازه کار می کرد و فقط روز جمعه زمان استراحت داشت .

این مرد اظهار داشت: از مسئولان و قوه قضائیه می خواهیم که به این پرونده رسیدگی کنند چرا که خون این پسر به ناحق ریخته شده و بیگناه است و می خواهیم که هر چه زودتر قاتل مهدی عبادی دستگیر شود.

دوستان مهدی عبادی به خبرنگار رکنا گفتند: مهدی پسر خوبی بود و آرزو داشت تا خانواده اش در رفاه و آرامش باشند و هنوز نمی توانیم باور کنیم که او به قتل رسیده و از مسئولان و قوه قضائیه می خواهیم که قاتل این پسر را پیدا کنند.
+40
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  ernakola - تهران، ایران

  قوانین موجود در ایران برای جلوگیری از سرقت و زورگیری بازدارنده نیست.....
  4
  96
  یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۴
  ۱۰۴
  Aryanboy - آرنیس، آلمان

  ایران ویران شده!
  4
  128
  یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۳
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  اگر قاتل دستگیر شود،احتمال اعدامش هست.ایا اعدام این قاتل مسأله زورگیری را حل خواهد کرد؟!؟مسلما نه،چاره در از بین رفتن رژیم قاتل،خلافکار،دزد،فاسد پرمدعا،.... میباشد ،که فقر و بیکاری را همه گیر کرده است
  6
  71
  یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۶
  ۲۹
  agha_ehsan - تهران، ایران

  اخیرا دست زورگیر ها و درگیری های خیابونی رو باز گداشتن و مثل سابق کاری ندارن . ده سال پیش اگه یکی به اونیکی یه مشت میزد پدرشو درمیاوردن تا هیچوقت تکرار نکنه . الان طرف میزنه کله یارو رو جر میده خود ماموره تو پاسگاه میگه بی خیال شین و اصلا نمیذاره شکایتی به دادگاه بره . سیاستیه که مردم از همدیگه بترسن و اراذل هم جری تر بشن و ترس تو جامعه پخش بشه و مردم متوجه نباشن تو چه باتلاق گوهی گیر افتادن
  4
  64
  یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹
  ۳۷
  babak iran5i - تهران، ایران

  زور گیر ها همان لباس شخصی ها هستند
  2
  34
  دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۶
  ۵۱
  پاینده ایران و ایرانی - مالمو، سوئد

  تا این بی همه کسان بر ملت حکومت می کنند همین آش و همین کاسه است
  2
  31
  دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۳
  ۳۹
  Ashkan_Toronto - تورنتو، کانادا
  ماسک اون صاحب نونوایی همینطور که صحبت میکنه رفته رفته پایین و پایینتر میاد و اونم عین خیالش نیست. اون کسی که فوت کرد رو دو تا اوباش کشتن و این آقا هم تو نونوایی با این طرز ماسک زدن، جون خیلی ها رو به خطر میندازه
  9
  5
  دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۸
  ۴۶
  شاهنشاه روحت شاد - تهران، ایران
  نا امنی در ایران بیداد میکنه , لعنت بر خامنه ایی ,شاهنشاه روحت شاد
  1
  10
  دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.